Chorney-غرفه: نان محلی باید مقدار زیادی از رفتار تمایلی برای نانوا خانه

محتوای مقاله در ادامه

Mari نانوایی
ماری آن را کاهش داده است ساعت به تعطیلات آخر هفته تنها زمانی که مشتریان می توانند در موسیقی پاپ برای یک قرص بعدی-سطح نان صنعتگر یا مالک لورن Ahn را آخرتی رول کیک و choux شیرینی گزش. نانوایی نیز انجام شده است, خلاق, takeout همکاری با نزدیک به هشت رستوران; نگه داشتن چشم خود را بر روی هر دو کسب و کار رسانه های اجتماعی خوردها برای هر آینده ای فوق العاده. (529 Riverfront خیابان s. e.; maribakeshop.ca)

Ollia Macarons و چای
به طور معمول یک تکه از Ollia کسب و کار ساخته شده است تا از آن لذت macaron ساخت کلاس که بدیهی است در نگه داشتن برای هم بودن اما کوچک نانوایی هنوز باز است برای منظقه وانت و تحویل. این فروشگاه به فروش می رساند جعبه macarons در طعم مانند ارل گری, لیمو و دانه خشخاش و اسطوخودوس عسل به عنوان به خوبی به عنوان حق بیمه سست برگ چای. توجه داشته باشید که macarons یخ شگفت آور و بنابراین اگر شما سفارش یک جعبه شما لازم نیست که به خوردن همه آنها را در یک بار. (810C 16th Ave. S.W.; byollia.com)

این فقط یک طعم و مزه از این رفتار وجود دارد. در درون هر جامعه در کلگری شما پیدا کردن نانوایی فروش چیزهایی مانند نانایمو, کافه کره, لذیذ, پنیر, نان و رول دارچین و همچنین کالاهای اساسی مانند نان و نان همبرگر. اگر شما تا به حال پا در داخل محله نانوایی استفاده از این غیر معمول بار به بهانه ای آنها به طور کلی کمتر شلوغ از یک فروشگاه مواد غذایی و شما رضایت از حمایت از کسب و کار محلی.

الیزابت Chorney-غرفه را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @elizaboothy یا Instagram at @elizabooth.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de