شاهدانه فروشگاه سرقت اعلان خرده فروشان تا حذف قانون وضع پوشش پنجره

جمال مبارک رمضان رئیس جمهور و صاحب تعظیم شاهدانه با پسرش جیم ماه مبارک رمضان مدیر کل حشیش فروشگاه در کلگری در روز سه شنبه, آگوست 6, 2019. دارن Makowichuk/Postmedia

یک سری از شاهدانه فروشگاه سرقت در آلبرتا باعث شده است تا برخی از فروشندگان به پاره کردن پوشش پنجره در ابتدا بنا به برآورده قوانین فدرال.

کسانی که ویژوال انسداد شد به معنای پایبندی به حشیش عمل به نگه داشتن حشیش محصولات و لوازم جانبی از نظر افراد زیر سن قانونی.

اما خرده فروش ناتان Mison گفت: کسانی که پوشش پنجره سازش ایمنی کارکنان با ساخت آن را آسان تر برای دزدان به ارتکاب جنایات خود را.

“ما خودمان یک هدف و آن این که تا کسی می تواند در, قفل درب و تمام وقت می خواهید آنها سرقت از یک فروشگاه از آنجا که هیچ کس می توانید ببینید در گفت Mison سخنگوی ادمونتون مبتنی بر آتش و گل شاهدانه زنجیره ای.

“هیچ کس نباید در معرض خطر در کار خود است.”

یکی از آتش و گل فروشگاه در ادمونتون سایت از یک سرقت مسلحانه حدود دو هفته پیش که در آن حشیش محصول در نظر گرفته شد.

این یکی از چند جمله heists در استان پس از یک Cannamart فروشگاه در ادمونتون برگزار شد و کالا به سرقت رفته در, دسامبر, اولین گزارش سرقت از یک شاهدانه خرده فروش در آلبرتا پس از قانونی کردن زمان اثر در اکتبر 2018.

Mison, رئیس, Alberta شاهدانه شورای گفت و او آگاه از هر کلگری فروشگاه دزدیدند.

اما او گفت زنجیره ای و رسانه های شش در شهر بررسی خواهد شد برای از بین بردن و یا کاهش پنجره انسداد یک تمرین است که ملاقات بدون مقاومت از فدرال یا استانی تنظیم کننده.

چرا که کسانی که خرده فروشان در حال گرفتن درد برای اطمینان از کالا و برچسب زدن باقی می ماند پنهان وسیله دیگر از جمله تغییر و یا پوشش از صفحه نمایش با استفاده از شفاف پنجره فیلم ها و وسایل دیگر گفت: Mison.

“آنها به طور کامل درک زمانی که ما در حال پیوستن به قانون” او گفت:, و اضافه کرد که طرح برخی از فروشگاه ها ممکن است به معنی پوشش پنجره خود را باقی خواهد ماند.

Mison گفت: فشار بیشتر فیزیکی دید برای شاهدانه مغازه ها برداشت خواهد شد تا در سراسر کشور تا حدودی به دلیل آتش و گل به فروشگاه در چهار استان و نیز با توجه به وقوع سرقت در استانهای دیگر.


ناتان Mison از آتش و گل Canabis Co. باز در اولین روز از قانونی شاهدانه در ادمونتون 16 اکتبر 2018. اد قیصر/Postmedia

مقررات حاکم بر آلبرتا صنعت نیست در واقع تماس برای خاموشی کامل از فروشگاه ویندوز فقط اطمینان افراد زیر سن قانونی نمی تواند دیدن شاهدانه یا لوازم جانبی, Alberta, بازی, مشروب و حشیش (AGLC) سخنگوی هدر هلمن گفت: در یک ایمیل.

“AGLC آگاه است که برخی از خرده فروشان که انتخاب کرده اند به استفاده از پوشش پنجره به عنوان بخشی از کسب و کار خود را طراحی و نگران هستند که این پوشش ایجاد مسائل ایمنی” او گفت:.

“خرده فروشان باید گزینه های دیگر برای حفظ محصولات خارج از دید جوانان و هنوز هم مطابق با قانون و سیاست است.”

او گفت: AGLC در حال بررسی این موضوع با بهداشت و درمان کانادا و صاحبان کسب و کار به “پیدا کردن یک راه حل است که مطابق با الزامات سیاست در حالی که کارکنان و مصرف کننده ایمنی است.”

فدرال تنظیم تکرار AGLC گفت: فروشندگان باید گزینه های در چگونه آنها با قانون.

“بهداشت کانادا می داند راه حل وجود دارد فروشگاه های خرده فروشی ممکن است پیاده سازی به منظور محدود کردن دید از شاهدانه و مرتبط با بسته بندی و تبلیغات در فروشگاه بدون محدود کردن دید کامل به فروشگاه” گفت: سخنگوی ماری-اسکله Burelle.

جیم ماه مبارک رمضان گفت: زمانی که او خود را باز کرد و تعظیم شاهدانه فروشگاه در سال گذشته AGLC مقامات “شد و متعصب در مورد داشتن هر اینچ از پنجره پوشانده شده است.”

او گفت که او می خواهم به حذف برخی از پوشش های خود را در فروشگاه اضافه کردن کل قضیه پنهان آنها را “مسخره است.”

“شما نمی توانید به دیدن شاهدانه به هر حال” گفت: ماه رمضان.

و او گفت: blacking عرض جمع ننگ صنعت و محصول آن را به فروش می رساند که یکی از اصلی ترین دلایل قانونی است که به تضعیف بازار سیاه است.

“شما آن را نگاه مرموز و تاریک آن یک چیز بد” گفت: ماه رمضان.

Mison به توافق رسیدند.

“آن entrenches کلیشه این است که این چیزی است که ما باید به پوشش تا زمانی که ما یک قانونی در بازار به فروش قانونی محصول” او گفت:.

تغییرات به این جنبه او گفت که می تواند به عنوان بخشی از یک مدت های طولانی تمدد اعصاب از مقررات بسیاری در کسب و کار امیدوار هستند و یا انتظار می رود که این صنعت می شود بیشتر تثبیت شده.

بسیاری از کسانی که سیاست های در نظر گرفته رقابتی بار توسط خرده فروشان که در صورت شکوفایی بازار سیاه.

“ما به دنبال در چیزهایی مانند کاهش مالیات مالیات غیر مستقیم, بسته بندی, بازاریابی, قابلیت,” گفت: Mison.

[email protected]

در توییتر: @BillKaufmannjrn

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de