چهار روز دور از tabling از کبک بودجه استان را تولید کنندگان به دنبال کمک های مالی از ایتالیایی, توالت دولت برای کاهش تاثیر بحران اخیر است.

چهار روز دور از tabling از کبک بودجه استان را تولید کنندگان در حال التماس برای کمک از ایتالیایی, توالت دولت پس از ضرب و شتم توسط راه آهن محاصره و coronavirus.

روز جمعه Manufacturiers et exportateurs du Québec (MEQ) ساخته شده نتایج یک نظرسنجی از عضویت در آن است که اکثریت پاسخ دهندگان ادعا روزانه ضرر و زیان از 20000 $به $50,000 چون از راه آهن محاصره صحنه در حمایت از سازمان ملل مخالفت با احداث خط لوله در بریتیش کلمبیا. حدود یک چهارم از پاسخ دهندگان گفت که آنها تا به حال به جذب ضرر و زیان ناشی از دیر تحویل و 28 درصد آنان را موظف به کاهش در تولید به دلیل دیر تحویل مواد اولیه.

بیسار نزدیک به 90 درصد از پاسخ دهندگان می خواهم برخی از حمایت های مالی برای کاهش تاثیر بحران.

در حالی که بسیاری از بررسی یافته ها سرازیر شد از راه آهن راه بندان که پس از به پایان رسید COVID-19 بحران نیز خود به خود احساس کاهش جریان محصولات و تولید مواد از آسیا است.

این MEQ است, اصرار کبک برای حمایت از اعضای خود را نه تنها با کمک های مالی مستقیم بلکه یک کاهش در مالیات حقوق و دستمزد اگر چه دومی تقاضا — که کسب و کار شده است به دنبال برای سال — آمد از فقط یک سوم از پاسخ دهندگان.

مرتبط

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im