شهر شناور ‘تحریک آمیز’ گزینه برای بخش مرزی ترسیم سنج Calgarians’ اولویت های

شهر فروشنده لورا کندی گفت: آخرین توصیه در مرز تغییرات می تواند نگاه های مختلف از هر کدام از این دو گزینه های فعلی.

شهر کلگری بازگشت افسر لورا کندی صحبت می کند در مورد بخش مرزی تغییرات در تالار شهر در روز دوشنبه 24 فوریه سال 2020 است. گاوین جوان/Postmedia گاوین جوان/Postmedia

شهر فروشنده لورا کندی می گوید: دو گزینه برای تغییر کلگری شهرداری بخش “عمدا تحریک آمیز” به اندازه آنچه ساکنان می خواهید برای دیدن.

این شهر این است که به دنبال افزایش سرعت راه وارد مرزهای مجموعه هستند را Calgarians دریافت عادلانه نمایندگی. در حال حاضر بخش 12 در جنوب شرقی بزرگترین شهر با بیش از 110,000 ساکنان نمایندگی Coun. شین Keating. Coun. Jyoti Gondek بخش 3 به حدود 40,000 کمتر مردم است.

شهر میزبان برای اولین بار در یک سری از خانه های باز بپرسید برای پیشنهادات و انتقادات در بخش مرزهای دوشنبه. Calgarians که می خواهند به ارائه پیشنهادات و انتقادات می توانید این کار را در فرد و یا آنلاین.

Calgarians را در دو سناریو برای تغییر شهر بخش — که شامل تغییرات قابل توجهی برای بخش 7, 9, 11 و 12 و با برخی کمتر تغییرات شدید برای شهرستان محلات.

کندی گفت: تغییرات بزرگتر بیشتر به تساوی جمعیت در سراسر بخش به سرعت.

“از این دو آنچه که واقعا Calgarians’ اولویت است ؟ آیا آنها می خواهند به تساوی جمعیت و یا انجام آنها می خواهند برای حفظ و نزدیک به وضعیت موجود ؟ این چیزی است که من در تلاش برای درک” او گفت:.


دو سناریو برای کلگری بخش مرزی تغییرات در نظر گرفته شده توسط شهر, عکس های روز دوشنبه 24 فوریه سال 2020 است. گاوین جوان/Postmedia

این شهر وارد مرزهای گذشته تصریح در سال 2017, پس مملو روند که دیدم شورای شهر اخراج برخی از توصیه های ساخته شده توسط یک کمیسیون مستقل.

کندی گفت: آخرین توصیه در مرز تغییرات که او امیدوار است را به شورا در ماه ژوئن یا جولای می تواند نگاه های مختلف از هر کدام از این دو امکان در حال حاضر برای در نظر گرفتن.

“این تاثیر که نشان دهنده شما و یا چگونه به شما نشان داده شده,” او گفت:. “من قصد دارم به گوش دادن به Calgarians. من اینجا هستم تا به انجام آنچه آنها می خواهند زمانی که آنها به دنبال نمایندگی سطح است.”

جدید بخش سیستم تنظیم شده است به اجرا در 2021 پیش از آن سال را انتخابات شهرداری.

[email protected]

توییتر: @meksmith

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im