مدرسه کاتولیک منطقه لغو ایتالیا سفر با توجه به کروناویروس

گردشگران پیاده روی در Galleria Vittorio Emanuele II در مرکز میلان در فوریه. 28 سال 2020. بیش از 880 نفر در ایتالیا آزمایش مثبت برای coronavirus COVID-19. میگوئل مدینه/خبرگزاری گتی ایماژ

نگرانی های رو به رشد بیش از coronavirus رهبری کلگری مدرسه کاتولیک منطقه به زمین دو عید پاک-شکستن سفر به ایتالیا.

تصمیم آینه است که از کلگری هیئت مدیره آموزش و پرورش که پنج شنبه اعلام کرد لغو پنج دانش آموز, سفر به ایتالیا, تایلند و ژاپن است.

“در به روز رسانی های اخیر و تحولات در مورد کوروناویروس (COVID-19), کلگری مدرسه کاتولیک منطقه تصمیم به لغو دو دبیرستان سفرهای برنامه ریزی شده برای ایتالیا بیش از شکستن عید پاک” خواندن بیانیه ای از CCSD جمعه.

“این یک تصمیم دشوار اما مثل همیشه اولویت اول ما این است که سلامت و ایمنی ما دانش آموزان و کارکنان.”

تا جمعه بعد از ظهر 888 موارد coronavirus گزارش شده بود در ایتالیا انتهایی فقط کره جنوبی و چین در مجموع تعداد موارد گزارش شده در سراسر جهان است. در مجموع بیش از 84,000 موارد و 2,800 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس گزارش شده است.

مرتبط

با توجه به منطقه مدرسه, جایگزین, سفر مکانها ممکن است برنامه ریزی برای دانش آموزان آسیب دیده. آنها همچنین اضافه کردن اروپایی دیگر سفر در حال حاضر برنامه ریزی شده در طول عید پاک نیز ممکن است لغو شود که این منطقه همچنان به نظارت بر coronavirus وضعیت.

این معلوم نیست چه مالی تاثیر خواهد بود برای دانش آموزان و والدین قرار به لغو سفر. این CCSD گفت: این امر کار با سفر و تور شرکت به “کاهش تاثیر مالی” در دانش آموزان و مدرسه منطقه. هیئت مدیره اضافه شده آن را به برگزاری یک جلسه برای خانواده های آسیب دیده در هفته آینده.

تاثیر مالی برای کلگری تخته, آموزش و پرورش, والدین و دانش آموزان متاثر از coronavirus مربوط به لغو سفر است که به طور مشابه در شار با هیئت مدیره عمومی کاهش می گویند که آیا خانواده ها را دریافت بازپرداخت و یا اینکه آیا سفرهای شد بیمه به جای آن گفت: این امر برقراری ارتباط با خانواده ها در یک شنبه نشست.

دانشگاه کلگری جمعه اعلام کرد این بود که تعلیق همه سفر برای دانش آموزان و غیر هیات علمی به برخی از مناطق نهفته coronavirus از جمله چین, هنگ کنگ, ژاپن, ایران, و, ایتالیا تا سپتامبر سال 2020 است. این مدرسه گفت: از آن شده است در تماس با دانش آموزان در حال حاضر در این کشورها و ارائه آنها را به کمک به بازگشت به کلگری.

چهارده مورد از coronavirus گزارش شده در کانادا اکثریت در انتاریو و بریتیش کلمبیا. شده اند وجود دارد هیچ مورد از coronavirus گزارش در آلبرتا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im