مراحل به کلگری شهر سالن wth شهر هال در پس زمینه عکس گرفته شده در چهارشنبه 14 نوامبر 2018. گاوین جوان/Postmedia

شهر را بی پرده تاثیر افزایش مالیات بر کسب و کارهای کوچک یک بار دیگر پس از اواخر شب شورا رای جمعه.

این تصمیم فقط قبل از 9:30 p. m. بعد از یک روز پر از شورای تصویب 30 میلیون دلار در مالیات املاک تخفیف به کلاه های غیر مسکونی افزایش مالیات در 10 درصد این سال است.

تنها Couns. Druh فارل و Jyoti Gondek مخالف بودند. Couns. اوان وولی ری جونز و دایان Colley-Urquhart وجود ندارد.

متعدد نمایندگان گفتند که حمایت از این حرکت, اما تنها با اکراه.

“این مشکل را حل نمی کند,” Coun. جیان-کارلو Carra گفت. “این نرم ضربه مرتب کردن بر اساس. من آن را نفرت, اما من درک می کنم استفاده, بنابراین من قصد دارم به اکراه به آن رای.”

Coun. بخش ساترلند گفت که او به نفع اما او خواست شورا و نه پیدا کردن پول برای تخفیف در کاهش و نه پس انداز.

رای گیری از اعضای شورا اولویت ها و کمیته مالی دقت تصویب مالیات برنامه های امداد در ماه گذشته. در آن زمان شهردار ناهید jasper de valk خواست نمایندگان برای رای به نفع یکی دیگر از تزریق پول نقد و یا خطر “دقیقا وضعیت ما در سال گذشته بود” زمانی که صاحبان کسب و کار وارد در شهر هال در droves اعتراض تند مالیاتی را افزایش دهد.

روز دوشنبه رای به ارمغان می آورد مقدار کل شهر سپری کرده است پس از سال 2017 در برنامه های امداد رسانی مالیاتی برای کسب و کارهای نزدیک به 250 میلیون دلار.

شورای شهر است و تلاش شده است با کلگری خاردار “مالیات تغییر” مشکل برای سال به عنوان رکود اقتصادی موجب مداوم بالا نرخ خالی در مرکز شهر. سرکوب ارزش ملک به دنبال راه اندازی اتوماتیک تغییر در بار مالیاتی برای کسب و کار در خارج از هسته است.

با وجود تصمیم شورا برای توازن بار مالیاتی بین کسب و کار و مالکان در ماه نوامبر گذشته بدون تخفیف برنامه برخی از خواص خرده فروشی در این شهر هنوز هم در صورت افزایش مالیات از 17 درصد در سال 2020 است.

در پاییز گذشته بودجه تنظیمات معطوف به تقسیم که در آن مالکان پرداخت 52 درصد از مالیات شهرداری در حالی که کسب و کار پرداخت 48.

Jasper de valk استدلال تخفیف لازم برای اطمینان از کسب و کار باید یک شانس برای تنظیم به “طبیعی است.” اما برخی از نمایندگان گفت: این شهرستان در سوخت و پرکن-انتظارات غیر واقعی در حال انجام معافیت های مالیاتی بدون واقعا برخورد با زمینه مسائل بودجه.

Coun. Jyoti Gondek گفت که او نمی تواند حمایت از ادامه برنامه.

“با عرض پوزش بدون تغییر از قلب در اینجا,” او گفت:.

“من درک می کنم که آن را حداقل انجام کاری … اما من می خواهم این سوال را بپرسید چه چیز دیگری می تواند ما را با 30 میلیون دلار است که کمک به جامعه کسب و کار?”

Jasper de valk گفت: توافق با نیاز به یک راه بهتر اما شورای نبود قادر به آمده تا با یک راه حل در سال گذشته و “من نمی خواهید برای رفتن از طریق آن دوباره.”

“مانند هر کس دیگری آن را نگه دارید-من-حلقه بینی و رای من است.”

چند مشاوران نیز صادر شده است یک پیشنهاد به درخواست آلبرتا دولت برای راه اندازی یک نیروی کار به کاوش اصلاحات به مالیات املاک ارزیابی روند.

شورای تعیین شد به بحث شب دوشنبه اما نمی پایان دستور کار تا پایان شب. آنها بحث خواهیم کرد و آن روز سه شنبه.

masmith@postmedia.com

توییتر: @meksmith

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im