انرژی پاک معافیت مالیاتی کارگران فدرال هدفمند برای درآمد

دولت جدید پیشنهاد شده و مالیات و هزینه های اجرای و دیگر درآمد-بالا بردن پیشنهادات مالی خود را 2021 بودجه است که در آن می گوید را در یک اضافه شده $339 میلیارد بیش از 10 سال است.

حتی اگر این پیشنهاد تصویب شد و بسیاری از آنها را قبلا رد توسط کنگره جدید درآمد خواهد به سختی شروع به پرداخت برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را بالا بودجه پیشنهادی: ساخت این مقررات در سال 2017 مالیاتی تعمیرات اساسی دائمی است.

فردی درآمد و مالیات بر املاک و مقررات در آن تعمیرات اساسی منقضی در پایان سال 2025 است. دولت می گوید گسترش آنها از طریق 2030 است که در سال گذشته در 10 سال بودجه پنجره, هزینه $1.3 تریلیون دلار در حالی که وجود دارد خواهد بود حدود 66 میلیارد دلار افزایش در درآمد مالیاتی مجموعه بیش از آن دوره با توجه به رشد اقتصادی سریع تر.

بودجه طرح طول می کشد هدف در چندین دموکراتیک علاقه مندی ها: معافیت های مالیاتی برای کمک به کاهش انتشار کربن و انرژی استفاده. کل افزایش مالیات خواهد بود $16.5 میلیارد دلار بیش از یک دهه از جمله repeals وسیله نقلیه الکتریکی اعتباری به ارزش تا $7,500 از قیمت خرید; استهلاک شتاب از انرژی های تجدید پذیر ملک مانند انرژی خورشیدی و باد و زمین گرمایی; سرمایه گذاری اعتبار مالیاتی برای انرژی خورشیدی و سایر انرژی های پاک و تجهیزات تاسیسات برای خانه و کسب و کار.

بزرگترین دولت درآمد-افزایش بودجه طرح خواهد نیاز به کارکنان فدرال را انتخاب کنید تا نیمی از هزینه سالانه سهم به فدرال کارمند بازنشستگی سیستم مرحله به مرحله در 1 درصد تغییر در هر سال اضافه شده به کارمند هزینه. که تغییر خواهد صرفه جویی در دولت و هزینه کارکنان $87.4 میلیارد بیش از 10 سال است. تا سال 2030 هزینه تغییر خواهد بود $13.5 میلیارد سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de