Defenceman را رد نمی کند امکان امضای مجدد به عنوان یک عامل رایگان در این تابستان در حالی که پایتخت اضافه کردن حجم و سختی با Brenden Dillon.

واشنگتن — مارکو Scandella دوست داشت خود را مختصر 20-بازی روی لئامت دادن با Canadiens و نه رد امکان مجدد امضای قرارداد با این تیم در این تابستان.

پس از Scandella معامله شد به St. Louis Blues روز سه شنبه بعد از ظهر در ازای انتخاب دور دوم در این سال NHL پیش نویس و مشروط چهارم-دور در انتخاب 2021 شان کمپبل TSN 690 رادیو با defenceman او به عنوان منتظر در دیترویت Little Caesars عرصه برای بارگذاری سوار شدن به فرودگاه قبل از Canadiens بازی Red Wings سه شنبه شب از دست دادن 4-3.

“مطلق بود افتخار و امتیاز برای بازی دوران کودکی من در تیم” Scandella که بزرگ شد در مونترال و برادرزاده سابق Canadien Sergio Momesso گفت کمپبل. “این تنها 20 بازی آن کوتاه بود اما قادر به بازی در مقابل دوستان و خانواده — مادر من که در هر خانه بازی — آن را فقط خاص است. من نمی توانم بیان چقدر من از آن لذت بردم.”

Canadiens GM مارک Bergevin به دست آورد Scandella از Buffalo Sabres در Jan. 2 در ازای یک چهارم-دور در انتخاب این پیش نویس است. 29-در سال defenceman است که در آخر فصل از پنج سال ما$20 میلیون قرارداد می تواند تبدیل به یک محدودیت رایگان در جولای 1. Bergevin نگاه به امضای Scandella به تمدید قرارداد اما defenceman می خواستم صبر کنید تا پس از فصل برای تست رایگان-بازار. او در 20 بازی با Canadiens, Scandella ارسال شده 1-2-3 بالغ شد و به علاوه 1 در حالی که به طور متوسط 17:38 یخ زمان.

“کاملا” Scandella گفت کمپبل وقتی پرسیده شد که اگر یک احتمال وجود دارد او را دوباره به امضای قرارداد با Canadiens در این تابستان. “من نه حکم هر چیزی. من بدون محدودیت رایگان عامل و خواهیم دید چه اتفاقی می افتد, چه میباشیم در طول زمان است. اما در حال حاضر من فقط با تمرکز بر رفتن به خیابان آوردن من بهترین نام تجاری از هاکی آنچه که من انجام دهید وجود دارد و اینکه بخشی از این تیم است.

“سازمان اول کلاس همه با من برخورد بزرگ” Scandella اضافه شده در مورد Canadiens. “این سختی ترک زادگاه خود تیم. واقعا هیجان زده در مورد رفتن به St. Louis با داشتن این فرصت را به بازی وجود دارد. دفاع از (استنلی) جام قهرمان. آن را به یک فرصت عالی برای من و سفر همچنان ادامه دارد. من احساس می کنم مثل من در آخرین سال قرارداد من می دانستم که در این سال می تواند یک کمی در همه جا. فقط هیجان زده است که من احساس می کنم خوب من واقعا هیجان زده در مورد فرصت است. نمی توانم بگویم به اندازه کافی خوب همه چیز در مورد مونترال. اصلی شش دوران کودکی تیم بزرگ گروه از بچه ها که در اتاق قفل است. هر کس در سازمان تحت درمان من شگفت انگیز است. آن را سخت به ترک اما در همان زمان آن را یکی دیگر از فرصت های جدید درب باز می شود و این جهانی هاکی.”

Scandella خود را Blues اولین پنج شنبه شب هنگامی که آریزونا شغالها بازدید St. Louis.

پایتخت بزرگتر سخت تر

با 37-17-5 ثبت آن شرط بسیار خوبی واشنگتن پایتخت در حال رفتن به پلی آف برای ششمین مستقیم فصل و 11 بار در 12 سال.

بنابراین در حالی که Canadiens (27-27-8) در حال ساخت معاملات مانند یکی مربوط Scandella نگاهی به آینده در حالی که تقریبا قطعی به دست برگشتی برای سومین مستقیم فصل و چهارمین بار در پنج سال پایتخت در حال ساخت معاملات به امید پیروزی های خود را دوم جام استنلی.

پایتخت که برنده جام استنلی در سال 2018 اما حذف شد در هفت بازی اول دور حذفی سریال در سال گذشته توسط Carolina Hurricanes به دست آورد defenceman Brenden دیلون از San Jose Sharks روز چهارشنبه در ازای انتخاب دور دوم در این سال NHL پیش نویس و مشروط سوم-انتخاب دور بعدی سال است. 6-پا-4, 225 پوند دیلون به حال 1-13-14 بالغ و 83 پنالتی در دقیقه 59 بازی با کوسه و حتی در plus/minus.

پایتخت GM برایان MacLellan گفت: Dillon خواهد شد بسیاری از چیزهایی که به پایتخت از جمله اندازه و سختی.

“او حذفی تجربه” دیلون گفت: صبح روز چهارشنبه در پایتخت’ تمرین یخ بازی در آرلینگتون ، “بازیکن کهنه کار. فیزیکی. توانایی بازی با بالا پایان ، شخصیت خوب ، من فکر می کنم او به اضافه کردن مقدار زیادی از انرژی در اتاق ما و بر روی یخ. حضور فیزیکی. بررسی بسیاری از جعبه برای همه چیز ما فکر می کنیم مورد نیاز است.

