CBE میسازد بازپرداخت استراتژی در پی COVID-19 لغو

محتوای مقاله

کلگری هیئت مدیره آموزش و پرورش اعلام کرده است در روند استرداد مدرسه حمل و نقل و زمینه سفر هزینه برای پدر و مادر با توجه به لغو ناشی از رمان coronavirus بیماری همه گیر.

هزینه های پرداخت شده برای ظهر نظارت و همچنین حمل و نقل بین مارس 16 و 30 ژوئن مسترد خواهد شد با شروع ماه آینده مدرسه در منطقه اظهار داشت: در یک ایمیل به پدر و مادر در روز جمعه.

بازپرداخت برای پرداخت های اعتباری و دبیت کارت خواهد شد نورد بیش از چند هفته در ماه مه در حالی که کسانی که پرداخت از طریق روش های دیگر باید انتظار هیئت مدیره مدرسه در مورد یک جایگزین روند بازپرداخت آن گفت.

“ما در حال کار به همان سرعتی که ما می توانیم به بازگشت وجوه پرداخت شده برای دوره از ژانویه 16-30 ژوئن 2020” اعلام ایمیل به خانواده ها است. “ما درک می کنیم که بسیاری از خانواده های ما از دست داده اند درآمد و نیاز به دسترسی به این بازپرداخت.

“استرداد هزینه ها برای بسیاری از خانواده ها شده است هرگز قبل از انجام داده اند. در حالی که ما نهایی ما پردازش و بازپرداخت گزینه های ما و شرکای کسب و کار ما نیز در مواجهه با مسائل مشابه به عنوان بسیاری از کانادایی ها. نیاز به اجتماعی فاصله خود انزوای جهانی و انتقال به یک کار از خانه مدل به معنی دیگر زمان پاسخ برای ما و همه همکاران ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>