Canadiens چشم انداز کول Caufield بازگشت به منچستر در فصل آینده

“این سال اضافی در NCAA بهره مند شوند کول و اجازه خواهد داد که او را به ادامه در حال توسعه مهارت های خود را” حبس GM مارک Bergevin می گوید.

کول Caufield خواهد بود رفتن به دانشگاه فصل آینده است.

Canadiens GM مارک Bergevin اعلام کرد سه شنبه شب که 19 ساله راست جناح را به Wisconsin Badgers برای سال دوم پس از ارسال 19-17-36 در مجموع 36 بازی این فصل است.

این Canadiens انتخاب 5-پا-7, 162-کوبنده در دور اول (15 به طور کلی) از سال گذشته NHL پیش نویس است. تصمیم به ماندن در دانشگاه ساخته شده بود پس از بحث بین Caufield این Badgers و Canadiens.

“این سال اضافی در NCAA بهره مند شوند کول و اجازه خواهد داد که او را به ادامه در حال توسعه مهارت های خود را در Badgers’ محیط زیست” Bergevin در بیانیه ای گفت. “کول بخش مهمی از Montreal Canadiens آینده و ما همچنان به دنبال توسعه خود را با علاقه.”

Caufield شد اولین Badgers بازیکن را به نفع خود آشکار لیگ به ثمر رساند عنوان این فصل با 24 امتیاز در 24 ده بزرگ بازی های کنفرانس. او 19 اهداف کلی گره خورده است برای ترین در میان دانشجویان سال اول در NCAA هاکی.

دو فصل پیش Caufield ارسال شده 72-28-100 در مجموع 64 بازی با ایالات متحده آمریکا هاکی تیم ملی برنامه توسعه U-18 تیم است. Caufield را 72 اهداف شکست رکورد قبلی از 55 برای U-18 تیم بود که مجموعه توسط Auston ماتیوز انتخاب شماره 1 به طور کلی با تورنتو افرا برگها در سال 2016 NHL پیش نویس است. Caufield به ثمر رساند 126 گل در 123 بازی های حرفه ای با U-18 تیم با شکستن رکورد قبلی 104 مجموعه توسط فیل Kessel در حال حاضر با آریزونا کویوتس.

Badgers خواهد بود بدون دو ستاره ای دیگر بازیکنان فصل آینده پس از مرکز الکس Turcotte و defenceman K’Andre میلر امضا NHL قرارداد این ماه است.

Turcotte انتخاب شد توسط لس آنجلس کینگز در دور اول (پنجم به طور کلی) در سال گذشته NHL پیش نویس و ارسال شده 9-17-26 در مجموع 29 بازی خود را در طول سال اول فصل با Badgers. میلر انتخاب شد توسط نیویورک رنجرز در دور اول (22nd به طور کلی) از سال 2018 NHL پیش نویس بود و 7-11-18 در مجموع 36 بازی در طول فصل دوم با Badgers.

[email protected]

twitter.com/StuCowan1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de