Canadiens نجات یک پیروزی در OT پس از باد 3-0 منجر به طوفان

این بازی تا به حال هیچ تحمل در مونترال رو به کاهش حذفی امیدوار به دلیل تورنتو نگهداری خود را نه نقطه استفاده در Canadiens ضرب و شتم توسط ونکوور در روز شنبه.

این Canadiens به نظر می رسد مصمم به اثبات بدون سرب امن است.

مونترال در زمان 3-0 منجر Carolina Hurricanes در زنگ مرکز در روز شنبه اما بازدید کنندگان رنده شده را در آن قبل از جف Petry به ثمر رساند 52 ثانیه به اضافه کاری به Canadiens 4-3 پیروزی در زنگ مرکز.

در هر یک از چهار قبلی شروع می شود در خانه Canadiens در زمان 2-0 منجر شود و در ادامه به از دست دادن.

جاستین ویلیامز ارسال بازی به وقت اضافه و هنگامی که او به ثمر رساند با 1:17 باقی مانده در زمان تنظیم.

یک لحظه وجود دارد از بیم و هراس که حداکثر Domi گل در 3:46 از دوره دوم به قرار دادن Canadiens پیش رو 2-0.

اما Canadiens روشن ساخته است آنها نمی خواهید به اجازه دهید این یکی دور می شم چون برندان گالاگر به ثمر رساند 17 ثانیه بعد به افزایش منجر به 3-0 و ارسال کارولینای شروع goaltender آنتون Forsberg به نیمکت.

و یا آنها?


Canadiens’ برندان گالاگر جشن هدف خود را در برابر Carolina Hurricanes در طول دوره دوم در زنگ مرکز در مونترال در پنج شنبه, فوریه. 29, 2020.

ژان-ایو Ahern / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

سه دقیقه پس از گالاگر هدف این طوفان یکی که پشت Haydn فلوری — او برادر بزرگتر Canadiens دفاع چشم انداز Cale فلوری — ضرب و شتم چارلی لیندگرن با یک شات از نقطه.

و defenceman Joel Edmundson ساخته است جالب است که او به ثمر رساند در دیگر شات از محدوده طولانی در اوایل دوره سوم به قطع مونترال منجر به یک.

Domi گم شده بود در عمل برای حدود شش هفته به شروع سال جدید اما او بوده و در یک خط با چهار گل و چهار پاس گل در هفت بازی گذشته خود. او چرخش به دریافت افزایش از پل بایرون است که در خط خود را پس از از دست رفته بیش از سه ماه با مصدومیت زانو. بایرون حفر جن از نوعی بازی فوتبال راگبی در مقابل شبکه به مجموعه ای سلطه خود 17th هدف است. بایرون است دو گل و سه پاس گل در شش بازی پس از بازگشت خود را.

گالاگر به نظر می رسید به تستها برای رقص با ستاره ها به عنوان او خود را جشن گرفتند 21st هدف از این فصل است. توماس تاتار خود را برداشت دوم از سه پاس گل در شب بر روی هدف است. که به او یک حرفه ای-بالا 61 امتیاز گرفتی 58 امتیاز او جمع آوری شده با Canadiens فصل گذشته.

لیندگرن شد ساخت اولین شروع خود را پس از Feb. 4 هنگامی که او نوشته شده و اولین پیروزی این فصل را با یک 5-4 در ضربات پنالتی برنده شدن در نیوجرسی. او خود را افزایش رکورد فصل به 2-3-0 به عنوان او ساخته شده 27 موجب صرفه جویی در. او آمد تا با یک بازی صرفه جویی در توقف آندره Svechnikov میدوی را از طریق دوره سوم.

این Canadiens به دنبال آنچه که تبدیل به یک آشنا اسکریپت در صفحه اصلی به عنوان آنها اعمال فشار بر بازدید کنندگان و در زمان اولیه منجر شود.

به این مناسبت فیل Danault رفت و سخت به خالص و هدایت گذر از تاتار در نقطه ای به باز کردن نمره در 2:40. در زمان Canadiens شد outshooting این طوفان 9-0.

هدف این بود 13th فصل برای Danault و به پایان رسید 18-هدف بازی این خشکسالی است.

این بازی تا به حال هیچ تحمل در Canadiens’ رو به کاهش حذفی امیدوار است به این دلیل که Toronto Maple Leafs این تیم است که دارای مقام سوم در اقیانوس اطلس و تقسیم و ضرب و شتم ونکوور در روز شنبه و آنها نگهداری خود را نه نقطه لبه بیش از مونترال و همچنین برگزاری یک بازی در دست است. از دست دادن تا به حال بیشتر اهمیت برای کارولینای که باقی می ماند یک نقطه در پشت بیکار کلمبوس در مبارزه برای نهایی وحشی-کارت نقطه. این طوفان انجام دو بازی در دست است.

[email protected]

twitter.com/zababes1

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>