Canadiens نوت بوک: جف Petry برنده سخت ترین شات در مسابقه مهارت های

“این عالی است برای هر کس به بیرون می آیند در اینجا در صبح روز یکشنبه به تماشای ما” rookie نیک سوزوکی می گوید که حدود 15000 طرفداران نشان می دهد.

جف Petry برنده سخت ترین شات عنوان در Canadiens’ سالانه مهارت های رقابت های صبح روز یکشنبه با انفجار 104.9 مایل در ساعت در مقابل حدود 15 ، 000 طرفداران در زنگ مرکز.

کاپیتان شیا وبر برنده این عنوان در سال گذشته 103-mph انفجار اما نمی تواند دفاع از عنوان خود را پس از او بر مجروح-ذخیره لیست با پایین بدن آسیب است. وبر بود در زنگ مرکز چهار شنبه, مشت-تداوم هم تیمی های خود را به عنوان آنها در زمان به یخ برای شروع مسابقه مهارت های.

وبر برنده سخت ترین شات عنوان در این سال NHL All-Star Game مهارت های رقابت با یک انفجار از 106.5 مایل در ساعت. وبر برنده سخت ترین شات عنوان چهار بار در All-Star Game.

روز یکشنبه Petry ضرب و شتم از مارکو Scandella (103.8 mph) بن Chiarot (103.8) خاویر Ouellet (103.1) مسیحی Folin (100.3) و برت کولاک (99.5).

“مردم گفتند که (Petry) احتمالا برنده” rookie جیک ایوانز گفت: پس از آن. “اما من شگفت زده در چگونه برخی از این بچه ها تیراندازی شد.”

نیک سوزوکی دیگری rookie گفت: او تعجب نیست برای دیدن بسیاری از طرفداران نشان می دهد مهارت های رقابت.

“این یک رویداد بزرگ” سوزوکی گفت. “این عالی است برای هر کس به بیرون می آیند در اینجا در صبح روز یکشنبه به تماشای ما. ما واقعا قدردانی است.”

Domi سریع ترین اسکیت باز

حداکثر Domi برنده سریع ترین اسکیت باز عنوان فروزان در اطراف پیست در 13.472 ثانیه است.

“او پرواز در اطراف یخ” ایوانز گفت. “همه کسانی که بچه ها قرار داده تا واقعا خوب است،”

Domi ضرب و شتم Petry (13.550), Jonathan Drouin (13.702) برت کولاک (13.777) ویکتور Mete (13.872) و دیل Weise (13.902).

پل بایرون که برنده سریع ترین اسکیت باز رویداد سال گذشته با زمان 13.68 ثانیه نمی بخشی یکشنبه به دلیل او تا به بازی یک بازی از داشتن عمل جراحی زانو در Nov. 19.

تاتار ترین ضربه دقیق

توماس تاتار منجر Canadiens با 20 گل — یک علامت او ضربه برای ششمین مستقیم فصل — پس از آن که او برنده دقت تیراندازی رویداد.

تاتار ضربه تمام اهداف در چهار 10.822 ثانیه به ضرب و شتم ایوانز (11.172) اردن سعادت (12.038) سوزوکی (13.394), Nate تامپسون (19.185) و ایلیا Kovalchuk (25.193).

در ابتدا آن را مانند نگاه ایوانز تا به حال برنده این رویداد زمانی که او ارسال شده زمان 9.785 ثانیه به عنوان اولین تیرانداز. اما rookie بعدها گفت که او خیلی زود بود و باید دوباره آن را انجام دهد.

“من در واقع به نظر نمی آید در آن زمان, اما من فکر می کردم با رفتن به آنجا و سپس هنگامی که آنها به من گفت من تا به حال به آن را انجام دهد دوباره من کمی عصبی” ایوانز گفت.

وقتی پرسید که چگونه او ممکن است انجام داده اند اگر او وارد سخت ترین شات رویداد Evans لبخند زد و گفت: “من فکر نمی کنم من باید در یکی از آن. که یکی از fortés.”

ماهواره منحنی در Kovalchuk را چوب

در حالی که طرفداران ممکن است شگفت زده شده اند Kovalchuk به پایان رسید و آخرین بار در دقت تیراندازی رویداد سوزوکی نبود.

“من نمی دانم اگر منحنی ساخته شده است فقط برای چیدن اهداف مانند این که” سوزوکی گفت. “اما او یک تایمر نگاه خوب است.”

Kovalchuk ستمکار است پا منحنی در جنگجو خود را چوب.

“این همان منحنی استفاده کردم من تمام زندگی” Kovalchuk گفت: بعد از عمل های اخیر. “این پیر قرمز Titan شماره 4. به یاد داشته باشید چوب قرمز Titan چوب ؟ من فقط آن را اصلاح کمی زمانی که آنها ساخته شده این قانون که آنها چک کردن منحنی ها و مسائل است.

