Canadiens نوت بوک: توماس تاتار و جف Petry باقی می ماند با حبس

ایلیا Kovalchuk, Nate تامپسون و نیک عموزاده تنها بازیکنان GM مارک Bergevin معاملات از حبس فهرست جلوتر از NHL مهلت.

این Canadiens’ توماس تاتار تلاش برای درمان پنج شنبه بود فقط یک روز دیگر با وجود این واقعیت NHL مهلت تجارت بود که در 3 p. m. و نام خود را ذکر شده در تجارت شایعات.

“من عصبی … من از آن زمان به عنوان یک روز عادی” تاتار گفت: فقط بعد از ظهر زمانی که Canadiens به پایان رسید تمرین در زنگ مجموعه ورزشی در بروسار. “یک مدل موی فقط خودم لذت ببرید. من واقعا فکر می کنم در مورد آن صادق باشد.”

آیا او به دنبال در ساعت تا 3 بعد از ظهر?

“نه” تاتار گفت. “من برنامه ریزی شده ماساژ در 3. من فقط می خواهم به آن را به عنوان یک روز عادی من حدس می زنم.”

در پایان تاتار تا به حال هیچ چیز برای نگرانی در مورد او هنوز یک Canadien پس از 3 بعد از ظهر مهلت تجارت به تصویب رسید.

Canadiens GM مارک Bergevin تنها سه NHL معاملات منتهی به مهلت از جمله برخورد ایلیا Kovalchuk به واشنگتن پایتخت یکشنبه شب در بورس برای سومین دور انتخاب کنید در این سال NHL پیش نویس است. روز دوشنبه Bergevin برخورد Nate تامپسون به Philadelphia Flyers در ازای پنجم-انتخاب دور در 2021 پیش نویس و سپس فرستاده نیک عموزاده به وگاس شوالیه طلایی برای دور چهارم انتخاب در 2021 پیش نویس است. Bergevin نیز جزئی-لیگ تجارت در روز دوشنبه خرید و فروش لاوال موشک به جلو متی پکا به سناتورهای اتاوا در ازای هفتم-انتخاب دور در سال جاری پیش نویس و جزئی-لیگ رو به جلو هارون Luchuk.

در حال حاضر تاتار و Canadiens می توانید تمرکز بر روی نهایی در 18 بازی این فصل به طور منظم. این Canadiens یک 29-27-8 ضبط و در جایگاه ششم Atlantic Division شش امتیاز پشت تورنتو افرا برگها برای سومین و آخرین نقطه حذفی. تورنتو دارای یکی از بازی در دست است. از طریق روز یکشنبه بازی Canadiens شد هشت امتیاز پشت سر کارولینای برای نهایی وحشی-کارت نقطه در کنفرانس شرق و طوفان برگزار شد و سه بازی در دست است.

این Sportsclubstats.com سایت تا به حال Canadiens’ شانس برگشتی ذکر شده در 1.8 درصد از طریق پنج شنبه ،

“ما هنوز هم می خواهید به نبرد و پیروزی در بازی به عنوان بسیاری از ما احتمالا می تواند برای ما بهترین شانس را به یک حذفی تیم” تاتار گفت. “بدیهی است که مارک به انجام کار خود را. آن را سخت برای دیدن این بچه ها رفتن اما این بخشی از کسب و کار. امروز بسیار عاطفی, اما روز بعد که برای رفتن به یک روز متفاوت است و ما باید تمرکز خود را بر روی روز جدید و یک بازی جدید است.”

صبر کنید تا سال آینده ؟

توسط تجارت Kovalchuk, Thompson و عموزاده Bergevin روشن ساخته است که تمرکز خود را در حال حاضر در فصل آینده با Canadiens تقریبا قطعی به دست برگشتی برای سومین مستقیم فصل و چهارمین بار در پنج سال.

توسط معامله نیست و تاتار و defenceman جف Petry — که او نیز ذکر شده است در تجارت حدس و گمان — Bergevin نشان داد که او هنوز هم معتقد است که در هسته خود را از تیم و که او را آماده برای شروع به دمیدن تا چیز و شروع عمده بازسازی است.

تاتار و Petry باید قرارداد که منقضی در پایان فصل آینده را زمانی که آنها می توانند هر دو تبدیل به نامحدود رایگان عوامل است.

