Canadiens ضربه محکم و ناگهانی پنج بازی موازنه در هواپیمای دوباله با 4-3 اضافه برنده در واشنگتن

بن Chiarot نمرات دو بار از جمله OT برنده پس از مونترال اجازه کلاه برای مساوی بازی با 21 ثانیه به سمت چپ در دوره سوم.

واشنگتن — به Canadiens به پایان رسید خود را در پنج بازی winless خط با 4-3 اضافه کاری بیش از پیروزی واشنگتن پایتخت شنبه شب و آنها نیز نگه داشته الکس Ovechkin از نمره خود را 700th حرفه ای NHL هدف است.

Ovechkin آیا نمره یک بار در دوره اول به او 699 اما Canadiens بسته بزرگ 8 پس از آن در حالی که گرفتن اهداف دو گل از بن Chiarot — از جمله OT برنده — همراه با تک آهنگ از جمله وبر و برندان گالاگر. لارس Eller و تام ویلسون به ثمر رساند اهداف دیگر برای پایتخت.

ویلسون به ثمر رساند با 21 ثانیه به سمت چپ در دوره سوم برای قرار دادن بازی به OT.

“به نظر می رسد مانند هر سال او به نظر می رسد همان سال پس از سال ، “Canadiens’ Nate تامپسون گفت: پس از صبح اسکیت در مورد 34 ساله Ovechkin که در حال حاضر دارای 41 گل در این فصل است. “او نقش همان راه است. او فقط یکی از این ناهنجاری که فقط در خارج وجود دارد و آن را در هر سال است. ما فقط نیاز به مطمئن شوید که او نمی توانید آن را (هدف شماره 700) امشب.”

این Canadiens شده است می تواند تا 2-0 پنج دقیقه به بازی اما حداکثر سلطه و پل بایرون هر دو متوقف پایتخت دروازه بان برادن هولتبی در breakaways. Domi رفته است و نه بازی بدون هدف و تنها یک در آخرین 23.

Ovechkin را باز کرد به ثمر رساند در 7:29 اولین دوره کردن faceoff که Nicklas Backstrom برنده در برابر Canadiens تازه کار نیک سوزوکی. Ovechkin پیچ و مهره ای به faceoff دایره خود را از جناح چپ نقطه برداشت جن نقل مکان کرد و به حق خود و ضرب و شتم Carey قیمت با یک شات سریع. این 21st هدف شغلی Ovechkin به ثمر رساند تا در برابر قیمت.

وبر آن را 1-1 در 17:43 این دوره برای اولین بار در یک نقطه انفجار خود 14th هدف از این فصل است. Eller از آن ساخته شده 2-1 برای پایتخت در 17:03 از دوره دوم زمانی که او جن پشت خالص skated دست نخورده گذشته سوزوکی و جف Petry برش به جلو خالص و ضرب و شتم قیمت از در. آن را 15 هدف از این فصل سابق Canadien.

گالاگر آن را 2-2 در 18:37 از دوره دوم گاییدن در سست جن از در مقابل سرمایه خالص برای خود 20th هدف از این فصل است. گالاگر نشسته سهشنبه شب 4-3 دست دادن به بال قرمز در دیترویت با پایین بدن آسیب است.


Canadiens’ توماس تاتار اسکیت گذشته پایتخت’ Nicklas Backstrom در مقابل دروازه بان کری, قیمت پنج شنبه شب در واشنگتن است.

پاتریک اسمیت / گتی ایماژ

Chiarot قرار داده و به حبس تا 3-2 تنها 30 ثانیه به دوره سوم قبل از ویلسون ارسال آن به اضافه کاری.

این Canadiens’ Artturi Lehkonen ساخته شده بود سالم ابتدا از دست رفته اولین بازی او در دو فصل. Lehkonen رفته است و نه بازی بدون هدف و تنها یک در گذشته 13. ویکتور Mete بازی نمی کند چرا که از یک پا دچار آسیب در آستانه از دست دادن در دیترویت و خاویر Ouellet دچار ضربه مغزی سه دقیقه به بازی پس از بررسی سخت به تخته و نمی بازگشت.

این Canadiens خواهد بود در عمل شنبه هنگام بازدید از سناتورهای اتاوا (7 بعد از ظهر SNE, SN1, شهرستان, TVA, ورزش, TSN 690 رادیو 98.5 FM).

[email protected]

twitter.com/StuCowan1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de