“همه بچه ها که سعی کردم که چوب آنها می گویند: “من نمی دانم چگونه شما با آن بازی'” Kovalchuk اضافه شده است.

Kovalchuk منحنی است که قطعا کار را برای او در بازی. پس از به ثمر اضافه برنده در روز شنبه 2-1 پیروزی بر Toronto Maple Leafs در زنگ مرکز Kovalchuk است 6-6-12 در مجموع در 15 بازی پس از پیوستن به Canadiens به عنوان یک عامل آزاد است.

“او به نظر می رسد آن را به کار” سوزوکی گفت: در مورد Kovalchuk منحنی. “این بسیار خوب برای عکسبرداری و او به نظر می رسد برای کنترل شوت او واقعا خوب است. اما من احساس می کنم مثل من مشکل دارند با استفاده از این یکی. معدن واقعا اساسی … این پیر (جو) Sakic منحنی. بسیاری از بچه ها از آن استفاده کنید.”

گالاگر نشان می دهد مهارت های خود را

برندان گالاگر برنده چوب-دست زدن و یک بار به دقت رویداد است که در آن بازیکنان به stickhandle از طریق یک سری از مخروط و سپس یکی از چهار هدف راه اندازی شبکه با یک تایمر است.

گالاگر ارسال شده در یک زمان از 17.905 ثانیه به ضرب و شتم Joel Armia (20.091) فیلیپ Danault (21.406) ایوانز (23.133) و سوزوکی (26.611).

“من نه یک تایمر و من گفت: من تا به حال به یک تایمر” سوزوکی گفت. “من به کار بر روی است که من حدس می زنم.”

وقتی پرسیده شد که در مورد گالاگر برنده این رویداد سوزوکی گفت: “او یک شات. من فکر نمی کنم او تا به حال چشم خود را باز کنید.”

عموزاده برنده در ضربات پنالتی رویداد

نیک عموزاده برنده نهایی رویداد از روز مداوم در ضربات پنالتی رقابت با بازیکنی که بیشترین گل به ثمر رساند برنده.

به یاد داشته باشید که دفعه بعد شما تعجب می کنم که چرا مربی کلود ژولین با استفاده از عموزاده در ضربات.

پس از شنبه صبح اسکیت عموزاده تا به حال برخی از ستایش بالا برای سوزوکی.

“او مرا تحت تاثیر قرار داد از سمت راست (آموزش) اردوگاه” عموزاده گفت. “خود هاکی ضریب هوشی کردن نمودار. او مسئول چنین سن جوانی. او را بر faceoffs او خوب ادبانه او را در مکان مناسب در همه زمان ها. زمانی که من در حال بازی با او (در یک خط) آن را سرگرم کننده بود برای من و (تامپسون) به بازی با او. او یک آینده روشن در این لیگ و ما خوش شانس به او را برای اطمینان حاصل کنید.”

در حالی که عموزاده صحبت شد سوزوکی نشسته بود یک زن و شوهر از قفل اصطبل به سمت چپ خود درون گوش رس.

“و در حال حاضر او مدیون شما ناهار؟” پاتریک Friolet از RDS گفت: به عموزاده به عنوان او بیش از سوزوکی است.

“آره او مدیون من ناهار … شاید شام هم” عموزاده پاسخ داد. “او نیست برداشت تب در عین حال در این سال ما را ببینید.”

Drouin احساس خوب

Drouin بازی اولین بازی خود را روز شنبه پس از عمل جراحی روی مچ دست چپ در Nov. 18 و وارد 11:49 یخ با یک شات در هدف در حالی که جناح چپ در خط سوم با Domi در مرکز و Artturi Lehkonen در جناح راست.

“در این صبح تمرین و این هفته من فکر کردم من احساس بسیار خوب” Drouin گفت: بعد از بازی. “من فقط می خواستم مطمئن شوید که گاهی اوقات می تواند به (آمدن) دو روز زود و چیزی اتفاق می افتد. بنابراین من از طریق رفت و 10-12 هفته (دوره بهبودی) و این چیزی است که من را نگاه کرد. من احساس آماده این صبح بعد از اسکیت بازی کردن. من مطمئن هستم که من آماده بود امشب.

“این احساس خوب” Drouin اضافه شده در مورد مچ دست خود را. “بدیهی است که وجود دارد رفتن به درد برای چند ماه و شاید یک سال. اما این که بخشی از آسیب و که بخشی از آنچه که من قصد دارم که باید به مقابله با است.”

Domi خوشحال بود که او دوست خوب Drouin پشت در صف.

“این عالی بود” Domi گفت. “ما عشق بازی با هم بدیهی است. با توجه به او نیست برای این چند ماه او نگاه بزرگ. ما برخی از سرگرم کننده بازی هم که برای اطمینان حاصل کنید.”

