فیلیپ Danault سفر به بوستون است و انتظار می رود به بازی چهارشنبه شب در برابر برونز پس از گرفتن جن در صورت دیدن یک دندانپزشک است.

این Canadiens تا به حال 2 بعد از ظهر پرواز سه شنبه بوستون که در آن آنها خواهد شد بازی برونز شنبه (7:30 بعد از ظهر, SN, SN360 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM).

کاپیتان شیا وبر نبود در پرواز باقی می ماند و مجروح-ذخیره لیست با پایین بدن آسیب است. مربی کلود ژولین روز دوشنبه گفت که وبر نمی بازی این هفته از جمله بازی های جمعه در پیتسبورگ در برابر پنگوئن و شنبه شب در زنگ مرکز در برابر دالاس ستاره ها.

اما آن را شروع به نگاه مانند وبر خواهد بود طولانی تر از آن است.

بسیار مورد احترام Bob McKenzie TSN ارسال این توییت صبح روز دوشنبه.

Julien ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد وبر آسیب پس از Canadiens برگزار اختیاری صبح اسکیت شنبه در زنگ مجموعه ورزشی در بروسار.

“دوباره گفتم روز دیگر — و من می دانم که وجود دارد شایعات وجود دارد و هر چیز دیگری” Julien گفت. “صادقانه به شما بگویم این خوب است برای کسانی که شایعات و حدس و گمان. اما ما جواب ندارد هنوز. دوست من گفت: ما باید تا پایان هفته. تورم را پایین رفتن و ما قادر خواهید بود به ارزیابی آن بهتر است.”

فصل گذشته وبر از دست رفته اول 24 بازی پس از دو عمل جراحی برای ترمیم تاندون در پای چپ خود را و سپس یک meniscal پاره در زانو راست.

Julien خواسته شده بود سه شنبه صبح اگر از آخرین آسیب مربوط به یکی از کسانی که عمل جراحی.

“من نمی توانم اظهار نظر در مورد این که” Julien گفت. “در حال حاضر ما آن را ترک کنید در پایین بدن آسیب می کنیم و مقابله با آن وجود دارد. دوباره جای من می خواهم به شما یک به روز رسانی که روشن در مقابل بینی.”

در 55 بازی در این فصل وبر است 13-21-34 بالغ است و به علاوه-8 در حالی که به طور متوسط یک تیم بالا 24:18 یخ زمان. وبر در حال حاضر از دست رفته 83 بازی در طول سه فصل اخیر به دلیل آسیب. دو فصل پیش وبر محدود بود به 26 بازی به دلیل پا دچار آسیب در فصل بازکن که در نهایت مجبور Canadiens به او را تعطیل و بعد از آن نیاز به عمل جراحی.

34 ساله و کاپیتان شش فصل پس از این یکی باقی مانده در 14 سال ایالات متحده$110 میلیون قرارداد سالانه حقوق و دستمزد-کلاه ضربه از $7.857 میلیون.

Danault انتظار می رود برای بازی در بوستون

Julien تا به حال برخی از خبر خوب در صبح روز سه شنبه اعلام کرد که فیلیپ Danault را به سفر به بوستون است و انتظار می رود به بازی در برابر برونز پس از گرفتن یک شات از linemate توماس تاتار در این صورت در اوایل دوره دوم از سه شنبه شب 3-2 دست دادن به آریزونا شغالها در زنگ مرکز.

Danault چپ بازی با خونین دهان و بازگشت نیست.

“شما همیشه ترس بدترین درست است؟” Julien گفت. “پس از آن فقط یک دهان آسیب و هیچ ضربه مغزی وجود دارد بدون شکستگی. آن را به برخی از دندان آسیب و قطع شده است.”

Julien گفت Danault دیده می شد توسط یک دندانپزشک پس از دوشنبه شب بازی و نیاز به پوشیدن کامل ماسک برای محافظت از دهان او.

بایرون بسیار نزدیک به بازگشت

پل بایرون که نه از داشتن عمل جراحی زانو در Nov. 19 یکی از 10 بازیکن که در زمان بخشی در شنبه اختیاری تمرین و او به سفر به بوستون.

هنگامی که او بازگشت به ترکیب?

“من هیچ ایده” بایرون گفت: پس از عمل اختیاری. “تیم خوب بازی در حال حاضر. من تمرین با (کامل) تیم در یک زمان طولانی. آن را سخت و در حال حاضر با برنامه راه آن است. من فقط در تلاش برای فشار سخت تر و سخت تر در عمل به مطمئن شوید که من آماده هستم. ذهنی من آماده برای نبرد من آماده هستم به رقابت بپردازند. جسمی وجود دارد بسیاری از زنگ وجود دارد مطمئن شوید. من فقط تلاش من به آماده شود. در پایان روز آن را به مربی تیم تصمیم بگیرند که چه کسی است. این چنین مهم زمان از سال, ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما باید برنده صف. شما می خواهید بچه ها که آماده هستند برای بازی آماده برای انجام این کار است. خواهیم دید که هر روز می گذرد این هفته است. ما یک بازی بزرگ فردا در بوستون.”

