چین آزار و اذیت مذهبی در عصر Covid-19

X

داستان جریان

مقالات اخیر

این یک پرتره از تضاد در این سن از بیماری همه گیر. در ایالات متحده کوچک اما پرشور در تظاهرات شکسته در هفته های اخیر به عنوان برخی از کارگران و نمازگزاران ساییدگی در حال قرنطینه-حتی به عنوان بسیاری فدرال و دولت های ایالتی احتیاط در مقابل کامل و ناگهانی دوباره دهانه.

در ضمن در جمهوری خلق چین که در آن coronavirus سرچشمه شهروندان زندگی در ترس مطلق بیش از ابراز خفیف ترین انتقاد خود را در مورد دولت در پاسخ به شیوع و عواقب بعدی از جمله اقدامات دولت طراحی شده به جای اقلیت های قومی و مذهبی در راه آسیب است.

در میان موارد نقض حقوق بشر: مقامات چینی در حال ادامه فعالیت برخی از کارخانجات با اجبار Uyghurs مسلمانان از آسیای مرکزی به گروه قومی برای پر کردن در برای کارگران کنار COVID-19. به گروه نظارت بر آزادی مذهبی این بود که صرفا از آخرین نمونه از رسمی آزار و اذیت Uyghurs عمدتا ترک زبان اهل سنت که تعداد بیش از 10 میلیون نفر زندگی می کنند و در شمال غرب منطقه از کشور شناخته شده به عنوان منطقه خودمختار سین کیانگ اویغور. Uyghurs در نظر پکن به عنوان یک استعمار قدرت و تحت فشار قرار دادند به صورت جداگانه میهن یا حداقل خودمختاری بیشتر برای منطقه خود. در سال های اخیر چین محکم گرفتن آن در منطقه وادار حداقل 1 میلیون Uyghurs به 85 شناسایی اردوگاه های بازداشت.

این بیماری همه گیر است و همچنین افزایش سطح بدرفتاری در برابر گروه های دیگر. آفریقایی ساکنان گوانگژو تولید hub شده اند نیروی-آزمایش ویروس اخراج از خانه ها و هتل ها و محصور به قرنطینه مناطق با منابع چند. تصاویر در رسانه های اجتماعی را نشان داد گروه از ساکنان خواب در یک پیاده رو برطرف کننده از سرما و پوشیدن فولاد ماسک برای محافظت از خود. چند سفرای آفریقایی در نامه ای به چین وزیر امور خارجه در اوایل این ماه از خود نشان دادند که این مردم بودند که جامعه و به دروغ متهم برای گسترش ویروس به چین است.

“گروه سفرای آفریقایی در پکن بلافاصله خواستار توقف پرقدرت تست قرنطینه و دیگر غیرانسانی درمان پرداخت به آفریقایی” آنها نوشت.

پکن نیز استفاده می شود این بیماری همه گیر به عنوان بهانه ای برای سرکوب کلیساها که نمی رسما تحریم توسط دولت است. در برخی از مناطق مقامات حذف صلیب از کلیسای مسیحی بام این بهانه که نمادهای مذهبی را نمی توان “بالاتر” از پرچم ملی. در ماه دسامبر به چین را آغاز کرد و در برخورد با کروناویروس شیوع رهبران کلیسا گزارش داد که مقامات دولتی گفته آنها عبور شد “بیش از حد چشم نواز” خواهد بود و جذب افراد در گروه به جمع آوری و انتشار این مستندات دقیق در محل.

کشیش زو جیان که مطرح شد در چین و در حال حاضر به عنوان مدیر موسسه چین در لینکلن مسیحی در دانشگاه ایلینوی گفت: آزار و اذیت علیه unsanctioned کلیساهای مسیحی در چین “در حال حاضر بدترین” او دیده می شود از اواخر 1970s. سیستماتیک آزار و اذیت با توجه به زو شامل درخواست همسایگان برای جاسوسی بر روی یکدیگر و همچنین اعمال فشار مديران و اساتید و دانش آموزان به امضای یک بیانیه محکوم ایمان خود را.

“آنها در حال تلاش برای از بین بردن مسیحیت از زندگی” گفت: Christian Post در اواسط ماه آوریل است. “دوربین ها بیش از همه برای تماشای کلیسا و مسیحیان به خدمات روز یکشنبه. خانواده ها را تهدید به رفتن به کلیسا و یا آنها را مجازات خواهد شد و یا بستگان خود را می تواند مشکل باشد.”

پس از این گزارش در مورد وادار کردن Uyghurs به کارخانه ها شروع به نشت دو ماه پیش در چین سیستماتیک تلاش برای سرپوش گذاشتن بر ریشه های کروناویروس و بذر دروغ در مورد آن خشم بین المللی را برانگیخت. اما نه که خشم و نه پا تا آزار و اذیت اقلیتهای قومی و مذهبی متوقف شد, سازمان ملل متحد آسیا و اقیانوس آرام از انتخاب چین به نمایندگی از این منطقه در حقوق بشر سازمان ملل متحد شورای مشورتی ، این بدن مشورتی متشکل از پنج عضو وظیفه غربالگری متقاضیان برای تبدیل شدن به مستقل U. N. کارشناسان حقوق بشر.

چین انتخاب در مارس 1 درو فوری محکومیت از سوی حامیان حقوق بشر.

“دولت چین یکی از بدترین معتادان از آزادی مذهبی و حقوق بشر” گفت: Gary بائر از گزارش کمیسیون بین المللی آزادی مذهبی دو حزبی دولت فدرال نهاد است که ناظران بین المللی تهدید به آزادی مذهبی. در آن 2019 گزارش سالانه USCIRF به نام برگ برنده دولت برای اعمال تحریم های هدفمند بر مقامات مسئول شدید نقض آزادی مذهبی به خصوص چن Quanguo کنونی حزب کمونیست از سین کیانگ منطقه است.

دیگر مقامات واشنگتن دیدن این همه گیر به عنوان یک هشدار در برابر تمایل طبیعی توسط کسانی که با انگیزه های استبدادی برای تحمیل از بالا به پایین و آمرانه کنترل.

پلیس در مکان های متفاوت به عنوان کنیا و هند را مورد ضرب و شتم شهروندان اجتناب از منع رفت و آمد; کشورهای مانند ایران و کره شمالی بر این باور هستند که توسط کارشناسان بهداشت و درمان به دنبال چین را مثال بسیار کم گزارش دهی COVID-19 موارد و فیلیپین قدرتمند رودریگو Duterte استفاده کرده است بحران را تهدید اعلام حکومت نظامی.

اما ایالات متحده شده است ایمنی از این انگیزه است. میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer شد به طور گسترده ای برای انتقاد گسترده stay-در-خانه جهت است که مانع از ساکنان رانندگی از یک خانه به خانه دیگر و بسته کردن کل بخش فروشگاه های بزرگ که فروش لوازم باغبانی شامل دانه های گیاهی. و زمانی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: “قدرت مطلق” بیش متحده برای تعیین چگونگی و زمانی که دوباره خود را باز دولت, بک اسلش از هر دو حزب محافظه کار و لیبرال ها بود سریع و خشمگین. رئیس جمهور به سرعت عقب نشینی و اجازه داده است فرمانداران به تصمیم گیری های خود را حتی به عنوان برگ برنده علنا دوم حدس زده گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ را در سطح ایالت re-افتتاح سالن ورزشگاه و بولینگ alleys.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo در اوایل ماه آوریل هشدار داد که autocracies را با استفاده از بحران “برای تبدیل شدن به تهاجمی تر انکار مردم از حقوق خود” و “دروغ بیشتر است.” او گفت که “در پایان آنها آسیب زیادی به مردم کشور خود قرار داده و بقیه جهان در معرض خطر نیز هست.”

در واشنگتن بسیاری از خشم در چین تا کنون با تمرکز بر حکومت و dissembling بیش از منبع و میزان شیوع و آن قدر نوسان بیش از سازمان بهداشت جهانی که در ابتدا به حداقل برسد اثر وقوع. سفیر سابق ایالات متحده در سازمان ملل نیکی هیلی از طریق گروه حمایت از موضع آمریکا در هفته گذشته راه اندازی یک درخواست به کنگره اصرار نمایندگان مجلس برای بررسی پکن برای نقش خود را در coronavirus بحران و تصویب اقدامات برای متوقف کردن نفوذ چین در ایالات متحده و در سراسر جهان است.

