بهره قادر خواهد بود به صورت قانونی خرید شاهدانه vape محصولات در فروشگاه های این ماه, با توجه به AGLC. Postmedia

آلبرتا دولت بی سر و صدا مطلع حشیش فروشان اواخر جمعه vape کارتریج در دسترس خواهد بود برای سفارش با شروع از دوشنبه.

تصمیم می آید یک کمی بیش از یک ماه پس از استان قرار داده و نگه دارید و بر روی انتشار کارتریج گفته می خواست آن را به نقد و بررسی ایمنی محصولات.

شاهدانه vape کارتریج در حال حاضر از نظر قانونی موجود در استان های دیگر و آنها به راحتی قابل حصول در بازار سیاه با توجه به حشیش فروشان.

هدر هلمن و ارتباطات و مدیر برای آلبرتا, بازی, مشروب و حشیش تایید یک ایمیل به بیرون رفت و به خرده فروشان در روز جمعه هشدار آنها را که حشیش vape کارتریج محصولات خواهد بود در هفته خود را سفارش فرم شروع در روز دوشنبه.

آن را می تواند تا یک هفته دیگر برای سفارشات پر شود و حمل به فروشگاه های, اما او انتظار دارد که برای دیدن آنها در آجر و ملات و مغازه های خرده فروشی در چند هفته آینده.

“دولت بررسی شواهد و مدارک موجود و داده ها و استان های دیگر’ تصمیم گیری در شاهدانه vaping و تعیین آلبرتا که اجازه خواهد داد که برای فروش شاهدانه vapes گفت:” هلمن.

“از دولت منظر مهم بود که به نقد و بررسی شواهد و مدارک که در دسترس بود و اطمینان حاصل شود که تصمیم گیری ساخته شده در بهترین منافع بهره.”

او گفت: آلبرتا دولت و AGLC ادامه خواهد داد برای نظارت بر محصولات و شواهد موجود به اطمینان حاصل شود ادامه داد: ایمنی و بهداشت از بهره.

Colten Mertz, district مدیر شهری با گل اختر گفت که او برای دیدن ایمیل از AGLC شب جمعه است.

“من از آن انتظار نیست در آینده نزدیک در همه,” او گفت:. “من تحت تاثیر این بود که این کارتون با دخانیات vape بررسی است.”

Postmedia درخواست مصاحبه با هیئت مدیره و خزانه داری وزارت دارایی دولت گروه مسئول بررسی را دریافت پاسخ با مهلت.


سوالات جدی در مورد ایمنی vaping آمده اند به نور در سال گذشته به عنوان برخی از پزشکان گزارش داده اند که موارد جدی مشکلات ریوی مرتبط در افرادی که vape.

دن Kitwood/گتی ایماژ

Mertz گفت: با توجه به تعداد زیادی از مردم درخواست vape محصولات او امیدوار او قادر خواهید بود برای جلب رضایت بیشتر مشتریان به جای داشتن آنها را ترک فروشگاه دست خالی.

اما در همان زمان او را نگران رقابت از بازار سیاه است.

“آنها نمی دهد ما هر گونه اطلاعات در مورد آنچه آنها می توان مالیات بر آمریکا” گفت: Mertz. “به عنوان مثال در B. C. آنها 20 درصد vape مالیات.”

او گفت: این بدان معناست که یک نیمه گرم حقوقی vape کارتریج در B. C. می تواند هزینه حدود 100 دلار با مالیات در حالی که یک گرم vape کارتریج می تواند خریداری شده در بازار سیاه حدود نیمی از هزینه.

بریتنی اسمیت یک سرپرست در ملکه باد, توضیح vape کارتریج باید حدود 100 تا 200 “می کشد” بر روی آنها. کل کارتریج می تواند بیش از 1000 میلی گرم THC در آن است.

مرتبط

“از آنچه که من دیده ام از دیگر مجوز تولید است که آمده اند به ما نشان می دهد محصول خود را, بسیاری از آنها در حال نشسته در اطراف 400 تا 600 میلی گرمی (هر کارتریج) محدوده است.”

Edibles, مقایسه باید 10 میلی گرمی از TCH هر بسته محدود می کند.

او گفت: بر خلاف خوراکی است که می تواند از یک ساعت تا 90 دقیقه برای اثر خود را برای تبدیل شدن به آشکار vapes درست مثل سیگار کشیدن. هر کسی با استفاده از یک vape باید شروع به احساس اثر در کمتر از یک دقیقه.

او گفت: آنها را مشاوره vapers برای رفتن پایین و سرعت زمانی که آنها برای اولین بار سعی کنید vaping شاهدانه.

“شاید یک یا دو نیش ترمزی میزند که کارتریج و ببینید که چگونه شما احساس می کنید پس از پنج یا 10 دقیقه. و پس از آن باید یک کمی اضافی پس از آن.”

مزایای دیگر از vaping او گفت: عدم وجود بوی قوی.

“آنها کمی با احتیاط بیشتر. آن را می سازد آن را آسان تر را که بوی اگر شما در یک آپارتمان در ساختمان ،

با فایل های از بیل کافمن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im