CBO: مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه را اضافه کنید تریلیون بیشتر به کسری از برآورد

به طور خاص CBO و کمیته مشترک در برآورد مالیات در گزارش خود که در طول 10 سال وجود خواهد بود $4.1 تریلیون یا 8 درصد کمتر از درآمد حاصل از پیش بینی کاخ سفید با outlays بودن $1.3 تریلیون دلار یا 2.4 درصد بالاتر است.

پنج سال کسری از مالی 2021 مالی تا سال 2025 CBO گفت: خواهد بود $1.1 تریلیون دلار بیشتر از دفتر مدیریت و بودجه پیش بینی شده در آن درخواست.

“پس از سال 2025 CBO پروژه بسیار بزرگتر کسری تحت رئیس جمهور طرح در درجه اول به دلیل به طور فزاینده شکاف بزرگ در پیش بینی درآمد. به عنوان یک نتیجه CBO پروژه های تجمعی کسری از 2026 به 2030 که $4.3 تریلیون بزرگتر از دولت را برآورد” این گزارش می گوید.

اگر کنگره به طور کامل می پذیرد و enacts قانون در راستای درخواست بودجه — بسیار بعید است که سناریو — کسری بودجه خواهد سقوط به 3.5 درصد از تولید ناخالص داخلی در سال 2024, قبل از افزایش به 4.4 درصد در سال 2030 با توجه به CBO.

این آژانس همچنین انتظار دارد که کارگران را کسب کمتر از OMB برآورد شده در بودجه درخواست — یک وضعیت است که می تواند تبدیل به بسیار بدتر به عنوان یک نتیجه از جهانی همه گیر. OMB کاهش یافته است به نظر CBO گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de