کودکان طرفداران می خواهم بیشتر COVID-19 حمایت

“بی خانمانی سیاست در حال حاضر تخفیف برای حمایت از کودکان” در حالی که حفاظت از بزرگسالان بیشتر گفت: Lesley “اما در حال حاضر خانواده ها با کودکان نمی توانند به رفتن به پناهگاه” به دلیل خطر ابتلا به این بیماری است.

دیگر جوانان, او می گوید در صورت خطرات از طریق خطرناک زندگی موقعیت: “ما شاهد شواهدی وجود دارد که کودک آزاری و سوء استفاده داخلی در حال افزایش است.”

در ضمن Rahul Gupta ارشد پزشکی و سلامت افسر در ماه مارس Dimes نگرانی که زنان باردار در حال پرش های دوران بارداری قرار ملاقات.

وجود اطلاعات کمی در مورد اثرات این ویروس در زنان باردار و یا کودکان متولد نشده است. اما کارشناسان می دانم که سطح استرس دوران بارداری بازديد رژیم غذایی و ورزش و خواب کمک به سلامت زنان باردار است. گوپتا می گوید که زنان از ترس به ترک خانه های خود و حتی برای ورزش, برای ترس از این بیماری رنج می برند ممکن است در کسانی که معیارهای. او تاکید کرد که پزشکی از راه دور است که یک جایگزین برای یک فرد در بازدید دکتر در برخی موارد.

اما در دیگران در شخص بازدیدکننده داشته است باید ادامه یابد, او گفت:. بسیاری از متخصصان اطفال دلسرد آوردن در کودکان به خوبی بازديد در طول اضطراری برای بهداشت عمومی در, برای مثال, اما گوپتا می گوید آن را هنوز هم مهم است برای مردم را به چوب به برنامه واکسیناسیون برای محافظت از کودکان از بیماری های دیگر. “این بیماری هنوز هم رفتن به خارج وجود دارد آن است که آیا آنفولانزا و یا تعدادی از بیماری های دیگر,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im