CBE لغو پنج مدرسه سفرهای خارج از کشور در میان اوج coronavirus ترساندن

خارج از کلگری هیئت مدیره آموزش و پرورش ساختمان عکس گرفته شده در چهار شنبه, فوریه 4 سال 2020 است. گاوین جوان/Postmedia گاوین جوان/Postmedia

کلگری هیئت مدیره آموزش و پرورش را لغو کرده است, پنج دانش آموز, سفر به ایتالیا, ژاپن و تایوان برنامه ریزی شده برای ماه مارس و آوریل در حال رشد در میان نگرانی های بیش از coronavirus.

این هیئت در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه که تصمیم به نگه داشتن دانش آموزان و کارکنان به عنوان امن مشاوره های مسافرتی تغییر دهید.

“به عنوان یک سیستم باید دقیق فرآیندهای در محل منتهی به و در طول مسافرت های بین المللی. اخیر بهداشت و درمان حوادث در سراسر جهان اطراف coronavirus (COVID-19) باعث شده ما به زمان را به تأمل در سفرهای خارج از کانادا” CBE گفت.

“این بسیار دشوار است تصمیم و یکی از ما را ندارد به آرامی.”

دیگر سفرهای بین المللی برنامه ریزی شده برای کلگری مدارس هنوز هم انتظار می رود برای ادامه اما می تواند در هر زمان لغو CBE گفت.

این یک نتیجه ناامید کننده برای چوپان زن یک کلاس 12 دانش آموز در ژوئن کاردینال-Schubert دبیرستان در جنوب شرقی کلگری بود که میله میله برای سفر به ایتالیا با همکلاسی های او در اواسط ماه مارس.

“ما شده اند رفتن به 10 شهرستانها مختلف در ایتالیا فقط دیدن موزه ها و اماکن تاریخی گفت:” چوپان که مادر خواسته است که نام خانوادگی او استفاده نمی شود. “این ناراحت کننده است. من درک می کنم چرا اما این یک ناامیدی بزرگ. آن را خسته کننده است.”

همانطور که از پنج شنبه شب 655 موارد coronavirus گزارش شده در ایتالیا سوم-ترین در میان همه کشورها است. در مجموع نزدیک به 83,000 موارد coronavirus و بیش از 2800 مرگ و میر در سراسر جهان گزارش شده.

تصمیم گیری ارائه نامشخص مالی نتیجه برای والدین و دانش آموزان که با پرداخت هزاران دلار به صندوق سفرهای آموزشی خارج از کشور.

در ایمیل ارسال شده به پدر و مادر در ژوئن کاردینال-Schubert, اصلی, Garry Tink نوشت که مدرسه را به رسمیت می شناسد وجود خواهد داشت “تاثیر مالی در خانواده” به عنوان یک نتیجه از لغو سفر.

وقتی پرسید که آیا تحت تاثیر دانش آموزان و والدین را دریافت بازپرداخت و یا اینکه آیا سفر, شد, بیمه, CBE گفت: هیئت مدیره را ارائه جزئیات در یک جلسه برای خانواده های آسیب دیده در روز دوشنبه در خداوند Beaverbrook دبیرستان.

“ما می دانیم وجود خواهد داشت مالی و تاثیر آن بحث خواهد شد در مارس 2 جلسه پدر و مادر” خواندن بیانیه ای از هیئت مدیره مدرسه. “ما هنوز در حال کار را از طریق جزئیات آنچه در این معنی خواهد بود.”

چوپان شخصا مطرح شده بیش از 4200 $در به مالی سفر او پول او به دست آورده در حالی که کار به عنوان یک دفتر تمیز کننده در تعطیلات آخر هفته. چوپان زن, مادر, Aimee گفت: ناامیدی از لغو سفر خواهد بود و حتی بیشتر اگر دختر خود را نمی پرداخت.

“ما نمی توانیم یک سفر مثل این صادقانه” گفت: Aimee. “او صادقانه در انجام این کار هر آخر هفته در سال گذشته برای تمیز کردن دفتر فقط به صرفه جویی در پول به طوری که او می تواند پرداخت برای خودش به رفتن در این سفر است.

“کل ایده این بود که او را برای آن کار می کنند و یاد بگیرند که شما کار سخت برای چیزهایی که شما می خواهید و سپس شما می توانید از پاداش. در این مورد جایزه آمدن نیست چون از coronavirus اما حداقل ارزش پولی می خواهد امید خواهد آمد که همه که کار سخت نیست برای هیچ چیز.”

Aimee می گوید او امیدوار است روز شنبه جلسه ای را فراهم می کند برخی از اطمینان در مورد سرمایه گذاری های مالی به سفر.

جداگانه سفر که فرستاده اند برخی از کلگری دانش آموزان به ژاپن در طول تابستان نیز لغو شده هفته گذشته. این Yamate Gakuin مدرسه در یوکوهاما که ترتیب این سفر تصمیم به لغو آن گفت: در یک ایمیل به شرکت کنندگان است که آنها “نمی تواند به اندازه کافی مدیریت خطر قرار گرفتن در معرض ما دانش آموزان و کارکنان.”

کلگری مدرسه کاتولیک منطقه بلافاصله پاسخ به سوالات در مورد اینکه آیا آنها نیز لغو هر گونه سفرهای بین المللی.

[email protected]

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im