Canadiens افسانه مرد Lafleur کمک می کند تا پرده آرم برای سال 2020 NHL پیش نویس

Hall of Famer می سازد اولین حضور عمومی خود را در مونترال پس از قلب و ریه جراحی و اعلام کرد او به ترک سیگار.

پنج ماه گذشته دشوار بوده است برای Canadiens افسانه مرد Lafleur.

در سپتامبر گذشته Lafleur تا به حال موفق چهار عمل جراحی بای پس قلب و سپس در ماه دسامبر او تحت یک روش برای حذف یک لوب در یکی از ریه های خود و همچنین برای حذف ganglions. هر دو عملیات انجام شد در مونترال زندگی کردن باهم زندگی کردن بیمارستان.

در شب دوشنبه 68 ساله Lafleur ساخته شده اولین حضور عمومی خود را در مونترال پس از جراحی هنگامی که او را کمک پرده آرم برای سال 2020 NHL پیش نویس طی یک کنفرانس خبری در زنگ مرکز قبل از Canadiens بازی آریزونا کویوتس. NHL پیش نویس برگزار خواهد شد 26-27 ژوئن در زنگ مرکز.

“من می خواهم برای تشکر از همه طرفداران برای حمایت از من در بیماری” گفت: Lafleur که نگاه خوب است. “با عرض پوزش من هنوز هم یک نفس اما من متوقف سیگار — پس از آن یک نشانه خوب است. خیلی ممنون همه و مراقبت.”

Lafleur شده بود یک فرد سیگاری سنگین بسیار از زندگی خود را.


هندریکس Lapierre از QMJHL را Chicoutimi Saguenéens ساعت به عنوان Canadiens افسانه مرد Lafleur پرده آرم برای سال 2020 NHL پیش نویس در زنگ مرکز در مونترال در فوریه. 10, سال 2020 است.

John Mahoney / Montreal Gazette

این Canadiens انتخاب Lafleur با شماره 1 به طور کلی انتخاب در سال 1971 NHL پیش نویس و اگر آنها موفق به پلی آف این فصل خواهد بود در این قرعه کشی برای انتخاب این سال است.

شماره 1 انتخاب کنید در این سال تقریبا قطعا الکسیس Lafrenière یک 6-پا-1, 203-پوند چپ جناح با QMHL را Rimouski Océanic. 18 سال است که در 27-62-89 در مجموع در 42 بازی در این فصل با Océanic و بخشی از تیم کانادا که موفق به کسب مدال طلا در این سال جهان در تاریخ مسابقات حضور داشتند روز دوشنبه در کنفرانس خبری و Canadiens بازی.

“برای مطمئن شوید که آن را بسیار خاص می شود در اینجا برای لوگو” Lafrenière گفت. “اما من فقط می خواهم به تمرکز بر روی Rimouski کنید و سعی کنید برای کمک به تیم برنده به عنوان بسیاری از بازی به عنوان ما می توانید بروید و تا آنجا که ما می توانیم در بازی های حذفی و پس از آن خواهد بود که زمان برای پیش نویس است.”

سنت-اوستاش بومی می تواند تبدیل به اولین Quebecer گرفته شده با شماره 1 به طور کلی در انتخاب NHL پیش نویس پس از پیتسبورگ پنگوئن انتخاب دروازه بان Marc-André فلوری در سال 2003. آخرین Quebecer که نبود یک دروازه بان به پیش نویس شماره 1 به طور کلی بود Vincent Lecavalier توسط Tampa Bay Lightning در سال 1998 است.

Lecavalier همچنین junior برای Océanic آیا به عنوان سیدنی کرازبی بود که پیش نویس شماره 1 به طور کلی توسط پنگوئن در سال 2005.

“کرازبی آمد خود را برای بازنشستگی نیوجرسی در شروع فصل (در Rimouski) و او در اتاق آمد و ما داشتند حرف زدند با او کمی” Lafrenière گفت. “او فقط به ما گفت به ما لذت ببرید junior حرفه ای و که وقت خود را در Rimouski باور نکردنی بود و او گفت که این احتمالا بهترین دو سال از عمر خود را به طوری که ما را به لذت بردن از آن است.”

همانطور که برای فشار بودن بالا-دارای چشم انداز برای NHL پیش نویس Lafrenière گفت: “من فقط در تلاش برای تمرکز بر خودم. برای مطمئن وجود دارد و انتظارات وجود دارد کمی از فشار است. اما من فقط رفتن را به ماندن و من باید یک هدف است که برنده (رئیس جمهور) جام در Rimouski و برای اطمینان من سعی کنید به تمرکز بر روی این هدف کنید و سعی کنید برای کمک به تیم برنده یک جام است.”

این Océanic در مقام سوم در QMJHL شرقی کنفرانس با 33-14-7 رکورد.

Lafrenière خواسته شد آنچه که او می گویند در مورد خود را اگر او طلایه دار.

“احتمالا واقعا بازیکن تهاجمی که دوست دارد را پخش می کند سخت است.” “احتمالا رو به بهبود کمی و بدون جن. یک پسر که دوست دارد به بازی در آنهایی که بزرگ است.”

این واقعیت در سال جاری پیش نویس برگزار خواهد شد در مونترال را به آن را حتی بیشتر خاص برای Lafrenière.

“من مانند 20 دقیقه به دور از مونترال تا با پیش نویس اینجا بودن خانواده و دوستان من خواهد بود قادر به اینجا با من و مطمئن برای یک لحظه منحصر به فرد مانند این با خانواده و دوستان خود را,” او گفت:. “من فکر می کنم آن را واقعا خاص است.”

Lafleur برنده پنج جام استنلی در طول 14 فصل با Canadiens و برنده هارت جایزه به عنوان NHL با ارزش ترین بازیکن در 1976-77 و 1977-78. او همچنین موفق به کسب هنر راس جایزه به لیگ پیشرو گلزن در 1975-76, 1976-77 و 1977-78.

در سال 2017, the Hall of Famer شد نام یکی از 100 NHL بازیکن در تاریخ است.

[email protected]

twitter.com/StuCowan1

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de