“ما در حال از دست دادن بازیکنان امروز به دلیل برای اولین بار دو سوم یا سه چهارم از فصل ما شده اند قادر به دریافت نتایج ما نیاز به نشان می دهد مدیریت است که ما قادر به ایجاد یک فشار” برندان گالاگر گفت. “که کار ما. ما درک می کنیم که آنها (مدیریت) نشستن وجود دارد و آنها را تجزیه و تحلیل شرایط است. وجود ندارد تا در این اتاق قفل اما بدیهی است که احتمال از ما ساخت برگشتی پایین می رود به طوری که آنها را تنظیم مجدد. ما هنوز هم برای رفتن به ادامه بازی همچنان به نفع خود بازی. اما پیام این است که ما که در آن ما می خواستیم به همین دلیل است که شما از دست دادن بازیکنان امروز و شما را اضافه نمی کند.”

وقتی پرسید که چگونه بازیکنان را نگه دارید هل دادن و مثبت باقی می ماند باقی مانده از فصل گالاگر گفت: “این آسان است. آن را لذت بخش تر و برنده تر از آن است که از دست دادن صرف نظر از آنچه شما را مجبور به مقابله با. هر کس در اتاق قفل شما بازی را به نفع خود. هیچ چیز وجود دارد که رفتن به تغییر است و وجود دارد به اندازه کافی رقابتی بچه ها در این اتاق قفل که در آن من با اعتماد به نفس است که نمی تواند یک موضوع است.

“کمی متفاوت” گالاگر اضافه شده در مورد شیمی در رختکن پس از مهلت تجارت. “این فقط یک بار در روز. من فکر می کنم شما سعی می کنید به عنوان بسیار سرگرم کننده با آن را به عنوان ممکن است به عنوان عجیب و غریب به عنوان آن برای تلفن های موبایل. شما شوخی با یکدیگر و شما فقط سعی کنید و نگه داشتن آن سست است. من فکر می کنم بدیهی است که وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در بعضی از بچه ها ذهن و بیشتر زمان شما صرف در اطراف هر یک از دیگر سریعتر از آن می رود و سپس قبل از شما آن را بدانید شما فقط به کسب و کار به عنوان معمول است.”

خطوط

در اینجا چگونه خطوط و دفاع جفت نگاه در روز دوشنبه تمرین در بروسار:

تاتار – Danault – Gallagher
Drouin – سوزوکی – Armia
بایرون – سلطه – عموزاده
Lehkonen – سعادت – Weise

Chiarot – وبر
کولاک – Petry
Alzner – Folin

Evans به نام از موشک

این Canadiens اعلام کرد پس از روز دوشنبه 3 p. m. مهلت تجارت به تصویب رسید که به جلو جیک Evans نامیده شده است تا از اهل آن لاوال موشک.

شما می توانید انتظار ایوانز برای پر کردن تامپسون نقطه به عنوان چهارمین خط مرکز که نمی خواهد تعجب تامپسون.

“من تا به حال اولین برداشت خوب از او در اردوگاه آموزشی” تامپسون گفت: در مورد Evans زمانی که او ملاقات با رسانه ها روز دوشنبه در بروسار پس از معامله به آگهی. “به من گفت: بچه ها در تیم من فکر کردم این مرد در حال رفتن به یک بازیکن واقعا خوبی است. شما می توانید آن را ببینید و سپس. من فکر می کنم او باید در اینجا در نظر من است. آن لذت ببرید بازی با او و من فکر می کنم او برای رفتن به یک heckuva بازیکن. من حتی نمی خواهد محدود کردن او را به یک چهارم خط مرکز. او می تواند بالاتر از آن است که فقط از آنچه که من دیده ام. اما من نه مدیر کل … شاید یک روز. اما این چیزی است که من می بینم. من فکر می کنم شما بچه ها باید هیجان زده برای برخی از این بچه ها جوان در آینده به دلیل من فکر می کنم آنها در حال رفتن به خوب واقعی بازیکنان است.”

تامپسون نیز تا به حال ستایش بالا برای Jesperi Kotkaniemi Ryan Poehling که هنوز هم با موشک.

“آسمان محدود برای هر دو آنها را” تامپسون گفت. “من فکر می کنم شما باید به بیمار برای بچه ها می خواهم که. من فکر می کنم آنها هر دو طبیعی و مراکز به عنوان شما می دانم آن را سخت به مرکز بازی در این لیگ است. گاهی اوقات آن را طول می کشد زمان. من برای خودم می دانم زمانی که من آمد من تا به حال بازی بال. من فکر می کنم بهترین چیز برای من این بود که بازی در کودکان زیر سن قانونی برای چند سال. گاهی اوقات آن را طول می کشد بیش از دیگران به آن پرش. بزرگترین چیزی که من می خواهم بگویم این است که فقط صبور باشید چون من فکر می کنم هر دوی آنها نیاز است که زمان بیشتری را به پایین وجود دارد. من فکر می کنم در زمان هنگامی که آنها می آیند در اینجا آنها در حال رفتن به استفاده از این فرصت و آنها در حال رفتن به بسیار خوب است. شما می توانید آن را در حال حاضر.”

