کریستوفر Labos: گله ایمنی در برابر COVID-19? بزرگ وجود دارد گرفتن

محتوای مقاله

توقف من اگر شما شنیده ام این یکی قبل از: اگر هر کس می شود آلوده می کنیم در نهایت توسعه گله ایمنی در برابر COVID-19 و همه چیز خوب خواهد بود.

متاسفانه که تنها تا حدی درست است. ما ممکن است گله ایمنی. اما نمی توان آن را OK.

گله ایمنی اتفاق می افتد زمانی که مردم به اندازه کافی در یک جمعیت در حال ایمنی بدن به یک بیماری خاص و در نتیجه محافظت از هر کس دیگری که سیستم ایمنی بدن است. به یاد داشته باشید که ویروس ها به ما نیاز به زنده ماندن. آنها کپی خود را با استفاده از ماشین آلات از سلول های ما و باید برای پرش از یک فرد به فرد به منظور حفظ و بازتولید.

اگر شما کسی است که سیستم ایمنی بدن به ویروس اما شما توسط افرادی که سیستم ایمنی هستند (یا از طریق عفونت قبلی یا واکسن) و سپس این گله از مردم اساسا در خدمت به عنوان یک سپر در اطراف شما, به طوری که این ویروس نمی تواند به شما.

گله ایمنی واقعا کار می کند. مرتب کردن بر اساس. مشکل این است که شما نیاز به یک مقدار زیادی از مردم به ایمنی برای آن را نگه دارید. برای مثال فلج اطفال نیاز بیش از 80 درصد از جمعیت به سیستم ایمنی بدن برای گله ایمنی به کار می کنند. سیاه سرفه و سرخک نیاز به بیش از 90 درصد است. عملا سخن شما هرگز نمی تواند رسیدن به 100 درصد ایمنی از آنجا که برخی از افراد نمی توانند واکسن یا زیرا آنها بیش از حد جوان و یا سیستم ایمنی بدن و یا آلرژی است. اما اگر شما می توانید نگه دارید ایمنی نرخ بالا که آستانه بحرانی و سپس گله نگه می دارد و آنها را محافظت می شود. اگر شما می توانید حفظ گله ایمنی برای اندازه کافی طولانی ویروس را در نهایت ناپدید می شوند. آبله ریشه کن شد که در راه است. بحث وجود دارد که فلج اطفال ممکن است به زودی به دنبال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de