Canadiens’ ایلیا Kovalchuk ای, یخ بازی کردن با فرزندان خود

“من امیدوار بودم برای برف (برای آنها) اما نه که خیلی” Kovalchuk می گوید پس از او همسر و چهار فرزند می رسند در مونترال از کالیفرنیا.

این Canadiens’ ایلیا Kovalchuk خیلی خوشحال بود که خانواده اش وارد مونترال یکشنبه شب از خانه خود در کالیفرنیا است.

“من امیدوار بودم برای برف (برای آنها) اما نه که خیلی” Kovalchuk گفت: پس از جمعه تمرین در بروسار به عنوان شهر بود که با ضربه عمده کولاک. “من فکر می کنم آنها فقط بیدار شد به دلیل سه ساعت (زمان) تفاوت. بنابراین ما در حال رفتن به انجام کاری در حال حاضر.”

که چیزی درگیر Kovalchuk در نظر گرفتن دو پسر خود را به مونترال پیست و او نوشته شده یک ویدیو از خود چوب-دست زدن در اطراف آنها را در خود Instagram صفحه با تیتر: Ma Famille مونترال.

Kovalchuk و همسرش, نیکول Andrazajtis دارای چهار فرزند — دو دختر و دو پسر — بین سنین 5 و 14. Andrazajtis شد یک خواننده شناخته شده در روسیه هنگامی که او ملاقات Kovalchuk از طریق دوستان مشترک در سال 2002. Kovalchuk کودکان رفتن به مدرسه در لس آنجلس.

کل Kovalchuk خانواده بود و انتظار می رود در این Bell Centre شنبه شب هنگامی که Canadiens بازی تورنتو افرا برگها (7 p. m. CBC SN1, SNE, TVA, ورزش, TSN 690 رادیو 98.5 FM).

Kovalchuk بازی های برگزار شده است به خوبی از Canadiens امضا شده او را به عنوان یک عامل رایگان در Jan. 3 پس از Los Angeles Kings خاتمه داده شود با آنچه که باقی مانده بود خود را از سه سال ما$18.75 میلیون قرارداد در دسامبر. 17 زمانی که او پاک و بی قید و شرط چشم پوشی. به عنوان بازی روز شنبه Kovalchuk بود 5-6-11 بالغ شد و به علاوه-6 در 14 بازی با Canadiens.

پیش از آن در هفته Kovalchuk صحبت در مورد چقدر او لذت می برد بازی و زندگی در مونترال.

“این خوب است. “من گم شده خانواده من, بدیهی است, اما این شهر بزرگ. آن بیشتر یک شهر اروپایی. مردم پسند است. آن را به خوبی. آب و هوا کمی متفاوت است به طوری که آن را خوب است چرا که برای دو سال گذشته من در کالیفرنیا — آن را کمی متفاوت باشد. (Los Angeles) یک شهر بزرگ بیش از حد, اما مونترال خوب است. من همیشه واقعا لذت می برد وقتی که من بازی های برگزار شده برای تیم های دیگر از آمدن به اینجا. زیبا, غذا, رستوران خوب, خوب به دنبال مردم. آن را خوب است.”

Kovalchuk نیز متناسب به خوبی در Canadiens’ اتاق قفل است.

“او بزرگ بوده است هم تیمی” برندان گالاگر گفت: در مورد Kovalchuk روز بعد از عمل. “تامی (Nate تامپسون) بدیهی است که با بازی او در L. A. و او به ما گفت ما قرار بود به عشق او و او بدیهی است که سمت راست بوده است. او یک, پر انرژی, پسر, او لذت می برد که در اینجا او لذت می برد این شهرستان است. او نقش مهمی در تیم ما است. هر خط او به نظر می رسد داشتن موفقیت است. فقط با اضافه کردن عمق به ما صف قطعا کمک کرده است.”

[email protected]

twitter.com/StuCowan1

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im