Canadiens عدم توانایی در نگه داشتن سرب اعتصاب دوباره در OT دست دادن به Canucks

مونترال زباله 2-0 و 3-2 مزایای استفاده به عنوان تیم مبارزات در زنگ مرکز ادامه خواهد داد.

تایلر Toffoli گل در 1:35 اضافه کاری به عنوان Canadiens دچار شرم آور دیگری دست انداختن 4-3 تصمیم به ونکوور کناکز شنبه در زنگ مرکز.

این Canadiens ادامه به مشکلات برگزاری یک منجر شود. آنها به رهبری 2-0 و 3-2 تنها به اجازه Canucks دوباره به بازی.

از دست دادن سمت چپ Canadiens هفت امتیاز پشت تورنتو در مبارزه برای مقام سوم در اقیانوس اطلس را بدست آورد و برگها برگزاری یک بازی در دست است.

مونترال کردم جستن خوش شانس به جلو بروید 3-2 در افتتاحیه دقیقه از دوره سوم. حداکثر Domi ‘ عبور از گوشه caromed خاموش ونکوور rookie defenceman کوین هیوز در جلو و بیرون آمد و به اردن سعادت که ضرب و شتم تاچر Demko.

اما سرب کوتاه بود چون مونترال مجازات-کشتن واگردانی به آن در اوایل فصل تشکیل داد و تا دوم آن قدرت-بازی بازی هدف از این بازی با جیک Virtanen ضرب و شتم Carey قیمت پس از جن ضربه دروازه بان شانه چپ و منعکس در net.

این Canadiens تلف کمی زمان پریدن بیش از همه Demko که ترویج شده است به نقش شماره 1 goaltender پس از یاکوب Markstrom بود کنار با مصدومیت زانو.

پل بایرون را باز کرد به ثمر رساند در 5:59 از اولین دوره است. او رفت و سخت به خالص و هدایت گذر از سلطه در دور تخته. بایرون شده است و برای زمان از دست رفته از دست رفته پس از بیش از سه ماه با مصدومیت زانو. پس از بازگشت به ترکیب هفته گذشته او دو گل و دو پاس گل در چهار بازی.

بایرون نیز با توجه به سلطه یک آسانسور. Domi تولید که دارای دم کردن در سال جدید دو گل و چهار پاس گل در گذشته پنج بازی.

آن زمان شیا وبر کمتر از دو دقیقه به مونترال 2-0 منجر شود. وبر به راه انداخته یکی از 100 مایل در ساعت slapshots که گرفتار Demko با تعجب. آن بود وبر 15 هدف از این فصل که پیشی گرفتن تولید خود را در هر یک از دو فصل گذشته.

هدف دوم این باعث ونکوور مربی تراویس سبز برای تماس با یک فاصله و تیم خود را برداشت تا به سرعت پس از استراحت در حالی که Canadiens به عنوان سفارشی خود را به نظر می رسید به نظاره نشست.


Canadiens حداکثر Domi طول می کشد پایین Canucks’ جی کاراگاه در طول دوره دوم سه شنبه شب در زنگ مرکز.

میناس Panagiotakis / گتی ایماژ

ونکوور قطع منجر به یک هدف در اواخر دوره پس از وبر فرستاده شد برای کاهش. مونترال مجازات-کشتن بهبود یافته است به طور پیوسته در طول نیمه دوم فصل اما کناکز مورد نیاز تنها شش ثانیه به نمره. بو Horvat متصل در یک تایمر از بالا اسلات بر روی یک خوراک از J. T. Miller.

این Canadiens تحت فشار قرار دادن Demko در دوره دوم و outshot کناکز 12-4 اما goaltender متوقف شد همه چیز را که در راه او آمد و کناکز گره خورده است نمره در اواخر دوره زمانی که defenceman الکساندر Edler به ثمر رساند در یک دیدن چشم شات است که در بر داشت راه خود را از طریق ترافیک و رفت و به گوشه بالا قیمت دستکش طرف.

وجود دارد Jesperi Kotkaniemi رویت در زنگ مرکز, اما آن را در قالب Kotkaniemi bobbleheads بودند که دست به طرفداران. ارتقاء برنامه ریزی شده بود طولانی قبل از Canadiens تصمیم دوم-سال مرکز مورد نیاز برخی از ادویه در AHL.

[email protected]

Twitter.com/zababes1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de