Canadiens تجارت ایلیا Kovalchuk به پایتخت

Canadiens مدیر کل مارک Bergevin کردم شروع به سر در روز دوشنبه 3 p. m. NHL تجارت مهلت زمانی که او در برخورد ایلیا Kovalchuk به واشنگتن پایتخت یکشنبه شب.

ایلیا Kovalchuk دیگر Canadien.

این Canadiens یکشنبه شب اعلام کرد که مدیر کل مارک Bergevin حال معامله 36 ساله روسی جناح به واشنگتن پایتخت در ازای یک دور سوم انتخاب در این سال NHL پیش نویس که برگزار خواهد شد در زنگ مرکز.

NHL مهلت تجارت است که در 3 p. m. دوشنبه.

این Canadiens در حال حاضر 13 میدارد در این سال NHL پیش نویس از جمله یکی در دور اول در دور دوم و سوم.

Kovalchuk خاموش کردم و به شروع با Canadiens پس از امضای قرارداد با آنها به عنوان یک عامل رایگان در Jan. 3 اما شده بود افتادن به تازگی و تجارت ارزش بود و بدیهی است که انداختن. Kovalchuk برداشت کمک در شنبه 3-0 برنده بیش از سناتورها در اتاوا به پایان هفت بازی بی معنی خط و اتحاد به ثمر رساند و تنها یک هدف در گذشته 12 بازی.

در 22 بازی با Canadiens, Kovalchuk ارسال شده 6-7-13 بالغ شد و به علاوه-6.

پس از پیوستن به Canadiens, Kovalchuk روشن ساخته است که چقدر او لذت می برد بازی در مونترال اما نمی توانست حدس و گمان در مورد اینکه آیا او ممکن است امضای یک قرارداد جدید با این تیم قبل از تبدیل شدن به یک محدودیت رایگان در جولای 1. وجود دارد گزارش Bergevin و Kovalchuk عامل, J. P. بری تا به حال بحث در مورد یک قرارداد جدید.

“من نمی J. P. من مارک. شما باید به آنها را بپرسید,” Kovalchuk به خبرنگاران گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد آن گزارش پس از شنبه صبح اسکیت در اتاوا. “به من گفت که چند بار من دوست دارم همه چیز در اینجا. این یک محل عالی بود.”

Kovalchuk آغاز این فصل با تیم لس آنجلس کینگز در سال دوم از سه سال ما$18.75 میلیون قرارداد اما تا به حال تنها 3-6-9 در مجموع در 17 بازی بود و منهای-10 قبل از قرار دادن در بی قید و شرط چشم پوشی و داشتن مانده از قرارداد خود را فسخ on Dec. 17.

این Canadiens بودند که ضربه سخت صدمات تصمیم به ثبت نام Kovalchuk به یک سال و دو طرفه قرارداد که او را به پرداخت یک سرشکن US$700 ، 000 در NHL خواهد بود و باید به او پرداخت شود US$70,000 در AHL.

Kovalchuk شده بود آتلانتا Thrashers با شماره 1 انتخاب کنید در سال 2001 NHL پیش نویس است. در 919 حرفه ای بازی NHL او 442 اهداف و 430 کمک برای 872 امتیاز. پایتخت خواهد بود Kovalchuk را پنجم NHL تیم پس از نانامی به بازی با آتلانتا نیوجرسی شیاطین پادشاهان و Canadiens.

Kovalchuk هرگز برنده جام استنلی را باید یک فرصت خوب با پایتخت که ضرب و شتم Pittsburgh Penguins 5-3 روز یکشنبه به حرکت به مقام اول در شهری بخش با 38-18-6 رکورد.

[email protected]

twitter.com/StuCowan1

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im