محتوای مقاله

به تشویق مردم برای کشف کلگری کسب و کار و جاذبه در یک شیوه ای امن پس از چند ماه تعطیلی و انزوا از گروه نوآوران راه اندازی یک شهر گسترده شکار روبنده در روز جمعه که آنها امید را دوباره روح جامعه.

بزرگ YYC staycation هستید — در مقیاس بزرگ شکار لاشخور است که شامل کسب و کارهای محلی و جاذبه های — برنده ابتکار طراحی شده برای راه اندازی مجدد محلی گردشگری و صنعت مهمان نوازی در BounceBackYYC Hackathon رقابت است. شکار سپور است برای اجرا از تاریخ 24 ژوئیه به اوت. 23 و به معنای امن و رایگان و سرگرم کننده راه برای مردم برای حمایت از کسب و کارهای محلی است که دوره نقاهت بعد از اثرات اقتصادی این بیماری همه گیر.

“بزرگ YYC staycation هستید یک فرصت منحصر به فرد برای Calgarians به بخشی از چیزی تاثیرگذار و هیجان انگیز در حالی که کمک به جامعه محلی ما” گفت: کارآفرین گریم لبه.

در طول BounceBackYYC Hackathon, MBA دانش آموزان کیم Trischuk مالی بکهام و ارتباطات دانشجویی ترزا Caleb همکاری با کارآفرین مربیان و انرژی Disruptors موسسان میشل و گریم لبه برای ایجاد نوآورانه شکار روبنده برای احیای گردشگری و صنعت مهمان نوازی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de