فرصتی برای کنگره برای رفع بهداشت عمومی شکاف می تواند سریع

کنگره اتحاد فله تحقیقات و بهداشت عمومی صرف بیش از چهار سال گذشته به طور منظم ارائه اضافی بودجه به موسسه ملی بهداشت و CDC. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد برش بودجه برای بهداشت عمومی سازمان اما تصاحب اساسا گفت که نمی خواهد اتفاق می افتد. Cole به نام برای دولت به انتشار یک تجدید نظر HHS بودجه پیشنهادی و برای پنل برای برنده شدن بیشتر بودجه خود را برای هزینه های لایحه.

“تا آنجا که ما انجام داده ایم به عنوان بسیاری از تصمیم گیری خوب به عنوان ما ما در حال رفتن به مجبور به انجام بیشتر و برای انجام این کار شما باید به فکر می کنم در مورد افزایش تخصیص” برای کار HHS-آموزش و پرورش صرف لایحه, او گفت:.

قانونگذاران نیز باید متمرکز پزشکی و زنجیره تامین که در حال حاضر به شدت متکی به کشورهای خارجی برای توسعه تجهیزات و دارو و پیشنهاد کرد که ایالات متحده باید اعمال کنترل بیشتر است.

سناتور. کریستوفر S. Murphy, D-Conn., در مصاحبه ای گفت که دولت فدرال باید شروع با ساخت مطمئن شوید که ذخایر خود را آماده برای هر آینده سلامت در بحران و تعیین موارد که به آن نیاز دارد. مورفی ارائه قانون که شروع به شناسایی داروهای تجویزی و لوازم او می گوید که ایالات متحده باید از این ظرفیت برای ایجاد و ذخیره در این کشور ذخایر.

مورفی به نام تولید هر نوع پزشکی مورد نیاز تامین و دارو در ایالات متحده یک “کار بسیار نیرومند است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im