سرشماری تاخیر در شخص شمارش تلاش طریق آوریل 1 با توجه به کروناویروس

در این سال سرشماری کشیده است تا همه چکمه بر روی زمین در حال حاضر به عنوان اداره آمار اعلام کرد که روز شنبه آن را به حال تعلیق در زمینه عملیات برای بقیه ماه با توجه به گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این حرکت قرار می دهد تاکید بر خانواده ها برای پاسخ آنلاین از طریق تلفن و یا از طریق پست در فاز کنونی سرشماری که در تلاش است به تعداد بیش از 300 میلیون نفر در سراسر کشور بیش از چند ماه آینده.

اداره آمار کارگردانی استیون Dillingham گفت: بیش از 11 میلیون خانوار در حال حاضر پاسخ خود را. آژانس همچنان به نظارت بر وضعیت و در نظر گرفتن تغییر آن کمپین تبلیغاتی در پاسخ به این بیماری همه گیر.

“با انعطاف پذیری و پشتیبانی از مردم آمریکا ما را در رسیدن به کامل و دقیق حساب است که کمک می کند تا راهنمای بودجه تصمیم گیری برای چیزهایی مانند بیمارستان ها و اورژانس خدمات” Dillingham در بیانیه ای گفت.

آخرین تغییر معنی تاخیر در روی زمین کار توسعه و شمارش جمعیت بی خانمان. آن را نیز ممکن است به تاخیر شمارش جزیره سرزمین و مناطق روستایی است. یک سرشماری سخنگوی بلافاصله پاسخ جمعه به سوالات در مورد جزئیات بیشتر مانند کار سرشماری کارکنان انجام با سازمان های محلی و دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de