محتوای مقاله

“وجود دارد هیچ گاو نر– بین ما است.”

این است Nakuset را ارزیابی رابطه او با ماری-Ève Bordeleau مونترال کمیسیون بومی در امور. به عنوان کسی که مبارزه برای هر دلار که به سمت پناهگاه بی خانمان او مدیریت Nakuset نفرت اسمالتاک و وعده های خالی.

با Bordeleau او می شود نه.

“من احترام او 100 درصد گفت:” Nakuset co-مدیر انعطاف پذیری مونترال پناهگاه. “من می دانم که زمانی که من صحبت کردن به او را به طور کامل آگاه از آنچه آن را مانند به توان بومی و مقابله با یک دولت نیست که همیشه درک ما از واقعیت است. و او نمی ترسم برای گرفتن دست خود را کثیف.”

وقتی که بی خانمان زنان بومی در حال مرگ بودند در غرب مرکز شهر در سال گذشته و Nakuset بودجه مورد نیاز برای یک پناهگاه در منطقه Bordeleau وجود دارد. زمانی که پناهگاه مورد نیاز روانی, بهداشت حرفه ای, Bordeleau هدایت دو مددکاران اجتماعی برای Nakuset استفاده کنید.

در بزرگ و به ظاهر کوچک راه Bordeleau کار کرده است به مونترال امن تر, جامع تر را برای هزاران نفر از مردم بومی که در اینجا زندگی می کنند. بیش از 50 درصد از 1.4 میلیون مردم بومی در کانادا زندگی می کنند و ذخیره در شهرها و شهرستانها و او می گوید: ما توانایی که انتقال را ساده تر خواهد شد به احتمال زیاد تعیین می کند که آیا این کشور می تواند زندگی می کنند تا وعده آشتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de