کاپیتان انتظار می رود که در ترکیب سه شنبه شب در دیترویت پس از یک گزارش که کار خود را ممکن است در معرض خطر.

اگر شیا وبر آینده به عنوان یک بازیکن در NHL شد و تا کنون در سوال او می دانست که چیزی در مورد آن.

وبر دچار چه Canadiens اولین گزارش “پایین بدن آسیب” در طول 5-4 در ضربات پنالتی به پیروزی شیاطین در نیوجرسی در فوریه. 4.

آخرین جمعه سابق Nhl هاکی تحلیلگر نیک Kypreos بود Canadiens طرفداران وحشت زمانی که او در توییتی از: “منابع می گویند شیا وبر آسیب خود را فصل به احتمال زیاد بیش و آینده خود را در سوال. گفت: آسیب های مربوط به پا که جراحی تعمیر در سال 2018 است. در حالی که انتظار برای تورم به کاهش و تایید بیشتر عمل جراحی اجتناب ناپذیر به نظر می رسید رفتن به این هفته است.”

بعد از آن روز Canadiens گزارش وبر دچار رگ به رگ سمت چپ مچ پا خواهد بود و در کنار چهار تا شش هفته. اعلام این خبر پس از وبر تا به حال خود را از مچ پا به بررسی توسط متخصص ارتوپدی دکتر رابرت اندرسون در خلیج سبز, Wis. آن اندرسون که انجام عمل جراحی برای ترمیم تاندون ها در وبر پای چپ در مارس سال 2018 است. وبر از دست رفته گذشته 56 بازی 2017-18 فصل اول 24 بازی فصل گذشته پس از یک عمل جراحی برای تعمیر یک meniscal پاره در زانو راست.

پس از Canadiens اعلام کرد وبر انتظار بود به چهار تا شش هفته Kypreos در توئیتر خود نوشت: “امیدواریم برای Canadiens شیا را به طور کامل بهبود در 4-6 هفته. اما من ایستاده داستان من که نگرانی از رفتن به این هفته بود تاندون مربوط است و نه خوش بینانه برای خود بازگشت. دراز مدت سوال من معتقدم باقی می ماند.”

در صبح روز دوشنبه وبر ساخته شده تعجب ظاهر بر روی یخ برای Canadiens عمل در زنگ مجموعه ورزشی در بروسار و کاپیتان انتظار می رود که در ترکیب سه شنبه در دیترویت در برابر Red Wings (7:30 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM). این Canadiens خود را از دست داده گذشته چهار بازی (0-3-1) و حذفی امیدوار هستند در حمایت از زندگی با یک 27-26-8 رکورد.

وبر گفت: روز پس از عمل است که او تا به حال skated توسط خود دو روز گذشته.

از او پرسیده شد که چه واکنش او بود به اصلی گزارش از Kypreos که شش فصل در NHL و هنوز هم بسیاری از منابع در سراسر لیگ پس از اجازه رفتن توسط Sportsnet به عنوان بخشی از کاهش شغل در تابستان گذشته.

“تلفن من را منفجر کرد با یک تن از پیام های متنی و من تا به حال هیچ ایده چه کسی بود و حتی صحبت کردن در مورد و سپس بدیهی است که من تو را دیدم و سپس نوع پیدا کردم پس از من تو را دیدم دکتر چه اتفاقی افتاده است” وبر گفت. “پس فقط از نوع عجیب و غریب. همه این افراد به من گفتن چیزی است که من حتی نمی دانم هنوز رتبهدهی نشده است. من نمی دانم … این فقط یک وضعیت عجیب و غریب چون من حتی نمی دانند که هر چیزی نشده و مردم به من گفتن که من انجام شد. بنابراین این نوع یک وضعیت دشوار اما خوشحال اسکیت.”

وقتی پرسید که آیا او قادر به بازگشت به یخ به سرعت وبر گفت: “من گوش نمی … من نباید بگویم من نمی گوش دادن به جدول زمانی. اما هدف من این است که به عقب بر گردیم به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و زمانی که من احساس می کنم مثل من می تواند کمک به این تیم و سپس من شما آمده است. در این نقطه من احساس خوبی به اندازه کافی برای کمک کردن و فقط رفتن نگه دارید که راه.”

وبر بود و اسکیت نیز در روز دوشنبه تمرین در حالی که زوج با دفاع منظم شریک بن Chiarot اما او هنوز احساس درد در پای خود را.

“این است که آنچه در آن است” وبر گفت. “من با درد قبل از اینکه من دوباره آن را انجام دهد.

“وجود دارد بدیهی است که عملکرد و سطح درد و تحمل درد و در حال حاضر آن را در یک نقطه خوب,” او اضافه شده است. “پس فقط مصرف آن روز به روز.”

وبر از دست رفته 86 بازی در طول سه فصل اخیر به دلیل صدمات. او دچار شکستگی در پای چپ خود را در طول 2018-19 بازکن فصل در بوفالو و از طریق آن برای آینده 25 بازی قبل از اینکه تعطیل برای بقیه فصل و نیاز به عمل جراحی برای ترمیم تاندون در پای.

وقتی پرسیده شد که اگر وجود دارد هر گونه خطر تشدید این آخرین مصدومیت بازی وبر گفت: “بدیهی است که بزرگترین چیزی. شما نمی خواهید هر چیزهایی که در دراز مدت به ویژه پس از آنچه اتفاق افتاده است زمان گذشته است. من فکر می کنم در این نقطه ما اعتماد به نفس است که آن را فقط به یک گوش دادن-به-خود-بدن نوع از چیزی و سپس امیدوارم نباید قرعه کشی بر روی آن و هر چیزی بدتر است.”

وبر نمی گویند اگر آخرین آسیب مربوط به تاندون ها که تعمیر شد در پای چپ خود را.

“من به دنبال به جلو به گرفتن فقط بازگشت,” او گفت:. “من نمی خواهم به جزئیات در حال حاضر. نمیفهمد آنچه که ما نیاز به انجام و پزشکی کارکنان و مربیان به انجام یک کار بزرگ در چند هفته گذشته از کمک به من از طریق اکثریت این و فقط نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو است.”

در 55 بازی در این فصل وبر است 13-21-34 بالغ است و به علاوه-8 در حالی که به طور متوسط یک تیم بالا 24:18 یخ زمان. 34 ساله دارای شش فصل بیشتر بعد از این باقی مانده در 14 سال ایالات متحده$110 میلیون قرارداد سالانه حقوق و دستمزد-کلاه ضربه از $7,857 میلیون.

scowan@postmedia.com

twitter.com/StuCowan1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im