Canadiens نشان می دهد شدت در 5 در 5 مرحله شنبه

محتوای مقاله

هفته اول Canadiens’ اردوگاه آموزشی 2.0 به پایان رسید شنبه با 5 در 5 مرحله است که مربی چپ کلود ژولین خندان در حالی که بازیکن خود را در تلاش برای گرفتن نفس خود را.

“ما تا به حال برخی از داد و بیداد پیش از آن در هفته 3-در-3, 4 در 4 و بسیاری از که بود به کار بر روی مطبوع با بسیاری از اسکیت و معافیت در 3-در-3 و ما محکم آن را کمی با رابط 4-در-4,” Julien گفت. “امروز در واقع ما در روز سوم انجام داد و بیداد و آن را کمی متفاوت باشد. من تا به حال به یک سوت چند بار به طوری که آنها می تواند گرفتن نفس خود را.”

این بازیکن تا به حال برای گرفتن نفس خود را به دلیل این است که یک نوع متفاوت از اردوگاه. در این مرحله به طور منظم در یک اردوگاه وجود دارد خواهد بود 50 بدن در دست است اما هر طرف پنج شنبه تا به حال تنها دو خط و یک طرف بازی wth سه defencemen.

با حداکثر Domi وزن گزینه های خود را و برت کولاک و خاویر Ouellet وجود ندارد و از روز یک Canadiens کوتاه دست. برای برخی از دلیل شناخته شده تنها به مربی فیل Danault رایان Poehling ویکتور دادن, Cale فلوری و Cayden Primeau شرکت نمی کنند در داد و بیداد. برای دومین روز متوالی آنها کار می کرد به عنوان یک واحد قبل از داد و بیداد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>