“من فکر می کنم ما همه را به خود جلب اندازه به عنوان طولانی به عنوان آن می توانید بازی” GM اضافه شده است. “ما مانند داشتن نهادهای بزرگتر بازی سنگین تر بازی. او خوب اسکیت باز برای اندازه او بیش از حد. او که حضور فیزیکی و ما هیجان زده برای دیدن چگونه آن را متناسب برای ما است.”

دیلون را وارد برنامه ریزی شده در واشنگتن بعد از ظهر چهارشنبه است و انتظار می رود در صف پنج شنبه شب در برابر Canadiens (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM).

این Canadiens بود روز چهارشنبه در واشنگتن و نمی داد.

پایتخت مانند ضربه

علاوه بر این از دیلون به معنی پایتخت در حال حاضر پنج بازیکن که در رتبه بالا 20 در بازدید NHL از طریق پنج شنبه ،

تام ویلسون رتبه چهارم (214 بازدید) دیلون نهم (178) گارنت هاتاوی شد 16 (160) و الکس Ovechkin شد 20 (155). پایتخت تنها دو بازیکن در فهرست خود را که کمتر از 6 فوت قد — برندان Lewisburg و دیمیتری اورلوف هر دو 5-پا-11 — و نه بازیکنان که زیر 200 پوند است.

“این بازی دارای بدیهی است که trended نسبت به سرعت و مهارت اما نسبت به پایان سال و به پلی آف خوب قدیمی بازی هاکی همیشه به نظر می رسد به نوعی بازگشت و برگشتی بسیار دشوار آنها سخت-چک کردن” ویلسون گفت: پس از تمرین روز شنبه. “شما می خواهید به اعتماد به نفس در گروهی که شما را از رفتن به پلی آف که شما در حال رفتن به قادر به بازی یک بازی فیزیکی اگر نیاز بود. ما همیشه از نوع بالید خودمان را در داشتن متعادل صف. اگر آن نیاز به مهارت بازی ما می تواند بازی است که, اما همچنین داشتن یک بی امان forecheck و یک بازی فیزیکی.

“او سخت به بازی در برابر” ویلسون اضافه شده در مورد Dillon. “من فکر نمی کنم من تا کنون در واقع مبارزه با او, اما, وجود دارد راه های دیگر به سختی می شود. شما می دانید زمانی که شما در حال رفتن به گوشه ای از آن را برای رفتن به یک نبرد است. شما می دانید زمانی که شما در حال ایستاده در مقابل خالص با او آن را برای رفتن به یک نبرد است. که یکی از بزرگترین تعارف که شما می توانید پرداخت برای یک بازیکن است که شما می دانید آن را به یک بازی سخت و یا یک بازی سخت زمانی که شما در حال مبارزه با او. من فکر می کنم این چیزی است که ما سعی کرده ایم که در تیم ما است. زمانی که تیم آمده به سی شما آنها را می خواهید به مانند: اوه اینجا ما بروید. آن را برای رفتن به یک بازی دشوار است. او را فقط به یکی دیگر از قطعه ای است که واقعا می تواند اضافه کردن به که من فکر می کنم.”

ستایش برای Eller

ویلسون نیز تا به حال ستایش بالا برای سابق Canadien لارس Eller که در حال حاضر در فصل چهارم با پایتخت و 14-21-35 مجموع در 59 بازی همراه با یک به علاوه-2 در حالی که برنده 52 درصد از faceoffs.

“او دو راه رو به جلو است که می داند آنچه در آن طول می کشد” ویلسون گفت:. “او یک مقدار زیادی از تجربه بازی می کند واقعا سخت است. او یکی از سخت ترین بچه ها در جن. ما خوش شانس به او که در خط سوم. من فکر می کنم که خیلی خوب سوم-خط centreman اند. ما خوش شانس به او را داشته باشد.”

زمانی که Bergevin معامله Eller به پایتخت در ژوئن 24, 2016 Canadiens دریافت دور دوم انتخاب در سال 2017 پیش نویس (جونی Ikonen) و انتخاب دور دوم در سال 2018 بود که بعد از برخورد به Edmonton Oilers.

Canadiens تماس بگیرید تا Folin

این Canadiens چهارشنبه اعلام کرد که آنها را به نام defenceman مسیحی Folin از AHL را لاوال موشک پس از ویکتور Mete مجبور به ترک بازی روز سه شنبه در دیترویت با پایین بدن آسیب است.

چه بعدی ؟

این Canadiens خواهد شد که یک روز صبح اسکیت در ساعت 11 صبح روز پنج شنبه در پایتخت یکی از عرصه قبل از مواجهه با پایتخت (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو). این Canadiens خواهد شد و سپس پرواز به اتاوا پس از پنج بازی و یک عمل برنامه ریزی شده برای 1 بعد از ظهر جمعه در کانادا تایر مرکز قبل از مواجهه با سناتور شنبه شب (7 بعد از ظهر SNE, SN1, شهرستان, TVA, ورزش, TSN 690 رادیو 98.5 FM).

هفته آینده به Canadiens را بازی سه بازی در زنگ مرکز در برابر ونکوور کناکز در روز سه شنبه (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM) نیویورک رنجرز در روز پنج شنبه (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM) و کارولینای طوفان در روز شنبه (7 بعد از ظهر SNE, شهرستان, TVA, ورزش, TSN 690 رادیو 98.5 FM).

scowan@postmedia.com

twitter.com/StuCowan1

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de