شهر به طور موقت میسازد کردن بخشی-زمان گاه به گاه کارگران در طول COVID-19 همه گیر

اوایل روز دوشنبه ادمونتون اعلام کرد و آن را غیر روحانی کردن 1,600 تفریح کارکنان. Jasper de valk گفت کلگری مشابه تعداد پاره وقت و گاه به گاه کارکنان اما یک مقام شمارش از دست دادن شغل به احتمال زیاد در دسترس نخواهد بود تا سه شنبه.

برخی از مردم اخذ خواهد شد پرداخت در ازای توجه کنید و به دیگران داده می شود بیشتر توجه کنید اگر آنها هنوز هم در کار — jasper de valk گفت: تصمیم گیری در حال ساخته شده بر اساس مورد به مورد.

شهر خزانه نیز آمار گرفته اند به عنوان COVID-19 تغییرات تقریبا در هر جنبه ای از زندگی روزمره در کلگری.

مقامات بهداشت عمومی شده اند و ترغیب مردم به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است برای حفظ رمان coronavirus از گسترش. به عنوان کسب و کار بیشتر و فضاهای عمومی دستور داده شده است به درهای بسته خود را و کارکنان از هر بخش یا شغل خود را از دست و یا شروع به کار از خانه روزانه حمل و نقل سفر هستند به طور قابل توجهی پایین.

Mayor Naheed Nenshi updated Calgarians on the city's response to the COVID-19 pandemic on Monday, March 23, 2020. The city has concerns that some Calgarians are not social distancing enough while outdoors. Gavin Young/Postmedia
شهردار ناهید jasper de valk به روز شده Calgarians در این شهر در پاسخ به COVID-19 همه گیر در دوشنبه 23 مارس سال 2020 است. گاوین جوان/Postmedia /گاوین جوان/Postmedia

در علاوه بر این به 60 درصد افت در تعداد زیادی از مردم سوارکاری شهرستان اتوبوس ridership در CTrain پایین است حتی متناوب 80 درصد jasper de valk گفت.

که اضافه می کند تا به از دست دادن درآمد “منظور از $6-8 میلیون دلار در ماه” و از آن می تواند بیشتر با توجه به شهرستان مدیر Duckworth.

و این فقط یک تکه از شهر کسب و کار.

“ما در حال تلاش برای تعیین کمیت در حال حاضر چه تاثیر مالی به این شهرستان است, اما آن را بزرگ. آن را در بسیاری از میلیون ها نفر در هر هفته در حال حاضر” jasper de valk گفت.

این شهرستان در حال حاضر دارای 4,500 کارکنان مشغول به کار از خانه.

[email protected]

توییتر: @meksmith

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>