کاتولیک نامه کمپین استدلال در برابر گسترش پزشکی مرگ کمک برنامه

اسقف ویلیام McGrattan صحبت می کند در یک کنفرانس خبری در کلگری در Oct. 10, 2018. دارن Makowichuk / Postmedia

کلگری کاتولیک اسقف تشویق اعضای کلیسا به وقت چهارشنبه به اصرار دولت فدرال به تجدید نظر در برنامه به آن را آسان تر برای کانادایی ها برای دریافت کمک های پزشکی برای پایان دادن به زندگی خود را.

این لایحه که توسط دولت لیبرال دوشنبه در مجلس عوام خواهد ضایعات یک ماده در قانون است که اجازه می دهد تا تنها کسانی که در حال حاضر نزدیک به مرگ به دریافت کمک های پزشکی در حال مرگ (خدمتکار). کلگری اسقف ویلیام McGrattan نگران است دولت گرفته به اندازه کافی زمان برای مشاوره قبل از گسترش و آرامش بخش ضوابط ،

“مرگ کمک یک تزریق کشنده که عجله مرگ یک فرد . . . وجود دارد محدود دوره مشاوره بنابراین ما در حال درخواست ما از نمایندگان مجلس برای در نظر گرفتن احتمال گسترش آن و به دنبال عمیق تر در این موضوع مهم است” گفت: McGrattan. “من فکر می کنم دولت مسئولیت را بیشتر حس مراقبت و نگرانی برای کسانی که آسیب پذیر هستند.”

این لایحه همچنین رها کردن نیاز است که یک فرد است که تلقی به مرگ نزدیک باید منتظر 10 روز پس از تصويب و کاهش تعداد شاهدان نیاز به یک. نیاز است که یک فرد باید قادر به دادن رضایت برای بار دوم بلافاصله قبل از دریافت این روش همچنین می تواند برداشته شود.

کسانی که در نزدیکی مرگ را حداقل 90 روز برای ارزیابی درخواست های خود را. یکی از پزشکان که ارزیابی یک درخواست خواهد بود نیاز به تخصص فرد را در وضعیت خاص پزشکی, اما این فرد هنوز هم باید قادر به دادن رضایت نهایی.

McGrattan دعوت جامعه کاتولیک به نوشتن خود را به نمایندگان مجلس درخواست آنها تجدید نظر در این لایحه و میزبانی یک جلسه نوشتن و بعد از جرم آغاز می شود که روز شنبه در 7 p. m. در کلیسای جامع سنت مری در جنوب غربی است.

“تحت این قانون جدید افرادی هستند که می توانید بدون دسترسی به این بیماری ترمینال برخی ممکن است احساس کنید که خود را واجد شرایط است چرا که آنها مبتلا به ناتوانی آنها ممکن است به چالش کشیده و در مناطق دیگر از زندگی خود را و این تنها جایگزین تصمیم گیری آنها را. من فکر می کنم که این یک بی احترامی به شأن و منزلت هر انسان” گفت: McGrattan.

چهارشنبه آغاز آماده سازی برای عید پاک است که در یک زمان تجدید موسسه خیریه عدالت و دعا برای کاتولیک ها با توجه به اسقف.

“امیدوارم ما می توانیم عمل فقط راه به نمایندگی از جامعه کانادا و صدای ما شناخته شده در مورد اثرات این قانون خواهد شد.”

لایحه جدید اصلاح خواهد چهار سال قانون که در اصل معرفی شده توسط جاستین ترودو دولت در سال 2015 است. اما این لایحه نیست در مقابله با مسائل گسترده تر است که از مطالعه خارج شدند در قانون جدید است که انتظار می رود بخشی از یک مجلس بررسی قانون است که برای شروع این تابستان.

آن مسائل عبارتند از: آیا مادر افراد زیر سن قانونی و کسانی که درد و رنج تنها از بیماریهای روانی باید واجد شرایط و اینکه آیا افرادی که ترس از دست دادن ظرفیت ذهنی با توجه به شرایط مانند زوال عقل باید قادر به پیشبرد درخواست برای کمک های پزشکی در حال مرگ.

از ژانویه 2018 تا اکتبر 2018 ترین آمار به تازگی منتشر شده از سوی دولت وجود دارد 252 پزشکی کمک و میر در آلبرتا بود که حدود 33 درصد کمتر از بریتیش کلمبیا و در حدود 27 درصد بیش از ساسکاچوان. متوسط سن مردم امید بستن برای این روش در آلبرتا بود و سال 72 با کمی مردان بیشتر از زنان از دریافت ،

— با فایل های از کانادا را فشار دهید.

[email protected]
توییتر: @BabychStephanie

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im