شهرستان سهام ممکن است خط سبز طرح کمان رودخانه پل گزینه های

خط سبز کمیته در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای دیدن یک توصیه در مورد چگونگی ادامه در آوریل 23, با نهایی شورای شهر رای به دنبال تنها چند روز بعد.

یک رندر از یکی از چهار پل انواع در حال کاوش در شهر کلگری برای خط سبز بیش از تعظیم رودخانه. کابل ماند, پل, ویژگی های یک ستون عمودی ارائه پشتیبانی با کابل. شهر کلگری

برای اولین بار از این شهرستان اعلام کرد خط سبز را در مسیر جدید را از طریق کلگری هسته ساکنان می توانید ببینید آنچه در آن ممکن است مانند نگاه در جوامع خود.

گرفتن LRT از طریق مرکز شهر شده است یک مسئله موجب ناراحتی برای شورای شهر برای ماه می باشد. خط سبز تیم پروژه کار کرده است پس از ماه جولای به آمده تا با یک مسیر جدید برای چهار کیلومتر کشش از طریق هسته ای پس از مسئولان شهرستان هشدار داد برنامه های قبلی می بینید $4.9 میلیارد دلار پروژه حمل و نقل بیش از بودجه به میزان 10 درصد.

این شهرستان در میزبانی خود را برای اولین بار باز کردن خانه جدید خط سبز برنامه های چهارشنبه. بیشتر رویدادهای برنامه ریزی شده در طول ماه مارس و Calgarians همچنین می توانید به اشتراک گذاری افکار خود را آنلاین.

در ماه فوریه خط سبز کمیته خواسته به فشار حیاتی رای در پروژه مارس دادن این شهر تا یک ماه دیگر به مشورت عمومی در مورد LRT طرح توسعه. خط سبز کمیته در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای دیدن یک توصیه در مورد چگونگی ادامه در آوریل 23, با نهایی شورای شهر رای به دنبال تنها چند روز بعد.

Coun. Druh فارل گفت که به Calgarians زمان بیشتری به بسته بندی کردن سر خود را در اطراف ترانزیت جدید برنامه های خود را در محلات.

“ما درگیر برای چهار سال قبلی برنامه ریزی و در حال حاضر ما واقعا abbreviating آن را به عنوان ما در تعامل با این تغییرات قابل توجهی را,” او گفت:.

در اینجا برخی از تفاسیر این شهرستان به اشتراک گذاشته شده است که ارائه یک نگاه اجمالی در چه خط سبز آینده می تواند مانند نگاه.


چهار نوع از پل ها در شهر کلگری کاوش است.

شهر کلگری

پل کمان رودخانه

قبلی برنامه ریزی برای خط سبز نامیده می شود به صورت یک تونل عمیق از طریق مرکز شهر سفر شمال زیر کمان رودخانه. به آن را آسان تر برای مردم به واقع در قطار این شهر در حال حاضر برنامه ریزی برای یک تونل کم عمق که ظهور در 2 خیابان S.W. و یک پل بر روی کمان رودخانه.

پل نیز به این قطار بیش از یک بخشی از پرنس جزیره و رودخانه مسیر در این منطقه است.

شهر تصاویر منتشر شده از چهار پل گزینه های در نظر گرفته شده با امکانات مختلف برای حمایت از ستون طرح یا قوس.

فارل گفت: این شهرستان نیاز به تصمیم بگیرند که آیا آنها می خواهند برای حفظ پل های ساده و یا ساخت یک “امضا پل.”

او افزود که در طراحی بیشتر سوالات پاسخ داده شود از جمله آنچه پل به نظر می رسد مانند از زیر پس از آن اجرا خواهد شد بیش از های موجود در مسیر.

مرکز خیابان راه


اولیه, ارائه, از چه سطح LRT در مرکز خیابان N. می تواند مانند نگاه.

jpg

یکی از بزرگترین تغییرات به خط سبز قبلی هم ترازی است که در سطح خیابان سفر در مرکز خیابان N. جنوبی از 16 خیابان. این LRT بود به سفر زیرزمینی از طریق هلال احمر به ارتفاعات محله است.

برخی از کسب و کار و ساکنان نگرانی در مورد چگونه قطار به طور بالقوه می تواند تقسیم جامعه اما دیگران می گویند که استقبال از آن به عنوان یک فرصت برای ترافیک آرام و عابر پیاده-دوستانه زیرساخت ها است.

خط سبز را تا دو تا از چهار خطوط ترافیک در مرکز خیابان در حال اجرا در امتداد وسط جاده به عنوان یک طبقه ،

فارل گفت: یکی از نگرانی های بالا گرفتن مرکز خیابان سمت راست.

“چگونه آن را یکپارچه است که به دنبال بهتر از ایده های اصلی دیدم. من ناجور بود رک و پوست کنده,” او گفت:. “آنها واقعا مشغول به کار در ساخت این زمین فندک’ به این جوامع است.”

بخش 7 عضو شورا نیز در حمایت از اضافه کردن یک ایستگاه در 9 خیابان چیزی منطقه کسب و کار خواسته اند برای.

“به نظر می رسد واقعا کوته بینانه اگر ما با قرار دادن یک قطار در سطح و آن سفر از طریق هلال احمر به ارتفاعات اما متوقف نمی شود,” او گفت:.

فارل گفت: نیز وجود دارد که هنوز هم سوال در مورد چگونگی این شهرستان خواهد شد با پارکینگ هلال احمر در ارتفاعات و چگونه برای جلوگیری از گرفتگی ادمونتون دنباله با ترافیک بیش از حد وجود دارد و اگر به کمتر, ظرفیت در مرکز و خیابان است.

2 خیابان S.W. ایستگاه


اولیه, ارائه, از چه 2nd خیابان S.W. ایستگاه می تواند مانند نگاه.

شهر کلگری

پس از خط سبز سفر زیرزمینی از طریق مرکز شهر, طرح فراخوان آن را به سطح می آیند با یک ایستگاه در 2 خیابان و 2 خیابان S.W.

این یک تغییر بزرگ برای کسب و کار و ساکنان در یو کلر و محله چینی ها پس از برنامه های قبلی برای مسیر زیرزمینی.

آن را نیز یک قطعه پیچیده ای از خط سبز; هنگامی که LRT سطوح از تونل های زیر زمینی آن متوقف می شود در یک ایستگاه و پس از آن می رود بیش از یک پل به سمت شمال کمان رودخانه.

[email protected]

توییتر: @meksmith

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im