با پیروزی دیترویت است که تا کنون کمترین امتیاز در NHL نوردد آن چهار بازی فصل سری با مونترال.

DETROIT — Canadiens مرده اند.

Andreas Athanasiou هدف دوم از این بازی دربسته در محیط سه هدف دوره سوم به عنوان Detroit Red Wings آمد از 3-1 کسری به ضرب و شتم Canadiens 4-3 سه شنبه شب در Little Caesars عرصه است.

به بال قرمز این تیم با بدترین رکورد در NHL با دور رفت و برگشت از چهار بازی فصل های سریال در برابر مونترال. و Canadiens’ متوالی دست چپ آنها هشت امتیاز از یک نقطه حذفی در اقیانوس اطلس را بدست آورد.


Canadiens defenceman ویکتور Mete اسکیت با جن تعقیب توسط بال’ رابی Fabbri در طول دوره اول سه شنبه شب در دیترویت.

ریک Osentoski / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

Athanasiou به ثمر رساند و دو بار در دوره سوم و مایک سبز گل خود را برای 150 هدف شغلی.

آن دیگری بود موفق و شب در جاده ها برای مونترال قدرت بازی. این بچه ها نمی تواند خرید یک هدف در صفحه اصلی آنها گره خورده است برای 29 — اما آنها با بهترین رکورد در لیگ در جاده ها است. آنها تا به حال سه فرصت سه شنبه شب و از آنها تبدیل دو نفر از آنها.

جوئل Armia که نمی توانید تماس در برابر دالاس شنبه درو برگزاری مجازات از گوستاو Lindstrom در اواخر دوره اول و جف Petry به ثمر رساند در یک شات از خط آبی برای قرار دادن مونترال جلوتر 2-0. هدف به دوربین های تلویزیونی فرصتی برای زوم بر روی پدر خود دان که بخشی از Detroit Tigers جهان برنده سری در سال 1984. Petry نه اهداف از جمله سه در بازی قدرت.

پس از رابی Fabbri به ثمر رساند در اوایل دوره دوم نیک سوزوکی ترمیم Canadiens’ سرب دو هدف با یک بازی قدرت نشانگر در یک خوراک از اردن سعادت. سوزوکی نیز تا به حال یک کمک در Petry هدف و او 13 گل و 27 پاس گل به رتبه سوم در NHL rookie مسابقه به ثمر رساند.

پل بایرون بازی برای اولین بار پس از نوامبر. 15 و او راه اندازی بازی گل اول. بایرون محروم جن از Athanasiou به عنوان او تلاش برای روشن شدن مونترال منطقه. نتیجه 2 بر 0 وضعیت در مقابل دیترویت goaltender Jonathan Bernier و او تا به حال هیچ شانس به عنوان نیک عموزاده راه اندازی Nate تامپسون برای خود هدف چهارم.

در حالی که Canadiens چسبیده به ریاضی امید پس از فصل بازی مدیر کل مارک Bergevin نشان داد Canadiens خواهد شد فروشندگان در اجرا به NHL مهلت تجارت در روز دوشنبه. او فرستاده defenceman مارکو Scandella به St. Louis Blues در بازگشت برای دور دوم پیش نویس انتخاب این سال و مشروط چهارم-دور در انتخاب 2021.

آن را شسته و رفته بود کمی از اسب تجاری برای Bergevin که به یک چهارم-دور انتخاب کنید برای به دست آوردن Scandella از بوفالو در Jan. 3.

در حالی که Canadiens استقبال شیا وبر و بایرون بازگشت به صف جلو برندان گالاگر بود اواخر ابتدا.

گالاگر دچار پایین بدن آسیب هنگامی که کوری پری بر روی او سقوط کرد در اولین دوره از بازی روز شنبه در برابر دالاس ستاره ها. او به بازی بازگشت اما اعتراف کرد که او قادر به کمک به هم تیمی های خود.

پس از پرش تمرین دوشنبه در بروسار گالاگر شرکت کردند در صبح اسکیت شنبه و گفت که او امیدوار بود به بازی.

phickey@postmedia.com

Twitter.com/zababes1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im