شارلوت Cornfield می یابد الهام در بنف اقامت کوتاه توسط COVID-19

محتوای مقاله

آن را سخت برای پیدا کردن هر کسی که زندگی اش نبوده است مختل توسط COVID-19 بیماری همه گیر. همه انجام شد چیزی.

اما برخی اختلالات ممکن است دردناک تر از دیگران است. تورنتو-بر اساس خواننده و ترانه سرا شارلوت Cornfield برای مثال بود در واقع نه چندان دور از اینجا که بحران رسید. او در وسط آهنگسازی اقامت در بنف مرکز شاعرانه و خوش منظره و زیبا تنظیم شده است که تکان دهنده آب میوه های خلاق از هنرمندان برای نسل های. برای چند هفته به طول انجامید برنامه بود اثبات می تواند بسیار سازنده برای Cornfield.

“من وجود دارد برای دو هفته قبل از ما به خانه فرستاده شدند می گوید:” مجری. “این واقعا خوب بود. این واقعا یک گروه بزرگ از مردم و من احساس می کردم که هر کس انجام شد واقعا عالی کار می کنند. من هنوز هم رو خوب دو هفته از اقامت در پس این همه یک مجسمه نیم تنه. اما آره من نوع غم به ترک آن زود است.”

هنوز هم طرفداران ممکن است فرصتی برای شنیدن برخی از مواد Cornfield ایجاد شده در بنف در روز شنبه. او همکاری headlining کلگری موسیقی محلی جشنواره برای اولین بار عملا کنسرت محلی خواننده ترانه سرا Michael Bernard Cornwell. این دو خواهد بود با پخش اجراهای خود را از خانه های مربوطه از طریق ونکوور ترانه سرا دن منگان درب سمت دسترسی به پلت فرم است که با استفاده از تکنولوژی زوم اجازه می دهد تا مخاطبان برای تعامل با هنرمندان و هر یک از دیگر. شش هفته سری جفت نوازندگان از کانادا و ایالات متحده و در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de