شهرستان فروشگاه ها مشروب احساس اثرات coronavirus

کلگری Co-op شراب و ارواح و آبجو فروشگاه — در گلی تپه و Crowchild گوشه — به طور موقت بسته پنج شنبه; همان با کلگری Co-op جهان ویسکی و جهان از شراب مکان های جمعه.

“این تعطیلی به ما اجازه می دهد برای محافظت بهتر از ما کارکنان و اعضای” گفت: Co-op سخنگوی حکیم Pullen مک اینتاش. “و آن را اجازه می دهد تا کارکنان ما توانایی ارائه پشتیبانی به دیگر شراب/ارواح/آبجو فروشگاه ها و یا در مناطق دیگر نیاز است.

“ما شاهد افزایش حجم در آنلاین ما خرید سرویس برای کلگری Co-op شراب و ارواح و آبجو به عنوان جامعه ما همچنان به توجه به بهداشت عمومی توصیه هایی برای خود quarantining در هنگام بازگشت از سفر و یا نمایش علائم” گفت: McIntosh, و اضافه کرد که Co-op رسانه ها را قطع کرده و فروشگاه ساعت.

دیگران که قطع کرده و ساعت خود را شامل مشروب انبار واملاک کانادا Liquorstore.

این روند برای فروشگاه ها مشروب در حال حاضر به باز کردن در ساعت 10 صبح — با برخی از فروشگاه ها این امکان تنها سالمندان وافراد معلول و کسانی که بیشتر در معرض بهرا وارد کنید برای این ساعت برای اولین بار — و در 8 p. m. بهکارکنان زمان اضافی برای تمیز کردن و پاکسازی ، restock قفسه و بهتر در خدمت مشتریان در حالی که همچنین ارائه خط مقدم کارگران بسیار مورد نیاز فرصتی برای شارژ.

[email protected]

در توییتر: @ToddSaelhofPM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>