شهر به باز کردن دو چلپ چلوپ پارک در هفته آینده دو مدت کوتاهی پس از

محتوای مقاله

تابستان فرا رسیده است و خانواده ها به زودی قادر خواهد بود برای لذت بردن از آب و هوای گرم در یکی از کلگری چلپ چلوپ پارک ها به عنوان برنامه های شهرستان برای بازگشایی چهار امکانات از جمله در چند هفته آینده.

اگر او نمی گویند که آنهایی که تامی رابینسون پارک مدیر در شهر کلگری گفت: دو چلپ چلوپ پارک باز خواهد شد در روز کانادا و دو مطلب در هفته اول جولای.

رابینسون گفت: پس از بازگشایی چلپ چلوپ پارک ها و استخر wading را نقل مکان کرد و به مرحله 2 استان را راهاندازی مجدد استراتژی از مرحله 3 شهر کار کرده است به اطمینان حاصل شود که امکانات آماده برای ساکنان.

“ما باید کمی زمان کمتر به انجام همه چیز اما ما باید بسیار دقیق راه چگونه ما در مورد این چیزها,” او گفت:, و اضافه کرد شخص ثالث فروشنده است که در عمل پارک شده در جریان AHS دستورالعمل برای تمیز کردن و پروتکل های ایمنی به طور خاص برای چلپ چلوپ پارک ها و استخر wading را.

“در این سند به ما می گوید شما نباید های دستگاه های شناوری شما باید محدود, استخر, اسباب بازی هنگامی که شما به دلیل آن در حال بالا-سطوح تماس . . . وقتی که می آید به washrooms ما را بالا تمیز کردن برنامه فقط به دقت و توجه” رابینسون گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید