چین راه اندازی یک چرنوبیل در جهان

مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین در مقایسه با چین کروناویروس “پوشش” به اتحاد جماهیر شوروی را از دست داده و فاجعه چرنوبیل یکشنبه در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

“ما می خواهیم یک HBO ویژه در مورد آن 10 یا 15 سال از هم اکنون” او پکتیا میباشد.

CHUCK TODD: شما می دانید بیش از شش ماه گذشته زمانی که این تظاهرات آغاز شد رئیس جمهور در مذاکرات در یک توافق تجاری با یازدهم و چین است. و در آن زمان او خود را هرگز واقعا سخت واقعا هرگز ایستاد و پشتیبانی می شدند. دیگران در این دولت انجام داد. اما او مراقب و بسیاری از گزارش گفت که او نمی خواست ناراحت معامله تجارت. که به نوبه خود اشتباه است ؟

رابرت اوبراین: نه, من فکر نمی کنم این یک اشتباه بود. ما می خواهیم روابط خوبی با چین و مردم چین اما متاسفانه ما شاهد آن هستیم فقط عمل پس از عمل توسط حزب کمونیست چین است که باعث می شود آن را دشوار است. و با توجه به معامله تجارت ما را ببینید اگر آنها به آن زندگی می کنند. اما ما در حال خرید و فروش در دنیای جدید در حال حاضر با تاج. آنها به هر طریقی یک ویروس در جهان است که نابود تریلیون دلار آمریکا ثروت اقتصادی که ما نیاز به صرف برای حفظ اقتصاد ما زنده به نگه داشتن شناور آمریکایی در طول این ویروس. بنابراین ما در, ما در یک جهان بسیار متفاوت. این پوشش که آنها را از ویروس است که رفتن به پایین در تاریخ همراه با چرنوبیل. خواهیم دید که یک HBO ویژه در مورد آن ده یا 15 سال از هم اکنون. و بنابراین ما در یک مکان مختلف با چین به عنوان ما صحبت می کنند امروز چاک…

CHUCK TODD: در حال حاضر که آخرین نقل قول بود از مارس 14th. و رئیس جمهور شعارهای تغییر کرده است پس از آن. بدون شک وجود دارد. اما آیا شما نگران آن است که این نوع از نرم رابطه با یازدهم علنا او را ستایش تمام وقت به Xi راحتی که او می تواند انجام این کارها در هنگ کنگ بدون بسیاری از دیگر از لفظی قصاص?

رابرت اوبراین: من اینطور فکر نمی کنم. و من فکر می کنم چیزی که ما باید تمرکز خود را با ویروس ها و چه رئیس جمهور این بود که برای اولین بار در دفتر بیضی جلسه در تاریخ 28 ژانویه زمانی که من مطرح شده با رئیس جمهور است که این مهم امنیت ملی را تهدید او بلافاصله در برابر مشاوره از بسیاری از دیگر مشاوران او بلافاصله اعمال ممنوعیت سفر در چین در 30th دو روز بعد. این یک پروفایل در شجاعت. و آن چیزی است که او برای انتقاد توسط مخالفان سیاسی خود و توسط بسیاری در رسانه ها. که زندگی های بی شماری را نجات داد. من فکر می کنم که این چیزی است که ما را به تمرکز بر روی با چین است. در حال حاضر ما امیدوار بودند که چین اجازه می دهد CDC پزشکان به چین است. ما امیدوار بودند که چین را به ما اطلاعات بیشتر در مورد این ویروس و ما را به برخی از اطلاعات ژنتیکی ما مورد نیاز است. متاسفانه چین آیا هیچ کدام از آن. و به این ترتیب نگاه ما در محل های مختلف با چین در حال حاضر رئیس جمهور ساخته شده است که روشن است. اما شما می دانید که چینی ها انجام نمی آنچه آنها گفت. ما همچنین متوجه شدند که در آن زمان که آنها ترک خورده داخلی و حاضر اجازه می دهد تا مردم را از هوبئی و ووهان را به سفر در سراسر چین و اجازه دادند تا مردمی که به سفر به اروپا است. و بخش بزرگی از عفونت که به امریکا آمد نمی آمد از آن بود که ما بسته کردن چین و, از من پرسید من همکار NSAs در کشورهای اروپایی برای قطع سفر آنها نیست. و این ویروس به اروپا و سپس به آمریکا و چین باید قطع تمام سفر از و ووهان هوبئی مانند آنها داخلی در چین است. بنابراین ما آموخته است که بسیاری از چیزها است. و این نگرانکننده است. اما ما را در حرکت رو به جلو است. ما شکست این چیزی که جلو می رویم و امریکا خواهد شد قوی تر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de