اما چین آزار و اذیت مذهبی در میان همه گیر است و همچنین ترغیب کنگره موشکافی.

سناتور. تد کروز که به دنبال ریختن نور را در چین سرکوب اقلیت های مذهبی و سیاسی مخالفان در سراسر زندگی حرفه ای او گفت که او برنامه ریزی شده برای تقویت نیاز به چندین صورت حساب او نوشته شده است با هدف تنبیه چین برای مجبور اویغور کار همراه با دیگر اقدامات پرداختن به پکن در جریان سرکوب از کارشناسان پزشکی, روزنامه نگاران و مخالفان سیاسی.

“کسانی که جنایات باید مواجه شود نه فقط به خاطر خود بلکه به دلیل, به عنوان ما در حال حاضر دیده می شود از طریق گسترش جهانی COVID-19 آنها یک تهدید مستقیم برای آمریکا و امنیت ملی جهانی بهداشت” کروز سخنگوی جسیکا Skaggs گفت RealClearPolitics. “هنگامی که ما شکست این بیماری همه گیر بهداشت ، کروز را در ادامه مبارزه برای نگه چین پاسخگو برای آن آزار و اذیت مذهبی اقلیت ها و آن گسترده تر سرکوب آزادی بیان و اطلاعات پزشکی است.”

تشکر. مایکل McCaul این رتبه بندی ایران و عضو ارشد کمیته روابط خارجی مجلس گفت: چین و چه کسی را از دست داده و coronavirus بحران فعال منطقه ای برای تبدیل شدن به یک اپیدمی همه گیر جهانی و در نتیجه وبرو مرگ و میر در چین و در سراسر جهان است. McCaul همراه با 16 خانه دیگر جمهوری خواهان با ارسال نامه ای به کاخ سفید هفته گذشته درخواست از رئیس جمهور برای وضعیت آینده بودجه را که در, مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus’ استعفای.

“این تخلفات است مثال دیگری از CCP را درمان مردم خود و به ما یادآوری می کند این است که همان رژیم قرار می دهد که میلیون ها نفر از شهروندان خود را در اردوگاه های کار اجباری و استفاده از آنها را برای کار اجباری” او گفت:.

“جامعه بین المللی نمی تواند اجازه دهید این وحشتناک نقض حقوق بشر مجازات” او گفت: RCP. “ما باید با هم کار کنند برای برگزاری CCP پاسخگو برای این فاحش نقض حقوق بشر به خصوص در میان این اضطراری برای بهداشت عمومی است که آنها بدتر.”

این است که نه تنها جمهوری خواه و نگرانی است. تشکر. جیمز مک گاورن که صندلی دو حزبی کنگره-اجرایی کمیسیون در چین خواستار جامعه بین المللی برای بررسی پکن تلاش برای سرکوب اقلیتهای قومی و مذهبی در میان یک بیماری همه گیر. مک گاورن در ماه مارس با حمایت یک لایحه که نوار آمریکا از هر گونه واردات کالاهای ساخته شده در سین کیانگ کارخانجات و خواست همه شرکت های آمریکایی از جمله آمازون, Nike, Apple و کالوین کلاین به بررسی زنجیره تامین خود را در چین و بس عملیات اگر آنها نمی تواند قطعی رد استفاده از کار اجباری. جمهوری خواه ایالت و سناتور ” مارکو روبیو نوشت: مشابه لایحه در مجلس سنا.

“وادار کردن Uyghurs و دیگران به کار در کارخانه ها و در حالی که خطر عفونت بالا است تخریب نمادهای مسیحی و عبور و یا condoning تبعیض علیه مهاجران آفریقایی به طور کامل غیر قابل قبول است باید صریحا محکوم توسط دولت و بررسی توسط جامعه بین المللی” ماساچوست از حزب دموکرات در بیانیه ای گفت به RCP.

“این ویروس در معرض آنچه که ما در حال حاضر می دانستند: دولت چین است که همه بیش از حد مایل به نقض حقوق بشر از مردم چین و سیاست های خود را در برخواهد داشت خطر واقعی جهانی بهداشت به عنوان” McGovern اضافه شده است.

سوزان Crabtree است RealClearPolitics’ کاخ سفید/سیاسی ملی خبرنگار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net