وقتی پرسید که آیا او هنوز هم در حال انتظار برای پزشکی ترخیص کالا از گمرک به بازی بایرون گفت: “تا آنجا که من می دانم که من بخشی از عمل من می تواند بازی در هر زمان. هیچ خطر وجود دارد در حال حاضر آسیب دیدگی دوباره. پس از آن واقعا یک موضوع پزشکی. آن را بیشتر و یا کمتر احساس 100 درصد آماده به بازی دوباره. من فقط انجام دو صبح اسکیت با این تیم است. قبل از این که من خودم با مربیان. من در تلاش به عنوان سخت به عنوان من می تواند به فشار به آماده شود. آنها انجام یک کار خوب با آن است اما برای رسیدن به بازی با سرعت و شدت در آن طول می کشد برخی از زمان. دوست داشتم شاید دریافت کنید (کامل) عمل در اما زمان آن را نمی ممکن است اتفاق می افتد. ذهنی من آماده برای انجام این کار است. بیرون رفتن, رقابت, اسکیت بازی سخت برنده جنگ من. من فکر می کنم آن را باید به مربی تصمیم می گیرید چه صف او قرار می دهد وجود دارد.”

آیا او نیاز به یک عمل کامل به آماده می شود ؟

“من نمی دانم چه معیار من نیاز به پاسخگویی به بازی” بایرون گفت. “آیا من به آن نیاز دارید ؟ من می دانم که آن را کمک خواهد کرد که برای اطمینان حاصل کنید. اما قرار دادن جن روی یخ, من قصد دارم به بیرون رفتن وجود دارد و من قصد دارم به بازی به عنوان سخت به عنوان من می توانم. من نمی نیاز به یک تمرین بود که طرز فکر. من آماده هستم که در حال حاضر است.”

آهسته شروع به Drouin

جای تعجب نیست که جاناتان Drouin نشده تا به حال یک تاثیر بزرگ در Canadiens در دو بازی اول پس از دوره نقاهت بعد از عمل جراحی روی مچ دست چپ که انجام شد در نوامبر. 18.

Drouin هیچ امتیاز و تنها دو عکس در هدف پس از ورود 11:49 یخ در شنبه 2-1 از دست دادن اضافه کاری به تورنتو افرا برگها در زنگ مرکز و 13:43 برابر شغالها در روز دوشنبه.

“من فکر می کنم دیروز او تا به حال نزدیک به 14 دقیقه (از زمان یخ) — تقریبا 14 دقیقه” Julien گفت: در مورد Drouin. “برای یک مرد که تا به بازی برای سه ماه است که بسیار مناسب و معقول در زمان یخ. این فقط یکی از آن چیزهایی که در آن شما سعی می کنید. من فکر می کنم این بازی قبل از او تا به حال 12 (دقیقه) ما رفت تا 14. بنابراین شما به تدریج ساخت و او را به بازگشت به خود را به طور منظم یخ زمان. در همان زمان که بر اساس چه او انجام می دهند و چه راحت او و چیزهای شبیه به آن. بنابراین شما سعی می کنید و کار با این بازیکن است.”

هریس می درخشد برای شمال شرقی

Defenceman اردن هریس گل قدرت بازی هدف در دو وقت اضافه شنبه به دانشگاه Huskies سوم خود را مستقیم Beanpot عنوان در بوستون, ضرب و شتم دانشگاه بوستون 5-4.

هریس انتخاب شد, توسط Canadiens در دور سوم (71 کلی) در سال 2018 NHL پیش نویس است.

سالانه Beanpot مسابقات ویژگی های اصلی چهار هاکی مدارس در منطقه بوستون — شمال شرقی, دانشگاه هاروارد, دانشگاه بوستون و کالج بوستون.

در 25 بازی این فصل را با شمال شرقی این 19 سال هریس را 3-14-17 بالغ است و به علاوه-4. به عنوان یک دانشجوی سال اول در فصل گذشته هریس تا به حال 1-12-13 در مجموع 39 بازی بود و به علاوه-21.

چه بعدی ؟

این Canadiens پرواز به پیتسبورگ پس از چهارشنبه شب بازی در بوستون و لذت بردن از یک روز مرخصی در روز پنج شنبه. این Canadiens را بازی پنگوئن جمعه (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM) و سپس پرواز بازگشت به خانه پس از بازی و, بازی ستاره دالاس شنبه شب در زنگ مرکز (7 بعد از ظهر SNE, TVA, ورزش, TSN 690 رادیو 98.5 FM).

هفته آینده به Canadiens بازی خواهد کرد سه, جاده بازی ها, بازدید از Detroit Red Wings روز سه شنبه (7:30 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM) در واشنگتن پایتخت در روز پنج شنبه (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM) و سناتورهای اتاوا روز شنبه (7 بعد از ظهر SNE, SN1, شهرستان, TVA, ورزش, TSN 690 رادیو 98.5 FM).

scowan@postmedia.com

twitter.com/StuCowan1

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im