شهرستان سفارشات مسافران بازگشت به کلگری از خارج از کشور به خود منزوی برای 14 روز شامل COVID-19


محتوای مقاله

کلگری سازمان مدیریت اضطراری دستور جمعه که کسی از آمدن به کلگری از خارج از کانادا باید خود را منزوی در خانه برای دو هفته برای جلوگیری از پتانسیل گسترش COVID-19.

سفارش صادر شده توسط CEMA رئیس تام Sampson در زیر شهر فعلی دولت محلی اورژانس امر برای هر کسی که به کلگری توسط هر نوع از حمل و نقل پس از 17 مارس است.

در حالی که هنوز وجود ندارد نظارت و یا اجرای درگیر با این حرکت شهردار ناهید jasper de valk گفت Calgarians نیاز به آن را به طور جدی.

“این یک پیشنهاد است. آن است که یک راهنما. آن است که منظور از رئیس Sampson,” او گفت:. “این در مورد ما جمعی خوب — آن را در مورد ما جمعی سلامت است.”

با چند مورد استثنا هر کسی که نیست یک شهروند کانادایی یا مقیم دائم در حال حاضر منع شده است از سفر به کانادا توسط دولت فدرال.

این شهر به منظور اعمال نمی کند به مسافران است که باید یک توقفگاه بین راه در کلگری در مسیر به مقصد نهایی خود را, و آن را منوط به “معقول” استثنا مانند قرار ملاقات های پزشکی. آلبرتا افسر ارشد پزشکی از سلامت در حال حاضر توصیه می شود بهره که در حال سفر در خارج از کشور به خود منزوی برای 14 روز — بدون در نظر گرفتن جایی که آنها بوده است — اما کلگری حرکت بر پیام است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im