ستایش برای قیمت

Scandella به ثمر رساند با 2:33 چپ در دوره سوم از بازی روز شنبه در برابر برگها به ارسال آن به اضافه کاری. آن مونترال بومی اولین گل در 16 بازی پس از اینکه به دست آورد توسط Canadiens از Buffalo Sabres.

پس از بازی Scandella بود آواز ستایش از تیم جدید خود و دروازه بان کری قیمت که 8-2-0 در 10 بازی گذشته با یک .950 صرفه جویی در صد.

“فقط پرشور گروه” Scandella گفت. “بسیاری از بچه های جوان بسیاری از بچه ها که می تواند پرواز کردن وجود دارد. تا زمانی که ما آن را قفل پایین دفاعی ما همیشه خودمان را یک شانس بزرگ با کری, قیمت در شبکه. من می توانم می گویند چیزهای خوب به اندازه کافی در مورد او, بنابراین ما همیشه باید یک فرصت است. آنچه ما باید انجام دهید این است که فقط به خوبی بازی دفاعی جرم در حال رفتن به آمده است. ما فقط گرفتن آن یک روز در یک زمان. منظورم این است که ما در حال بازی حذفی هاکی در حال حاضر. ما در حال بازی برای زندگی ما در حال حاضر, بنابراین ما فقط باید به خاطر آوردن آن در هر روز است.”

ایوانز باقی می ماند در صف

ایوانز خود را آغاز دومین مستقیم بازی شنبه پس از نام گرفتن از اهل را لاوال موشک گرفتن Weise را نقطه در خط چهارم با تامپسون و عموزاده.

زمانی که Evans ساخته شده خود را NHL اولین پنج شنبه شب در 3-2 اضافه برنده شدن بیش از Anaheim Ducks در زنگ مرکز او در خط سوم با سلطه و Kovalchuk.

“دوباره فقط خالص, هیجان,” تورنتو بومی گفت: در مورد گرفتن در صف. “آن داشت تا با من بازی اول NHL, بازی مقابل تیم شما بزرگ شدم تشویق, برای, شنبه, شب, شب هاکی در کانادا. من به تماشای این بازی برای تمام زندگی من به طوری که قادر به بخشی از آن شگفت انگیز بود.”

او را مجبور به تغییر بازی خود را در تمام در حالی که بازی در خط چهارم?

“من فکر می کنم برای بازی, شخصا, من نمی خواهم به تغییر هر چیزی” ایوانز گفت. “من می خواستم به نقش اگر من می توانم, اما من می خواستم فقط بازی های ساده و بازی سخت است. این بازیکنان مختلف, بدیهی است که شما در حال بازی با سبک های مختلف اما برای من شخصا, من فقط در تلاش بود به بازی همان بازی است.”

ایوانز تنها 7:54 یخ زمان علیه برگها با 1:25 از آن در آینده کوتاه دست. از او پرسیده شد که چگونه از آن متفاوت است که مجازات قتل با Canadiens در مقایسه با موشک.

“آن های مختلف زمانی که شما در حال رفتن در برابر (میچ) Marner و (Auston) ماتیوز” ایوانز با لبخند گفت:. “این کمی متفاوت است اما وجود دارد بسیاری از شباهت بیش از حد. ما فقط رفت و بیش از آن را به سرعت قبل از بازی. من فکر می کردم ممکن است فرصتی برای رفتن بر روی PK اما خیلی مطمئن نیست. هنگامی که شما در حال رفتن در برابر بچه ها می خواهم که شما آماده شود.”

ایوانز اضافه شده که کهنه تامپسون شده است ،

“او فقط به من گفتن چیزهای کوچک انجام دهید و او واقعا یک بازیکن مثبت بر روی نیمکت” ایوانز گفت. “او فقط یک بازیکن جامد بر روی یخ کمک می کند که یک جوان پسر جدید مثل من.”

چه بعدی ؟

این Canadiens یک صبح اسکیت برای برنامه ریزی 10:30 صبح روز شنبه در زنگ مجموعه ورزشی در بروسار قبل رو آریزونا شغالها دوشنبه شب در زنگ مرکز (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM). این Canadiens سپس یک تمرین برای برنامه ریزی 10:45 صبح روز سه شنبه در بروسار قبل از هدف قرار دادن جاده برای بازی در برابر برونز در بوستون در روز چهارشنبه (7:30 بعد از ظهر, SN, SN360 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM) و پنگوئن در پیتسبورگ در روز جمعه (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM). این Canadiens خواهد شد قرار دادن تا هفته شنبه شب در زنگ مرکز در برابر دالاس ستاره (7 بعد از ظهر SNE, TVA, ورزش, TSN 690 رادیو 98.5 FM).

[email protected]

twitter.com/StuCowan1

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im