کتاب های کودکان بررسی

Gumboot بچه ها, طبیعت, اسرار

توسط اریک هوگان & تارا هونگرفرد

(کرم شب تاب کتاب)

این مجموعه برگرفته از Gumboots کودکان و نوجوانان تلویزیون نشان می دهد, بررسی کرم فسیل گل آفتابگردان و درختان. عکس های دیده بانی و گل افتاب گردان با ژله احساس موش پر کردن صفحات از هر داستان به عنوان آنها تحقیق و کشف سرنخ در مورد جهان شگفت انگیز از طبیعت. با زمینه یادداشت و صنایع دستی این کتاب مناسب برای علاقه مندان در فضای باز.

بلوم

توسط کنت Oppel

(HarperCollins کانادا با مسئولیت محدود.)

این کتاب برای اولین بار در یک فیلم جدید, علمی تخیلی, سه گانه به نام سرنگونی طول می کشد محل در نمک بهار جزیره در بریتیش کلمبیا. پس از یک باران سنگین خارجی, گیاهان شروع به رشد می کنند و به زودی تبدیل به درنده. Anaya ست و پترا که عجیب و غریب بدن حساسیت های هستند که پیوند می خورند با هم زمانی که آنها متوجه شوند که تمام سیستم ایمنی بدن به گیاه سمیت. به عنوان جهان تلاش می کند برای حل رمز و راز از این تهاجم یک راز عجیب و غریب نازل شده است در مورد کودکان. A fast-paced, suspenseful, طرح خواهد شد که خوانندگان در سن 10 تا بالغ cringing و مشتاق برای جزئیات بیشتر.

دشت Janes

توسط سیسیل Castellucci نشان داده شده توسط جیم Rugg

(کمی قهوه ای و شرکت)

این رمان گرافیکی شامل دو داستان است که به دنبال ساده Janes از آنها به عنوان به عنوان آنها مقابله دبیرستان, دوستی و عشق, در حالی که تلاش هنری خود را در شهر. همه به نام جین و نشستن در رد آنها هر کدام خود را هدیه; مغز, ورزش, تئاتر و هنر است. یک داستان سرگرم کننده در مورد اتصالات در عین حال ایستاده برای خوانندگان در سن 12 و بالاتر است.

در میان افتاده

توسط Virginia Frances شوارتز

(Penguin Random House, کانادا)

زمانی که 16 ساله Orpha به پایان می رسد تا بی خانمان و سپس در زندان به او معرفی شده است به یک انسان کنجکاو به دانستن واقعی داستان است. آقای دیکنز معلوم می شود نویسنده مشهور و او امیدوار است که او نجات دهنده. از طریق مبارزات خود را و نوشتن او در نهایت نشان می دهد یک حقیقت بیش از حد وحشتناک برای صحبت با صدای بلند. قدیمی خوانندگان خواهد بود گریبانگیر این داستان تاریخی به تصویر کشیدن grittiest از عصر ویکتوریا و شجاعت و انعطاف پذیری آن ضعیف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im