Canadiens محدود کردن دسترسی رسانه ها به بازیکنان بیش از coronavirus نگرانی

یک تیم گفت: تغییر ساخته شده بود در دستور NHL است که انتظار می رود به پرده leaguewide سیاست در مدت کوتاهی.

ترس بیش از coronavirus برتر لیگ ملی هاکی با تیم محدود کردن دسترسی به اتاق پانسمان.

این Canadiens’, اتاق پانسمان بسته شد به رسانه ها دوشنبه زیر تمرین در زنگ مرکز. این تیم را به بازیکنان موجود در یک منطقه خارج از اتاق پانسمان. بازیکنان ایستاده در risers در حالی که فیلمبرداران و خبرنگاران خارج شد چهار پا منطقه حائل.

مربی کلود ژولین به دنبال معمول پس از عمل پروتکل صحبت با رسانه ها از یک سکو در زنگ مرکز اتاق مصاحبه.

یک سخنگوی این تیم بود که مطابق با دستورالعمل از NHL ، او گفت که او برخی محدودیت خواهد بود در محل سهشنبه پس از Canadiens-نشویل شکارچیان بازی (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو) اما گفت که جامع leaguewide سیاست شد و انتظار می رود به زودی.

در حالی که روز دوشنبه scrums بدون دردسر رفت بالقوه برای هرج و مرج بسیار بیشتر خواهد بود پس از بازی به دلیل وجود خواهد داشت دو یا سه بار به عنوان بسیاری از خبرنگاران در دست است.


Montreal Canadiens حداکثر Domi برگ رختکن پس از ملاقات با رسانه ها در زنگ مجموعه ورزشی در بروسار در 9 آوریل 2019. در روز دوشنبه Canadiens محدود دسترسی رسانه ها به این تیم رختکن بیش از coronavirus نگرانی.

John Mahoney / Montreal Gazette

بازیکنان به نظر می رسید به استقبال آرایش جدید.

“بدیهی است که ما باید به اقدامات احتیاطی در حال حاضر, اما آن را به شما می دهد یک فرصت برای استراحت در اتاق برای یک دقیقه قبل از al مصاحبه ها شروع” جف Petry گفت. “من شخصا انجام آن این راه است.”

“ما آن را دوست دارم” برندان گالاگر افزود: زمانی که در مورد پروتکل جدید. “این یک احتیاط. این چیزی که می خواهم در اطراف ما در حال انجام بخشی از ما را از امن است. من فقط بیمار پس شاید من به اندازه کافی محتاط بود اما فقط یک مورد از مسمومیت غذایی است.”

در حالی که وجود دارد مردم کمتر سفر در پی این ویروس NHL تیم باید برنامه به نگه دارید. تیم های سفر توسط منشور و نه در معرض فرودگاه شلوغ.

“بسیاری از زمان ما در حال رفتن را از طریق فرودگاه اما مواقعی وجود دارد که ما در حال رفتن را از طریق آداب و رسوم است که (ویروس تهدید) عبور ذهن خود” Petry گفت.

در دوشنبه, ایتالیا اعلام کرد لغو تمام رویدادهای ورزشی تا آوریل 3 و شده اند وجود دارد با مشخصات بالا رویدادهای مانند هند ولز مسابقات تنیس در کالیفرنیا و زنان جهان مسابقات قهرمانی هاکی در هلیفکس که لغو شده اند.

برخی از رویدادهای ورزشی از جمله دو طلایی رزمندگان امور خارجه NBA بازی ها هستند که بازی بدون تماشاگر است. در آخر هفته, NHL, کمیسر گری Bettman گفت: بازی بدون تماشاگر خواهد بود آخرین رفت و آمد مکرر.

“ما باید به رعایت هر گونه تصمیم گیری در لیگ ساخته شده اما این امر می تواند عجیب و غریب بسیار عجیب و غریب با که جو یا عدم وجود جو” Petry گفت.

این Canadiens تمرین مرکز شهر دوشنبه به دلیل آن بود که تیم, عکس روز, و جالب بود توجه داشته باشید که ردیف عقب تقریبا به طور کامل تشکیل شده از بازیکنان بودند که در لاوال در اوایل این فصل است. این تیم همچنان گرفتار صدمات. توماس تاتار دیدم یک متخصص در مورد زخمی خود را به شانه دوشنبه اما هیچ جا در نزدیکی بازگشت و ویکتور Mete فصل است.

جاناتان Drouin تمرین دوشنبه است و امکان بازی در برابر شکارچیان اما با هیچ چیز, در نتیجه, Julien پیشنهاد کرد که این تیم نمی خواهد با استفاده از او وجود دارد و اگر به احتمال یک شکست با رگ به رگ مچ پا.

Julien وجود دارد گفت: برخی از تشویق اخبار در مورد چشم انداز Jesperi Kotkaniemi که دچار طحال آسیب در حالی که بازی برای لاوال موشک.

“او در اصل قرار است به صرف سه روز در بیمارستان کلیولند اما آنها منتشر شد او روز بعد” Julien گفت.

Kotkaniemi قرار دادن بازی خود را در مسیر بازگشت در زمانی که او مجروح شد. پس از هدف قرار دادن یک دیوار دو فصل متوالی او به ثمر رساند در یک نقطه-یک-بازی سرعت در AHL با یک گل و 12 پاس گل در 13 بازی.

[email protected]

Twitter.com/zababes1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im