کلگری هیئت مدیره آموزش و پرورش ساختمان در مرکز شهر کلگری. جیم ولز/Postmedia

عمومی مسئولان مدرسه می تواند مجبور به شیب به کاهش ذخایر تعدیل یا افزایش درآمد خود را به عنوان آنها در تلاش برای جبران و در عین حال یکی دیگر از UCP بودجه با تخت K-12 آموزش و پرورش بودجه.

“این واقعا بسیار غم انگیز است که در آن آمده است به این دوباره گفت:” باب Cocking, رئيس جمهور از کلگری عمومی معلمان محلی 38 Alberta Teachers’ Association.

“ما در حال رفتن به مدارس احساس می کنید مجبور به انجام بیشتر جمع آوری کمک های مردمی فقط به نگه دارید تا. بیشتر قمار بیشتر فروش poinsettias محتاطانه و شکلات در کریسمس حتی بیشتر نوشتن چک توسط پدر و مادر.

“و آن را وسیله ای کرده اند و نه در مدارس. برخی از مدارس در خارج وجود دارد, پدر و مادر به سختی می تواند به استطاعت کفش برای کودکان خود اجازه دهید به تنهایی جمع آوری پول برای اصول اولیه است.”

Cocking اضافه شده که علاوه بر افزایش درآمد مدارس نیز ممکن است با آن مواجه شغلی در میان دیگر UCP بودجه است که در رسیدگی به رشد است.

“ما در حال حاضر از دست داده و حدود 150 اد دستیاران سال جاری گفت: Cocking. “اما من واقعا نگران آنچه که در سال آینده به ارمغان خواهد آورد با این بودجه.”

هفته گذشته UCP بودجه اعلام کرد که نگه داشتن آن در K-12 آموزش و پرورش صرف سطوح مسطح بیش از سه سال آینده اما می خواهد تخته مدرسه به زمین اضافی $121 میلیون نسبت هزینه های عملیاتی به عنوان ثبت نام همچنان به صعود.

کل هزینه های عملیاتی از K-12 آموزش و پرورش در, آلبرتا است, پیش بینی می شود $8.3 میلیارد دلار در 2020-21 از $8.2 میلیارد دلار در 2019-20. اما این افزایش اندک در میزان بودجه نمی خواهد آمد از این استان را باید از مدرسه تخته پیدا کردن درآمد خود را دارند.

“خود-منبع” رزرو بودجه از حوزه های قضایی خواهد پرش حدود 121 میلیون دلار در 2020-21 که می تواند شامل تکیه بر rainy-day بودجه و یا افزایش درآمد در مدارس از طریق جمع آوری کمک های مالی تسهیلات اجاره حتی تلوان ماشین آلات سود.

مرلین دنیس مرجعیت برای کلگری هیئت آموزش و پرورش اضافه شده است که در حالی که هیئت مدیره را نمی توان آوردن به جلو یک بودجه برای سال آینده تا آوریل او اعتراف کرد, همه گزینه ها در نظر گرفته شده برای پیدا کردن بازده در میان تخت بودجه.

“در حالی که ما در حال کار را از طریق ما اطلاعات ما در حال رفتن به باید نگاهی به تنظیمات و هیچ چیز را از روی میز.

“ما به دنبال در همه جا.”

مرتبط

وزیر دارایی تراویس Toews هفته گذشته گفت که دولت این است که پرداختن ثبت نام رشد خود را با بودجه جدید مدل که به طور متوسط تعداد دانشجویان بیش از سه سال است.

K-12 بودجه باقی خواهد ماند همان بیش از 2020-21 با وجود دولت هنوز هم پیش بینی 2.2 درصد ثبت نام را افزایش می دهد در این سال و در هر سال تا 2023.

پایه بودجه — که اساسا منجمد در 1.9 میلیارد دلار بین 2018-19 و 2019-20 — نشسته در 1.7 میلیارد دلاری در 2020-21.

اما اواخر روز سه شنبه در این استان ساخته شده یکی دیگر از مهم اطلاعیه در اطراف بودجه آموزش و پرورش, معرفی یک لایحه جدید است که به خودی خود بیشتر نظارت مالی تصمیم گیری در آلبرتا مدارس در تلاش برای سلطنت در هزینه.

بیل 5 اقدامات مالی و مالیات عمل می دهد هیئت مدیره و کارکنان با اکثریت مقامات ولایتی نهایی تصمیم گیری در قدرت مرکزی و جمعی موافقت نامه های بین معلمان و مدرسه تخته.

