کسیدی می گوید داخلی را با سرعت waiving حق امتیاز و هزینه های برای شرکت های نفتی

“او وعده داده شده را به سرعت روند هدفمند خانواده سلطنتی امداد در بیرونی فلات قاره با استفاده از قوانین موجود” کسیدی گفت.

این گروه در حال حاضر دارای فرآیندهای ایجاد شده توسط آن شرکت ها می توانند به صورت اختیاری, حق امتیاز امداد” داخلی سخنگوی کانر سوانسون در بیانیه ای گفت.

“ما همچنین باید در محل فرآیندهای که از طریق آن شرکت ها می توانند برای تعلیق عملیات یا تولید,” او گفت:. “چنین درخواست داده ممکن است در موارد که در آن یک اپراتور است که مانع از عامل یا تولید در اجاره نامه به دلایل فراتر یا خارج از کنترل خود. اشخاص بر این باورند که چنین تسکین ممکن است مناسب برای ترویج و ادامه داد: تولید انرژی و توسعه می تواند درخواست برای کمک به مناسب دفتر برنامه است.”

اداره ایمنی و زیست محیطی اجرای دریافت کرده است یک “از پیش برنامه” نامه ای در مورد امتیاز و گفت: سوانسون که آیا نام شرکت. تحت قانون فدرال وزیر کشور می تواند به طور یک جانبه چشم پوشیدن از حق امتیاز پرداخت و در ایالات متحده زمین و آب از جمله در خلیج مکزیک است.

کاخ سفید نشست

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که دولت در حال حاضر تشویق شهروندان به ماندن در خانه به دلیل همه گیر در فرد ملاقات کرد با کنگره جمهوری خواهان و مدیران از هشت شرکت نفت و گاز, جمعه برای بحث در مورد حفاظت از این صنعت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im