چین سزاوار سختگیرانه مجازات های مالی

X

داستان جریان

مقالات اخیر

ما برای سال شناخته شده است که چین به دروغ و تقلب و دزد وقتی که می آید به تجارت بین المللی است. در حال حاضر ما یاد گرفته ایم که آن را نیز به گسترش این بیماری کشنده COVID-19. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زد برای رئیس جمهور پنج سال پیش به عنوان نهایی چین هاوک در تجارت و به او راه جلوتر از منحنی برای حفاظت در برابر چین غیر مستقیم رفتار است. او را نجات داد زندگی های بی شماری در اینجا در ایالات متحده با بستن سفر از چین در ماه فوریه.

اما حتی تهمت نمی ببینید که چگونه دروغگو این رژیم استبدادی تحت ریاست جمهوری خلق چین می تواند از نظر پنهان یک بیماری است که به کشته شدن نزدیک به 200 ، 000 نفر. و تعداد کیسه های بدن رشد می کند ،

من سابق, همکار, Holman جنکینز در وال استریت ژورنال به وقایع پکن سوء رفتار و پوشش. او اشاره می کند که داخلی سوابق به تازگی ساخته شده آشکار دفتر سیاسی در چین می دانست که در اوایل ماه ژانویه که به ووهان, شهرستان بیش از 10 میلیون نفر تا به حال به سرعت در حال گسترش و در برخی موارد کشنده بیماری در حرکت است. او می نویسد که تا اواسط ژانویه “دولت چین در زمان مراحل به اخراج برخی از خبرنگاران خارجی از ووهان و سپس از این کشور و همچنین به سکوت و تهدید به بازداشت پزشکان و دانشمندان و روزنامه نگاران محلی که به دنبال پیگیری شیوع.”

نظریه پردازان توطئه ادعا چین عمدا ایجاد این ویروس در آزمایشگاه به عنوان یک سلاح توده سلامت تخریب و تسهیل آن به ایالات متحده است که بسیار بعید است اما در پایان مهم نیست که چه چیزی پکن قصد شد. در هر صورت جرم پوشش از یک کشنده و بسیار مسری بیماری برای خود صحبت می کند.

حال سؤال این است که چه خواهد بود درمان? من معتقدم در تجارت آزاد و ما بهره مند از, بسیار ارزان, واردات از چین, هر چند آنها بهره مند شده اند ، در حال حاضر آنها همدست در تخریب اقتصاد ایالات متحده و تریلیون ها دلار از ثروت از دست رفته است که می تواند اجتناب شده است اگر دومین اقتصاد بزرگ در جهان تا به حال عمل انسانی و مسئولانه با صدایی زنگ.

ما می دانیم که “ساخته شده در چین تا سال 2025” برنامه دارای یک هدف مهم است که برای چینی ها به جای امریکا به عنوان ابرقدرت اقتصادی جهان. گسترش یک بیماری است که می صاف اقتصاد ایالات متحده بخشی از برنامه ؟ من شک دارم که من فکر نمی کنم این رژیم به اندازه کافی هوشمند است که آن را کشیده. اما نتیجه حاصل شده به داعش را گسترده تر جهان تسلط طرح است.

در پی این رسوایی بسیاری از شرکت های در حال بازنگری چین قابلیت اطمینان در زنجیره تامین جهانی. چند اجرائی از شرکت های فورچون 500 گفته اند که آنها را تولید خانه و یا نزدیک به خانه. این می تواند بسیار دردناک برای چین اگر این استراتژی خروج روند می شود. بیایید امیدوار باشیم ،

برخی از مقامات دولتی در حال صحبت کردن در مورد لگد زدن چین در خارج از سازمان تجارت جهانی و یا وادار کردن پکن به پرداخت جریمه. که چیزی جز یک سیلی بر روی مچ دست.

جذاب ترین ایده می آید از تنسی سناتور. مارشا بلکبرن که پیشنهاد می کند که وزارت خزانه داری باید توقف بازپرداخت و یا بهره پرداخت $1.1 تریلیون دلار اوراق قرضه خزانه داری متعلق به چین است. ما نیاز به خرید خارجی ما بدهی و “ایمان کامل و اعتبار” از دولت آمریکا پشت این اوراق قرضه. اما دولت می تواند یک مورد قوی است که چین مدیون ما غرامت برای نقش خود را در تراز وسط قرار دارد اقتصاد ما.

برخی از همکاران من استدلال می کنند که این اقدام تلافی جویانه دلیل عدم پرداخت هزینه می تواند بین المللی دیوانگی. آن می تواند کاهش تقاضای جهانی برای ما بدهی که افزایش نرخ بهره. اما وجود دارد هیچ کمبود تقاضا برای بدهی های ما به همین دلیل است که 30 سال اوراق قرضه خزانه داری در حال فروش برای حدود 1.3% بهره.

چین نیاز به یاد بگیرند که خود را ثابت نقض قوانین جامعه متمدن تحمل نخواهد شد. بلکبرن ممکن است به چیزی در اینجا. مغلوب ساختن پیشی جستن می گویند که چین به خنده پشت پشت ما اما این حرکت به نوبه خود آن خنده به خود صالح خشم.

آن را در آورد.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

استفان مور برجسته مراجعه به همکار در بنیاد میراث.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im