Canadiens نوت بوک: کلود ژولین جریمه $10,000 برای نظرات refs

کاپیتان شیا وبر طول می کشد بخشی در تمرین دوشنبه در بروسار در حالی که برندان گالاگر طول می کشد یک درمان بعد.

NHL اعلام کرد صبح روز دوشنبه که Canadiens مربی کلود ژولین شده است جریمه $10,000 برای نظرات خود را در مورد داوران پس شنبه شب 4-3 اضافه کاری به از دست دادن ستاره دالاس در زنگ مرکز.

این Canadiens منفجر 3-0 دوم-دوره سرب در بازی و Julien نا امید شد با این واقعیت ستاره ها داده نمی شد یک پنالتی در طول بازی توسط داوران دین مورتون و گرت رتبه. این Canadiens داده شد دو مجازات و ستاره ها را به ثمر رساند یکی از اهداف خود را در یک بازی قدرت.

Julien اشاره کرد پس از این بازی که وجود دارد حداقل سه نقش که به نظر می رسید مانند آشکار مجازات در برابر ستاره ها. ایلیا Kovalchuk او چوب شکسته در نیمه های یک اسلش زمانی که او تا به حال جن و هیچ تماس وجود دارد. بن Chiarot افتاد شد — بدون تماس — و انتقام با یک دست بریده بریده که جریمه شد. حداکثر سلطه او لب باز تقسیم بالا استیک با هیچ تماس و سپس Joel Armia بود رو به یخ در طول اضافه کاری بدون تماس دوباره قبل از تایلر سیگوین به ثمر رساند این بازی برنده. در ساعت 13:54 دومین دوره Armia داده شد hooking مجازات با Canadiens پیشرو 3-1 و سیگوین به ثمر رساند و در متعاقب آن قدرت بازی.

“ما مسئولیت برای برخی از مسائل ما و زمانی که ما خوب نیست من قصد دارم به ایستادن اینجا و می گویند نمی توانیم به اندازه کافی خوب امشب” Julien گفت: در طول postgame کنفرانس خبری. “امشب ما تا به حال به ضرب و شتم دو تیم دشوار بود.

“ما تا 3-0 ما در حال بازی خوب” Julien اضافه شده است. “ما را یک اشتباه بد در آنها جن که اولین هدف (سادگی توسط defenceman مارکو Scandella). اما با توجه به آن شرایط پس از آن ما می تواند به حال قدرت ، این چنین مدیریت ضعیف بازی (توسط داوران) … اجازه دهید آن را که در راه است.

“آنها به نگاه نا امید … یا یکی از آنها به نگاه نا امید امشب, داور,” Julien ادامه داد. “او باید شده اند. چون امشب برای من شرم آور بود. من می توانم هر چیز دیگری می گویند.”

وبر در عمل

وجود دارد یک شگفتی در Canadiens’ تمرین صبح روز دوشنبه در زنگ مجموعه ورزشی در بروسار زمانی که شیا وبر بود بر روی یخ.

این Canadiens گزارش هفته گذشته که وبر دچار رگ به رگ سمت چپ مچ پا در بازی مقابل, New Jersey Devils on Feb. 4 خواهد بود و در کنار 4-6 هفته. اعلام این خبر پس از وبر تا به حال خود را از مچ پا به بررسی توسط متخصص ارتوپدی دکتر رابرت اندرسون در خلیج سبز Wisc. آن اندرسون که انجام surgery به تعمیر و تاندون ها در وبر پای چپ در مارس سال 2018 است.

برندان گالاگر در زمان درمان روز دوشنبه و نبود یخ در عمل است. جاناتان Drouin که از دست رفته بازی روز شنبه با آسیب مچ پا در زمان بخشی در عمل.

خطوط

در اینجا چگونه به جلو خطوط و دفاع جفت نگاه در روز دوشنبه تمرین:

تاتار – Danault – سعادت
Drouin – سوزوکی – Armia
Lehkonen/Weise – سلطه – Kovalchuk
بایرون – Thompson – عموزاده/Evans

Chiarot – وبر
Scandella – Petry
کولاک – Mete
Ouellet – Folin

موشک همچنین تلاش

در حالی که Canadiens هستند winless در آخرین چهار بازی (0-3-1) از لاوال موشک شده اند و حتی بدتر از رفتن winless در آخرین پنج (0-4-1).

این موشک از دست 3-0 به برونز در پراویدنس در روز یکشنبه و هفت گل به ثمر رساند ترکیب در آخرین پنج بازی. این موشک یک 23-23-7 رکورد در جایگاه ششم AHL شمالی را بدست آورد و در معرض خطر هستند از دست رفته پلی آف برای سومین مستقیم فصل از Canadiens منتقل مزرعه خود تیم به لاوال.

Jesperi Kotkaniemi است 0-7-7 بالغ و منفی-5 در هفت بازی با موشک پس از ارسال توسط Canadiens.

جیک ایوانز است که با Canadiens برای شش بازی ها همچنان برای هدایت موشک در به ثمر رساند با 12-22-34 در مجموع به دنبال چارلز Hudon (24-7-31) و رایلی باربر (13-18-31). دروازه بان Cayden Primeau یک 12-10-3 رکورد با یک 2.71 اهداف-برابر میانگین و .898 صرفه جویی در صد.

موشک بعدی بازی در 7 p. m. روز شنبه برابر Manitoba گوزن شمالی در محل بل در لاوال.

چه بعدی ؟

این Canadiens بودند از رفتن به فرودگاه روز پس از عمل برای یک پرواز به دیترویت که در آن آنها خواهد شد بازی Red Wings سه شنبه شب برای شروع یک سه بازی سفر جاده ای (7:30 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM). این Canadiens خواهد شد و سپس بازدید از واشنگتن پایتخت در روز پنج شنبه (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM) و سناتورهای اتاوا روز شنبه (7 بعد از ظهر SNE, SN1, شهرستان, TVA, ورزش, TSN 690 رادیو 98.5 FM).

هفته آینده به Canadiens را بازی سه بازی در زنگ مرکز در برابر ونکوور کناکز در روز سه شنبه (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM) نیویورک رنجرز در روز پنج شنبه (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM) و کارولینای طوفان در روز شنبه (7 بعد از ظهر SNE, شهرستان, TVA, ورزش, TSN 690 رادیو 98.5 FM).

[email protected]

twitter.com/StuCowan1

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im