ستایش برای Thompson

گالاگر تا به حال ستایش بالا برای تامپسون و چه جانبازان مرکز آورده به Canadiens پس از آنها به دست آورد و او را از پادشاهان لس آنجلس در سال گذشته NHL مهلت تجارت.

“تامی بود یک پسر پس از او آمد در اینجا شما می دانستم که دقیقا چه شما گرفتن با او هر بازی بدون در نظر گرفتن وضعیت ما در, چگونه بدن خود را احساس شد” گالاگر گفت: “هر شرایط او در برخورد با او نشان داد و او با بازی خود را بازی. تاثیر روی یخ بدیهی است قابل مجازات قاتل قابل دفاعی در منطقه تثبیت چهارم ما خط به نظر می رسید به بازی با تعداد زیادی از بچه های جوان و کمک به آنها. او خیلی روی یخ اما تاثیر او خاموش یخ ممکن است فقط به عنوان بزرگ. من فکر می کنم آن را واقعا مهم برای بچه های جوان ما را ببینید که چگونه هر دو او و Kovy, چگونه آن بازیکنان مسن مراقبت از خود را به دور از پیست چگونه آنها رسیدگی خود را و است که چرا شما قادر به خود را گسترش مشاغل به عنوان طولانی به عنوان آنها باید.”

در 63 بازی در این فصل با Canadiens, Thompson بود 4-10-14 بالغ و منفی-2 در حالی که به طور متوسط 12:48 یخ زمان و برنده شدن در یک تیم-بهترین 55.1 درصد از faceoffs.

ستایش برای Kovalchuk

گالاگر هم ستایش بالا برای Kovalchuk که تا به حال 6-7-13 در مجموع در 22 بازی پس از امضای قرارداد با Canadiens به عنوان یک عامل رایگان در Jan. 3.

“او به ما یک مقدار زیادی از خوب دقیقه” گالاگر گفت. “او عالی بود در این اتاق قفل, او یک مرد کامل به اطراف. تاثیر او بر همه ما به دور از یخ بازی مهم بود. هنگامی که شما ببینید کسانی که بازیکنان مسن چگونه آنها هنوز هم قادر به تنها بیرون رفتن و بازی آن است که چگونه آنها مراقبت از خود. و سپس شما می توانید ببینید که چگونه او آن را در روز پس از روز. آن را واقعا مهم بود برای همه ما برای دیدن.”

Kovalchuk نمی رد کردن احتمال دوباره با Canadiens به عنوان یک عامل آزاد در تابستان امسال

“مثل شما گفت این امکان وجود دارد از دیدن او دوباره به طوری که شما می خواهید او را شانس, بدیهی است,” او گفت:. “امیدوارم او به واشنگتن می رود و به خوبی انجام می دهد و سپس شما می دانید ژوئیه 1.

“من می توانم بگویم این: من می دانم که او عاشق این تیم است و ما دوست داشتن او,” او اضافه شده است. “پس از آن تصمیم خود را. بدیهی است که او به دست آورده است. من می دانم که او گفت: آن وقت و زمان دوباره او واقعا عاشق این اتاق قفل به اعتقاد او این است که او می خواست به بخشی از. وجود دارد بسیاری از تصمیم گیری بسیاری از چیزهای کوچک است که به آن تصمیم گیری. اما برای او اگر او می خواهد به بازگشت ما خواهد بود خوشحال به او را داشته باشد.”

چه بعدی ؟

این Canadiens دارای 10:30 صبح صبح اسکیت برای برنامه ریزی روز سه شنبه در زنگ مجموعه ورزشی در بروسار قبل از مواجهه با ونکوور کناکز سه شنبه شب در زنگ مرکز (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM). این Canadiens پس از آن که یک عمل برنامه ریزی شده برای ساعت 11 صبح روز شنبه در بروسار قبل از مواجهه با نیویورک رنجرز سهشنبه شب در زنگ مرکز (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM). وجود دارد یکی دیگر از تمرین برنامه ریزی شده برای ساعت 11 صبح جمعه در بروسار قبل از Canadiens صورت Carolina Hurricanes شنبه شب در زنگ مرکز (7 بعد از ظهر SNE, شهرستان, TVA, ورزش, TSN 690 رادیو 98.5 FM).

[email protected]

twitter.com/StuCowan1

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de