محتوای مقاله

مونترال شرکت حقوقی ثبت شده است یک نرم افزار برای راه اندازی یک کلاس اقدام علیه پست کانادا.

لمبرت Avocat, Inc. ثبت نرم افزار در برتر دادگاه روز دوشنبه به دنبال ارائه جبران خسارت برای کسانی که برای پرداخت شتاب تحویل خدمات ارائه شده توسط پست کانادا. پیشنهاد کلاس اقدام مدعی است که پست کانادا موفق به دیدار با تضمین تحویل مهلت.

کلاس اقدام با هدف به ادعای استرداد کامل “هر کسی که تاریخ تحویل موفق به ملاقات با پست کانادا بلکه 100 دلار در جبران خسارت و همچنین 300 دلار خسارت تنبیهی.”

در یک بیانیه لمبرت Avocat گفت: آن را در بر داشت پست کانادا در گسل برای شتاب ارائه خدمات “تحت غلط یا گمراه کننده تضمینی” با وجود آگاه بودن که COVID-19 همه گیر شد و باعث اضافی تاخیر تحویل.

“در حالی که پست کانادا در حال حاضر هشدار به مشتریان خود در برابر تاخیر احتمالی در تحویل از طریق یک بنر در بالای وب سایت خود را, هشدار خود اشاره می کند و نه به صراحت که در زمان تحویل تضمین شده است در حال حاضر به حالت تعلیق” در این بیانیه اشاره کرد.

“علاوه بر این پست کانادا همچنان به اتهام مشتریان خود قیمت کامل خود را برای تسریع در تحویل خدمات و حاضر به موضوع بازپرداخت برای دیر تحویل و این در حالی که دانستن آنها در حال حاضر نمی تواند ضمانت خود را از تاریخ تحویل.”

jmeagher@postmedia.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de