Canadiens’ Shea وبر است احترام به رعد و برق میخائیل Sergachev

این احساس متقابل است پس از آنها کاهش یافته و دستکش و مبارزه در خلیج تمپا 4-0 برنده حبس بیش از پنج شنبه شب.

طلوع آفتاب, Fla. — شیا وبر نمی مبارزه با اغلب پس Tampa Bay Lightning defenceman میخائیل Sergachev گفت: او شگفت زده شد زمانی که Canadiens کاپیتان کاهش یافته و دستکش و مبارزه او پنجشنبه شب در آمالی عرصه است.

“من انتظار نداشتم که او را به انجام این کار, اما من یک تن از احترام به او” Sergachev گفت: بعد از بازی. “همه می کند. او در تلاش برای محافظت از خود و هم تیمی چون او کوچکتر از من است.”

وبر ناراحت بود پس از Sergachev متقابل بررسی می شود Canadiens تازه کار نیک سوزوکی در پایان دوره دوم در یک بازی رعد و برق خواهد پیروزی 4-0. وبر از دست رفته Sergachev با یک قلاب راست قبل از رعد و برق defenceman کشیده او را به یخ. با توجه به hockeyfights.com آن بود وبر اولین مبارزه خود پس از او در نیویورک رنجرز J. T. Miller در یک بازی حذفی در 14 آوریل 2017.

این Canadiens انتخاب Sergachev در دور اول (نهم به طور کلی) از سال 2016 NHL پیش نویس اما او تنها بازی چهار بازی با تیم قبل از معامله به رعد و برق در ازای Jonathan Drouin. وبر بود Sergachev هم تیمی برای کسانی که چهار بازی.

“او بچه خوبی” وبر گفت: پس از Canadiens’ صبح اسکیت شنبه در BB&T قبل از مرکز رو به Florida Panthers. “او سخت کار می کند و بدیهی است که یک بازیکن خوب است. هیچ احساسات سخت است. این یک بازی وجود دارد و من احترام زیادی برای او و من می خواهم بازی خود را. چیزهای که اتفاق می افتد. ما همه بازی هاکی برای مدت زمان طولانی. من منظور شما را در مبارزه خود را با خواهر و برادر بیش از حد. شما اصلا دوست ندارم آنها را هر بیشتر پس از آن.”

پس از رعد و برق, بازی, Canadiens مربی کلود ژولین ستود وبر برای دفاع از سوزوکی است.

“من دوست داشتم پاسخ از Weby,” Julien گفت. “کاپیتان بزرگ. بچه ها در یخ ایستاده بود تا برای هر یک از دیگر و Weby رفت و در آنجا و در دفاع خوب و جوان, چشم انداز برای ما که نیاز به کمک. من فکر می کنم که در آن نقطه من Weby پاسخ آن می رود راه طولانی برای این باشگاه هاکی.”

Sergachev شده است داشتن یک فصل خوب با رعد و برق. به عنوان تمپا بازی شنبه شب در بوستون 21 ساله defenceman بود 9-23-32 مجموع در 67 بازی بود و به علاوه-14 در حالی که به طور متوسط 20:07 یخ زمان.

مبارزه با وبر تنها دوم از Sergachev حرفه ای با توجه به hockeyfights.com. او همچنین کاهش یافته دستکش با Buffalo Sabres جیک McCabe در دسامبر. 31 در این فصل است.

[email protected]

twitter.com/StuCowan1

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de