شورای شهر greenlights درخواست برای استانی مالیات بر ملک ارزیابی نیروی کار

بخش 6 عضو شورا جف Davison عکس گرفته شده در طول یک شهر کلگری جلسه شورا در دوشنبه 9 سپتامبر 2019. گاوین جوان/Postmedia Postmedia

شورای شهرستان به متهور شنبه به یک پیشنهاد به درخواست استان برای نگاهی به تغییرات به مالیات املاک ارزیابی سیستم.

شورا رای 12-1 در حمایت از درخواست آن آلبرتا دولت تشکیل یک کارگروه برای کشف اصلاحات در بخشی خود را برای کمک به مقابله با کلگری مبارزه با ناپایدار افزایش مالیات بر کسب و کار به بار منتقل شده به دور از مرکز شهر در میان کاهش ارزش املاک.

Coun. جف Davison گفت: حرکت است در مورد ارسال یک پیام به “اثبات به کلگری کسب و کار است که ما در واقع گوش دادن و آماده برای عمل در دراز مدت راه حل است.”

رای دادن به حرکت می آید یک روز پس از توافق شورای به یکی دیگر از $30 میلیون تخفیف برنامه برای کسب و کارهای کوچک در سال 2020 به سعی کنید به آنها پناه از تاثیر کلگری مالیاتی تغییر است. این چهارمین بار در این شهرستان قرار دادن پول نسبت به تلاش برای حمایت از کسب و کار رو سال بیش از سال مالیاتی را افزایش می دهد. پول را تضمین کسب و کار’ صورتحساب مالیات را افزایش نمی دهد بیش از 10 درصد در این سال است.

این شهر در حال حاضر صرف نزدیک به 250 میلیون دلار در طول سه سال گذشته در تخفیف.

“ما مدت زمان طولانی تر برای بازیابی, اما ما به احتمال زیاد نمی بینم بازگشت به قبل از رکود ارزش برای سال آینده” Davison, گفت:, و اضافه کرد که تنها در این استان می تواند به معنی تغییر ساختاری در این شهرستان نیاز است.

Davison به ارمغان آورد و حرکت رو به جلو با یک گروه دیگر از نمایندگان از جمله بخش ساترلند جو Magliocca شان چو Jyoti Gondek شین Keating, دایان Colley-Urquhart و پیتر Demong.

Coun. Jeromy فورکوش شد تنها رای مخالف این حرکت است. او گفت که او را نمی بینم ارزیابی اصلاحات به عنوان راه حل به این شهر مالیات گلایه و در نهایت این شهر به سادگی باید برش هزینه های.

“من فکر می کنم این حرکت پارس تا درخت اشتباه” او گفت:. “من فکر نمی کنم که هر مقدار از ارزیابی اصلاحات در حال رفتن به قادر به تغییر واقعیت است.”

Coun. پیتر Demong گفت فورکوش در نظر گرفتن پیشنهاد از متن.

“این نیست که در مورد رفع ما وضعیت اقتصادی با یک مالیات های مختلف و سیستم های مختلف ارزیابی سیستم” او گفت:. “این در واقع صحبت کردن در مورد رفع یک سیستم است که به معنای واقعی کلمه ساخته شده در 1800s.”

Couns. ری جونز و دایان Colley-Urquhart غایب بودند از نشست روز سه شنبه.

[email protected]

توییتر: @meksmith

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im