مجلسی خواستار مشترک فدرال و دولت محلی بازگشایی دستورالعمل

رهبران ایالات متحده در اتاق بازرگانی صادر شده یک تماس به فدرال و دولت و رهبران محلی در روز سه شنبه به تدبیر دستورالعمل مشترک برای تسهیل امن و صاف بازگشایی اقتصاد در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

نیل Bradley, معاون اجرایی رئیس جمهور از اتاق بازرگانی گفت: در تماس با خبرنگاران گفت که چنین “بهترین شیوه” رویکرد برای بازگشایی خواهد کار بهتر از قوانین و مقررات مبتنی بر رویکرد که زین شرکت های فعال در سراسر مرزهای ایالتی با انواع مورد نیاز در مسائلی مانند فاصله در رستوران ها و یا مشتری ورود چک در فروشگاه های خرده فروشی.

“کسب و کار می خواهید انجام دهید این حق” برادلی گفت. “آنها کاملا می خواهید برای کشف کردن که چگونه آنها می توانند کارکنان خود و مشتریان و بازگشت با خیال راحت. اما یک رویکرد نظارتی حتی از موقت طبیعت است که بیشتر بر اساس قوانین و کمتر انعطاف پذیر برای این تفاوت وجود دارد که در هر محل کار فقط نمی خواهد اجازه می دهد آنها را به انجام این کار است.”

مارک ویلسون رئیس جمهور از فلوریدا اتاق بازرگانی گفت که اتاق های محلی کار خواهد کرد با دولت های ایالتی و محلی به درایو خانه همان پیام است.

“ما می دانیم که همه ما به دنبال اطلاعات به خصوص اطلاعات بهداشتی ما می دانیم که راه درست برای انجام این کار به یک چارچوب مشترک از کاخ سفید به فرمانداران از فرمانداران به شهرداران” ویلسون گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im