آن را نیز نیاز به مدرسه تخته به دنبال تایید از وزیر دارایی قبل از صرف عامل صندوق ذخیره — که می تواند برای کوتاه مدت و یک بار هزینه برای مدت دو سال با شروع این ماه سپتامبر و پس از آن استان معرفی خواهد کرد هزینه های کلاه در آن وجوه است.

Toews که مطرح این لایحه در قوه مقننه بعد از ظهر سه شنبه گفت: آن را در مورد گرفتن آلبرتا منابع مالی در جهت دادن به وزرا نظارت بیشتر بر نحوه مدارس با استفاده از وجوه و ساده چانه زنی فرایند است.


رئیس خزانه داری هیئت مدیره و وزیر مالیه تراویس Toews صحبت می کند در مورد لایحه 5 اقدامات مالی و مالیات عمل می کنند که او معرفی شده در مجلس روز سه شنبه در ادمونتون 3 مارس سال 2020 است. اد قیصر/Postmedia

برای CBE که به معنی فرو بردن به ذخایر برای پیدا کردن بیشتر بازده برای این سقوط را می توان مضاعف به چالش کشیدن به خصوص از آنجا که تنها 14 میلیون دلار در سمت چپ خود عامل ذخایر و صفر دلار در ذخایر سرمایه پس از سال گذشته بودجه سخت.

CBE را $1.3 میلیارد بودجه برای 2019-20 سال تحصیلی تحت تغییرات و به روز رسانی پس از بهار گذشته از جمله کاهش به 317 شغل تدریس شد که در نهایت پس از لغو استان مجاز تخته مدرسه به repurpose تعمیر و نگهداری کمک های مالی برای نیازهای اضطراری.

در نهایت CBE خطاب $48 میلیون کسری بودجه از طریق 23 میلیون دلار کاهش به کلاس های درس تا 18 میلیون دلار در حمل و نقل کاهش و اداری کاهش دو تا پنج درصد به خدمات مختلف واحد است.

کاهش شغل شامل از دست دادن حدود 33 موقعیت های اداری و حدود 150 حمایت کارکنان از جمله دستیاران آموزشی است که کمک ویژه نیازهای دانش آموزان در کلاس های درس.

و در نهایت CBE را 2019-20 بودجه در زمان 24 میلیون دلار از صندوق ذخیره, $14 میلیون که آمد از عامل ذخایر و تا 10 میلیون دلار از ذخایر سرمایه کاملا تهی پایتخت پاکت و ترک تنها 14 میلیون دلار در عامل رزرو پاکت برای سال آینده.

به عنوان بخشی از این بهار UCP بودجه مقامات دولتی می گویند جداگانه 100 میلیون دلار است که به تازگی پراکنده به طور مستقیم به مدرسه تخته.

اما آن را نمی خواهد منجر به افزایش کلی استانی بودجه آموزش و پرورش در گلدان پس از آن آمد از حذف کمک های مالی از جمله 26 میلیون دلار در ظرفیت سازی ابتکارات و 70 میلیون دلار از منطقه ای همکاری خدمات تحویل بودجه.

که 100 میلیون دلار CBE پیش بینی شده است برای دریافت افزایش از حدود 13.5 میلیون نفر در عملیاتی بودجه برای 2020-21 سال تحصیلی.

اما منتقدان انتظار نیست خواهد شد که تقریبا به اندازه کافی به صندوق ثبت نام رشد بیش از 2.300 دانش آموزان است. Cocking برآورد آن هنوز هم به معنی سرانه بودجه خواهد شد در حدود 200 دلار به ازای هر دانش آموز است.

“در هر صورت این دانش آموزان و معلمان است که سخت ترین ضربه.

“اگر ما نگه داشتن معلمان ما اندازه کلاس هنوز هم بالا برود و یا اگر ما از دست دادن برخی از معلمان و اندازه کلاس رفتن را.

“ما باید منتظر بمانیم و ببینیم چه CBE پیشنهاد در ماه آوریل است.”

CBE است که قرار است یک جلسه با وزیر آموزش و پرورش آدریانا لاگرانژ برای دوشنبه آینده به بحث در مورد UCP بودجه.

— با فایل های از لیزا جانسون, لورن Boothby ادمونتون ژورنال

eferguson@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im